ARABAMA BOYA SÖKÜCÜ DÖKMÜŞER LÜTFEN YARDIM
81 Cevap8884 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

30 Mesaj
7 Haziran 2010; 18:00:07 

Arkadaşlar 2 ay önce 2010 model corsa arabama aldım malum öğretmen olduğum için e bide bayan olunca öğrencinin biri kızıp ön kaputa boya sökücü dökmüş kaskolu aracım yetkili serviste şuan ön kaput ve tampon komple boyanıyor :( arabamı uzun yıllar satmayı düşünmüorum ama elbet bi gün satıcam değeri sizce ne kadar düşer ?? yardımcı olur musunuz ?

''elbette birini sevmek mümkündür, şayet o kişiyi çok iyi tanımıyorsanız.''

3325 Mesaj
7 Haziran 2010; 18:14:05 

can sıkmaya değmez aracı satmayacaksanız uzun vadede pek birşeyde değişmez değerinde. parça değişmiş diye değer düşürmeye çalışanlar genelde fırsatçılık yapmak için bunu yapmaya çalışıyorlar. kaput dediğiniz parça vidalı sök tak bir parça değişmesi boyanması aracın güvenliğine veya sağlamlığına bir etki etmez. ama iyi olarak boyandığından emin olmak lazım ton farkı veya boyada pürüz kalmaması lazım göze kötü görünmemesi için.

ayrıca boyanmadan önce resimde çekseniz iyi olurdu ileride satarken niye boyandığını gösterirdiniz. aracınızın kazalı olmadığını anlatırken yardımcı olurdu size.

siz bence başınıza tekrar böyle birşey gelmemesi için bir yol bulmaya çalışın hocam.
iyi günler.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

30 Mesaj
7 Haziran 2010; 18:19:24 

Servise vermeden önce fotoğraf cektim zaten polis tutanaklarıda var ileride kanıt olarak kullanmak için 1 nüsha aldım. servis arac yeni olduğu için renk ayırmayacağını söyledi umarım öyle olur değişen yok zaten tekrar boyanıyor keşke elimde olsada engellesem ama kim oldugunu bile bilmiyoruz ki gece yapılmış ben sadece tahmin ediyorum 1 öğrenciden şüpheleniyorum. ama kanıt delil yok dava açıcam ama neye dayanarak o yüzden şimdilik beklemedeyim cevap yazdığınız için teşekkürler

1654 Mesaj
7 Haziran 2010; 19:08:23 

kötü bir şey gerçekten.geçmiş olsun.bizde öğrenci olduk ama bırakın hocamızın arabasını çizmeyi hocamız kızdığı zaman gözlerine bakamazdık :) okulda güvenlik kamerası filan yokmuydu ?

YASİN KAYA

2577 Mesaj
7 Haziran 2010; 19:13:05 

Cevrede guvenlik kamerasi yoksa eger yapacak bir sey yok. Zaten fotograflari cekip, tutanaklari almissiniz. Baska bir seye gerek yok gecmis olsun.

Ford Focus HB TDCi Collection 2011

30 Mesaj
7 Haziran 2010; 20:38:52 

okulda değil evin önünde gece olmuş sabah farkettim kamera falan da yok küçük bi ilçe burası öyle mobese falan yok ;) napalım oldu bi kere ama arabam sada sıfırdı üzüldüm çok kendim kaza yapsam ben yaptım oldu derim ama evin önünde park halindeki arabayı mahvetmiş işte

4424 Mesaj
7 Haziran 2010; 20:51:15 

geçmiş olsun hocam.
siz gerekeni yapmışsınız foto çekip, tutanak yazdırmışsınız zaten aracınızı uzun yıllar kullanmayı düşünüyormuşsunuz, bu durumda değer kaybını düşünmeye gerek yok.
geriye tek bir soru kalıyor oda yapılan işçilik...

inşallah şüphelendiğiniz öğrenci aynı durumu tekrarlamaz.

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

3341 Mesaj
7 Haziran 2010; 21:35:15 

Madem kücük ilce !
boya vs malzemeleri satan dükkanlari arastirisin kimler almis bu maddeyi boyaci tipi olmayan usta olmayan ortaya cikar belkide.
gecmis olsun.

Yanlayamayan Bmw.............

6764 Mesaj
7 Haziran 2010; 21:51:59 

quote:

Orijinalden alıntı: mert107

Madem kücük ilce !
boya vs malzemeleri satan dükkanlari arastirisin kimler almis bu maddeyi boyaci tipi olmayan usta olmayan ortaya cikar belkide.
gecmis olsun.

Bir bayanın araştırması çok zor bence helede nalburları neyse geçmiş olsun

AKIL PLANLAR YAPARKEN KADER GÜLERMİŞ.

1461 Mesaj
8 Haziran 2010; 1:43:45 

quote:

Orijinalden alıntı: frisby06

Bir bayanın araştırması çok zor bence helede nalburları neyse geçmiş olsun

Küçük ilçelerde, 5 tane nalbur çıkmaz. Gerçek boya sökücüyü, eğer hidrolik yağı filan değilse, pek çok boyacı bile bilmez.

Çoğu boya malzemesi satan yerde bulunmaz, gerçek boya sökücü.

70.000 Nüfuslu yerde yaşıyorum bir tek yerde bulabilmiştim, antika temizlemek için.

Bence araştırmak lazım, kısacası.

3493 Mesaj
8 Haziran 2010; 2:14:54 

geçmiş olsun.
fotoğraf ve tutanak varsa ilerde satarken sorun çıkmaz :)

Direksiyonda Eşşek varsa motordaki beygirin önemi var mı?

89 Model Vücut + Ruh. Gösterişe gerek yok. İmzanızdakileri yanınızda götürmeyeceksiniz.

6468 Mesaj
8 Haziran 2010; 2:22:06 

bu aralar baya çok bayan meslektaş yardım istiyor öğrenci milleti pistir, işin kötüsü ne yapsalar yine haklı çıkabilecekleri bir düzen var kesin kanıtlarınız olmadan kimseyi suçlamayın derim, arabanın boyasına olanı mumla ararsınız sonra.

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 8:59:56 

nalbura gitmedim fakat polis araba boyacısını sanayiden çağırdı bu madde nerde bulunur diye adam manyasta asla satılmadığını söledi yakın ilçelerden temin edilmiş olabilir dedi. hafiyelik yapmaktan yoruldum kaç gündür. sanırım yapabileceğim birşey de yok çünkü elimde kanıt yok polis bilio kimden şüphelendiğimi adını sölemiştim ama resmi bi şekilde şikayteçi olmadım poliste ehliyetsiz araba kullanmaktan ve bi kaç tane de eksiğini bulmuş sanırım 1 milyara yakın trafik cezası kesmiş. sanki bana bi faydası varmış gibi :) neyse bi nebze yüreğime su serpti işte (!)

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 9:02:58 

Yapılan işçilik umarım iyi olur İzmirdeki Egem Opel servisinde araba. Bu arada birşey sormak istiyorum boyanan kaputa taş falan geldiğinde orjinali gibi olmadığını boyanın kalkabileceğini söylüo daha önce arabasını boyatanlar acaba ön kaputa boya koruyucuyla mı kaplatsam ne dersiniz?

3325 Mesaj
8 Haziran 2010; 9:27:16 

kaliteli yapılırsa orijinalinden hiçbir farkı olmaz. ama yinede aracın boyası 0 ken tampon ve kaput koruyucu film çektirebilirsiniz uzun vadede koruyucu olur. Bazı araçların önünde şeffaf bir film dikkatinizi çekmiştir belki kaputun 4 te biri kadarını kaplayan.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

1654 Mesaj
8 Haziran 2010; 9:58:14 

vatan hainleri işde bunlar ama polis'de yapcağını yapmış şüphelendiğiniz kişiyi kenara çekip kouşabilirsiniz aslında çapraz sorgu hesabı çaktırmadan onu sorguladığınızı hisettirmedendeğişik sorular sorabilirsiniz yada gözlerinin içine bakarak konuşursanız az çok beden dilinden anlıyorsanız zaten hiç değilse kanıtınız olmasa bile kesin olarak o yaptı değebilirsiniz

YASİN KAYA

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 10:43:30 

evet polis yapacağını yaptı en azından o konuda içim rahat ;) bu öğrenci derste bana sarkıntılık yapmıştı bende disipline verdim disiplin kurulu kararıyla okuldan atıldı olayın üstünden 1 yıl geçti geçen gün okula arkadaşlarını görmeye gelmiş o zaman bende boya sökücü var bunu bi arabaya atsam mahvolur falan demiş tabi bunlar çocukların dedikodusuda olabilir bilmiyorum sonrada bu olay oldu direk şüpheleri üstüne çekti ama kanıt olmayıncada polis mahkeme masrafı ödemekten başka bi şeye yaramaz diyor davacı olmanız. ben bu çocuktan şikayetçi olsam bi de o değilse daha kötü şeyler yapmasından korkuyorum burda yalnız yaşıyorum araba önemli değil bana bi zarar verir die geceleri uykum kaçıyor psikolojim bozuldu. En iyisi bu konuyu burda kapatmak diyorum. Kasko masrafları halledicek nasılsa o çocukta mimlendi en azından o cezayı boşuna yemediğini bilio. Bu konuyu burda kapatmak benim için daha hayırlı diye düşünüyorum

6468 Mesaj
8 Haziran 2010; 10:54:52 

quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen_25

Yapılan işçilik umarım iyi olur İzmirdeki Egem Opel servisinde araba. Bu arada birşey sormak istiyorum boyanan kaputa taş falan geldiğinde orjinali gibi olmadığını boyanın kalkabileceğini söylüo daha önce arabasını boyatanlar acaba ön kaputa boya koruyucuyla mı kaplatsam ne dersiniz?

bende daha önce ön kaputu boyattım yetkili serviste, herhangi bir sorun olmuyor. aletle falan ölçünce illa ki boyandığı anlaşılır fakat onun dışında 2 sene oldu okadar yol yaptım boyada kalkma vs. olmadı.

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 10:58:38 

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

bende daha önce ön kaputu boyattım yetkili serviste, herhangi bir sorun olmuyor. aletle falan ölçünce illa ki boyandığı anlaşılır fakat onun dışında 2 sene oldu okadar yol yaptım boyada kalkma vs. olmadı.

İçimi rahatlattınız teşekkür ederim.

150 Mesaj
8 Haziran 2010; 11:20:54 

hocam bence daha fazla olayın üzerine gitmeyin, bu tipler saplantılı olur, kafayı takar, hayattaki tek amacı intikam almak olabilir, kaybedecek hiç bir şeyi olmayan, eskilerin tabiriyle ipsiz, sapsız adamın ne yapacağı belli olmaz. hiç bir şeyi olmayan adamdan korkmak lazım, nede olsa kanunlarımız çok az ceza veriyor, kimse polisden kormuyor. muhatabınız denginiz değil sonuçta, klasik suça meyilli biri izlenimi aldım yazdıklarınızdan. evinizin yerini daha güvenli bir yere taşımayı düşünün derim ben.

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 11:41:49 

quote:

Orijinalden alıntı: aaykun

hocam bence daha fazla olayın üzerine gitmeyin, bu tipler saplantılı olur, kafayı takar, hayattaki tek amacı intikam almak olabilir, kaybedecek hiç bir şeyi olmayan, eskilerin tabiriyle ipsiz, sapsız adamın ne yapacağı belli olmaz. hiç bir şeyi olmayan adamdan korkmak lazım, nede olsa kanunlarımız çok az ceza veriyor, kimse polisden kormuyor. muhatabınız denginiz değil sonuçta, klasik suça meyilli biri izlenimi aldım yazdıklarınızdan. evinizin yerini daha güvenli bir yere taşımayı düşünün derim ben.

Burası gerçekten küçük bi yer evi bi yere taşımak birşeyi değiştirmez yapacak olan yine bulur yapar ama artık zannetmiyorum çünkü yeterince korktu bi daha benim arabaya değil hiçkimsenin arabasına zarar vereceğini düşünmüyorum. Ne kadar suça meyilli olsada çocuk sonuçta bu korku ona yeter, yani umarım

2125 Mesaj
8 Haziran 2010; 11:52:26 

1000-2000 tl fiyatı düşer maalesef tecrübeyle sabittir. Ne kadar fotoğraf da çekseniz kimseye derdinizi anlatamazsınız. Geçmiş olsun...

"Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz"

1654 Mesaj
8 Haziran 2010; 12:07:32 

quote:

Orijinalden alıntı: resmonse

1000-2000 tl fiyatı düşer maalesef tecrübeyle sabittir. Ne kadar fotoğraf da çekseniz kimseye derdinizi anlatamazsınız. Geçmiş olsun...

hocamız zaten aracını 1-2 senede satıcak birisi değilmiş olabildiğince uzun yıllar kullanıcakmış bence hiç bir problem olmaz. her malın bir alıcısı vardır biri almazsa biri alır.

quote:

evet polis yapacağını yaptı en azından o konuda içim rahat ;) bu öğrenci derste bana sarkıntılık yapmıştı bende disipline verdim disiplin kurulu kararıyla okuldan atıldı olayın üstünden 1 yıl geçti geçen gün okula arkadaşlarını görmeye gelmiş o zaman bende boya sökücü var bunu bi arabaya atsam mahvolur falan demiş tabi bunlar çocukların dedikodusuda olabilir bilmiyorum sonrada bu olay oldu direk şüpheleri üstüne çekti ama kanıt olmayıncada polis mahkeme masrafı ödemekten başka bi şeye yaramaz diyor davacı olmanız. ben bu çocuktan şikayetçi olsam bi de o değilse daha kötü şeyler yapmasından korkuyorum burda yalnız yaşıyorum araba önemli değil bana bi zarar verir die geceleri uykum kaçıyor psikolojim bozuldu. En iyisi bu konuyu burda kapatmak diyorum. Kasko masrafları halledicek nasılsa o çocukta mimlendi en azından o cezayı boşuna yemediğini bilio. Bu konuyu burda kapatmak benim için daha hayırlı diye düşünüyorum

hocam içinizi ferah tutun.böyle şeyleri düşünmenize gerek yok.siz kutsal birisiniz. araçla ilgili kafanızda bir problem olmasın.boyada hiç bir problem olmaz en fazla işçilikden dolayı vernik damlası gibi sorunlar olabilir oda belki.benim aracımın kapısını boyadılar hafif vernik akmış.başka bir problem yok senelerdir kalkma etme olmadı.

YASİN KAYA

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 13:06:16 

quote:

Orijinalden alıntı: resmonse

Araba benim para onun kimseye zorla araba satacak halimiz yok !! zaten satılık arabada yok henüz

5264 Mesaj
8 Haziran 2010; 13:06:29 

bana takıp lisede notumu 2 den 1 e dusurup taktir almamı engellemişti matematik hocası.. ama bir isyan bile etmedim. onun taktiri napalım..

ama cidden şerefsiz dolu. hem size asılıyor hem bide haklıymıs gibi disipline verdiniz diye suclu oluyorsunuz hemde kaç yıl kim bilir para biriktirdnz yada taksitle calısarak aldıgınız arabaya boya sökucu dokuyor..

ulkemizde böle amaçsız hlaksız insanlıktan nasibini almamıs hayvan cok oldugundan biyere varamıyoruz...

geçmiş olsun

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 13:16:11 

zaten biraz yürek olsa gelir karşıma derdi neyse söyler evin önündeki arabadan ne istiyorsun ki !! Neyse olan oldu Allah kimsenin başına böyle birşey vermesin kötü insanlardan korusun. Bizde öğrenci olduk ama böyle şeylere cesaret edemezdik neyse sağlık olsun

303 Mesaj
8 Haziran 2010; 13:38:38 

Canınızı sıkmaya değmez, kimbilir o öğrencinin kendi içinde ne sorunları var. Altı üstü demir parçası, iyisiyle kötüsüyle herkesin başına birçok olay geliyor. Dediğiniz gibi sağlık olsun...

Mustang GT owner
4.6L - 260HP - 410NM

30 Mesaj
8 Haziran 2010; 15:18:24 

quote:

Orijinalden alıntı: zagor_1907

Canınızı sıkmaya değmez, kimbilir o öğrencinin kendi içinde ne sorunları var. Altı üstü demir parçası, iyisiyle kötüsüyle herkesin başına birçok olay geliyor. Dediğiniz gibi sağlık olsun...

Her sorunu olan milletin malına zarar verecekse yandık ama olmaz ki !! O demir yığınında benim ne kadar çok emeğim var bi bilseniz..

2046 Mesaj
9 Haziran 2010; 0:45:06 

quote:

Her sorunu olan milletin malına zarar verecekse yandık ama olmaz ki !! O demir yığınında benim ne kadar çok emeğim var bi bilseniz..

Küçük yerlerde öğrenciyi polisle korkutamazsınız.Zaten hepsi birbirini tanır göstermelik bir ceza yazarlar biraz kulağını çekerler o kadar.İstediğiniz kadar ceza yazdırın o çocuk oranın yerlisiyse bela olur.Bende küçük bir ilçede üniversite okuyorum buranın yerlilerine yüksekokul müdürü bile birşey diyemiyor.

976 Mesaj
9 Haziran 2010; 15:26:38 

Valla hocam itin kopuğun takıldığı bir okul ise fazla bulaşmayın o adama.Kendi can sağlığınız kesinlikle paradan önemlidir bence.Benzer bir anı var onu anlatayım;

Eskişehirde Turgut Reis lisesi diye biryer var ve buraya gelen öğrenciler diğer düz lise vs yerlerde bir yıl takılıp barınamayan ,sınıfta kalan öğrencilerdir genelde.Çoğu kopuk tipler.Geçmişte de öyleydi.Eski öğrencilerden psikolojik bunalımlı 27 yaşında birisi geçen yıl okula gelmiş müdür yardımcısını aramış bulamayınca dışarıdaki hizmetli ile münakaşaya girmiş.Hizmetliyi bıçaklayıp öldürmüş.Sonuçta hayattan beklentisini olmayan birisi bunu çok rahat yapabilir bence kendinizi emniyette hisedebileceğiniz yerde kalın.

Geçmiş olsun

30 Mesaj
10 Haziran 2010; 16:38:15 

Zaten vazgeçtim şikayetçi falan olmıcam nasılsa bi sonuca varmak imkansız. dün arabam servisten çıktı çok güzel olmuş vernik lekesi kalabilir demişlerdi ama hiçbirşey yok çok güzel olmuş. boya sökücü sızıp plakayada gelmişti sadece plakanın kabarmış boyası kalmış :) onu nerde yaptırabilirim ben

1461 Mesaj
10 Haziran 2010; 17:27:24 

quote:

Zaten vazgeçtim şikayetçi falan olmıcam nasılsa bi sonuca varmak imkansız. dün arabam servisten çıktı çok güzel olmuş vernik lekesi kalabilir demişlerdi ama hiçbirşey yok çok güzel olmuş. boya sökücü sızıp plakayada gelmişti sadece plakanın kabarmış boyası kalmış :) onu nerde yaptırabilirim ben

Eğer plakanın boyası çok kabarmışsa, o plakayı trafik müdürlüğüne teslim edip, yenisini bastırtmak en iyisi.

30 Mesaj
10 Haziran 2010; 18:40:37 

quote:

Orijinalden alıntı: M. Reha

Eğer plakanın boyası çok kabarmışsa, o plakayı trafik müdürlüğüne teslim edip, yenisini bastırtmak en iyisi.

35 plaka oldugu hala belli yani okunuyor sadece kabarmış kötü gözüküo en iyisi dediğinizi yapmak

2297 Mesaj
10 Haziran 2010; 22:44:45 

quote:

şüphelendıgın ogrencıyı bındır arabay dekı gel senı eve bırakıyım gotur ıyıbı sorguya cek zaten tırsar konusur

2522 Mesaj
11 Haziran 2010; 11:33:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

şüphelendıgın ogrencıyı bındır arabay dekı gel senı eve bırakıyım gotur ıyıbı sorguya cek zaten tırsar konusur

arabaya boya sökücü atan elemanla konuşulmaz. arkadaş 25 yaşında bir bayan, öğretmen, ilçede yaşıyor. maalesef yapabileceği bir şey yok. polis bir sürü maddi ceza yazmış zaten, daha da üstüne gidip deşmeye gerek yok bence.

1654 Mesaj
11 Haziran 2010; 11:42:15 

quote:

hayırlı olsun :) aracınızın düzgün şekilde çıkmasına sevindim.plaka olayınada 20-30 liraya çiftini çıkarıyorlar zaten problem olmasın oo ama aracınız yeni ben olsam plakamıda değiştirirdim.inşallah bir daha başınıza böyle olaylar gelmez. dertsiz sıkıntısız kazasız belasız araç'ınızı ömür boyu kullanırsınız :)

YASİN KAYA

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 11:45:01 

quote:

Orijinalden alıntı: n1say

hayırlı olsun :) aracınızın düzgün şekilde çıkmasına sevindim.plaka olayınada 20-30 liraya çiftini çıkarıyorlar zaten problem olmasın oo ama aracınız yeni ben olsam plakamıda değiştirirdim.inşallah bir daha başınıza böyle olaylar gelmez. dertsiz sıkıntısız kazasız belasız araç'ınızı ömür boyu kullanırsınız :)

Saolun. evet bende değiştirmeyi düşünüyorum zaten pek belli olmuyor ama olsun değmez 20-30 tl için

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 11:47:48 

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

arabaya boya sökücü atan elemanla konuşulmaz. arkadaş 25 yaşında bir bayan, öğretmen, ilçede yaşıyor. maalesef yapabileceği bir şey yok. polis bir sürü maddi ceza yazmış zaten, daha da üstüne gidip deşmeye gerek yok bence.

bu dediğiniz mümkün değil onu arabama nasıl alayım kessin beni de rahatlıyalım o pislikle konuşulmaz

1654 Mesaj
11 Haziran 2010; 11:57:03 

http://www.kaputkorumafilmi.com/

kaput filmi önerebilirim ama yaptırmasanızda olur artık orjinalliği kalmadığı için kaputun :)

YASİN KAYA

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 14:14:27 

quote:

http://www.kaputkorumafilmi.com/

kaput filmi önerebilirim ama yaptırmasanızda olur artık orjinalliği kalmadığı için kaputun :)

Tamam ya yüzüme vurup durma artık :)

1654 Mesaj
11 Haziran 2010; 15:46:25 

quote:

Tamam ya yüzüme vurup durma artık :)

ya böle bir şey olsaydı :p(allah korusun)
0

eğer bizimle aracın eski halini ve yeni halini paylaşırsanız sevinirim merak eden arkadaşlar var :) yoksa kendi merakımdan değil

YASİN KAYA

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 20:45:15 

ay beceremedim galiba

0

Ekteki dosya (1)

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 20:47:52 

olmuş olmuş bu daha yakıından ! nasıl iyi iş çıkarmış di mi

0

Ekteki dosya (1)

3311 Mesaj
11 Haziran 2010; 21:07:22 

Geçmiş olsun, elinizden geldiğince kendinizi beladan ve belalı insanlardan uzak tutun.

Ben daha fazla hasar beklemiştim ama azmış hasar ..

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 21:15:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Geçmiş olsun, elinizden geldiğince kendinizi beladan ve belalı insanlardan uzak tutun.

Ben daha fazla hasar beklemiştim ama azmış hasar ..

evet hasar o kadar<fazla değil ama yinede tüm kaput boyandı. sağlık olsun

4493 Mesaj
11 Haziran 2010; 21:30:16 

Elde boya sökücülü halinin görselleri olduktan sonra çok da sorun olmaz boyanmış olması, geçmiş olsun.

Genç İngilizce öğretmenlerinin en büyük sıkıntısı sanırım bu tür şeyler, biz de orta okulda 30 yaşından küçük İngilizce öğretmenlerimizin 3'ünü de çıldırtıp okuldan kaçırmıştık, çocukluk işte... Tabi böyle eşşeklikler etmemiştik.

1640 Mesaj
11 Haziran 2010; 21:32:33 

boşverin temiz olması/durması daha güzel olmuş

plakaya gelince değiştirmelik bir durum göremedim. eğer siyah tonlu yerler kalkmışsa duruma göre direk üstüne yada biraz zımparalayıp şu kalemle rütuş yapın. boyası çıkmayan bir kalem, kullanırken aman dikkat ..

0

Ekteki dosya (1)

Opel Corsa D 1.4/AT Twinport Enjoy

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 21:42:50 

quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

boşverin temiz olması/durması daha güzel olmuş

plakaya gelince değiştirmelik bir durum göremedim. eğer siyah tonlu yerler kalkmışsa duruma göre direk üstüne yada biraz zımparalayıp şu kalemle rütuş yapın. boyası çıkmayan bir kalem, kullanırken aman dikkat ..

0

plakada çok büyük sorun yok bakıcaz artık olmazsa dediğiniz gibi yaparım :) yada üşenmem değiştiririm :)

30 Mesaj
11 Haziran 2010; 21:51:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Elde boya sökücülü halinin görselleri olduktan sonra çok da sorun olmaz boyanmış olması, geçmiş olsun.

Genç İngilizce öğretmenlerinin en büyük sıkıntısı sanırım bu tür şeyler, biz de orta okulda 30 yaşından küçük İngilizce öğretmenlerimizin 3'ünü de çıldırtıp okuldan kaçırmıştık, çocukluk işte... Tabi böyle eşşeklikler etmemiştik.

Ya bende lisede deli ederdim hocaların ahı mı tuttu ne bilmiorum ki :)

966 Mesaj
11 Haziran 2010; 23:00:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Hocam sadece genç ingilizce öğretmenlerinin değil tüm öğretmenlerin sorunu... :) İlk aracım flash s'in şoför kapısın hemen üstünde tavana tüm gücüyle yumruk atmıştı hemde lise değil 7. sınıf öğrencisi. Hiç elletmemiş o halde satmıştım. Arkadaşım geçen sene 0 grande punto aldı. Karısının (fizik öğretmeni) bıraktığı çocuk kaputtan yürümeye başlayıp arkadan çıkmış, aracındaki çiziklerin haddi hesabı yok... Dediğiniz gibi bayan öğretmenler daha şanssız zira aynı hareketi bana yaptıklarında ve yakalandıklarında ne gibi şeylerle karşılaşabileceklerini hesaplıyor keratalar. Gerçi büyük konuşmamak lazım karne zamanı.

Fatih

3776 Mesaj
11 Haziran 2010; 23:21:54 

cocugun ailesini bulup bir temiz dayak attıramadınız mı babasına?

tamam yeni yönetmelikler falan öğretmen aleyhine,öğretmenin elini ayağını bağlayıcı nitelikte ama.her işin bir çözüm yolu da vardır değil mi?

özellikle ilk yazdığım şey özellikle küçük yerlerde baya işe yarıyor.

EIRP:Effective Isotropically Radiated Power
|∇xE=-(dB/dt) | ∇xH=J | ∇.D=φv | ∇.B=0 | D=ϵ.E | B=µ.H |

1654 Mesaj
12 Haziran 2010; 10:27:56 

quote:

ay beceremedim galiba

0

nasıl kalkmış öyle boya çok şaşırdım ön panjurda değişmiş galiba sizin çünkü granaj bölümündede kalkmalarda olmuş

ve anladığım kadarıyla bu şırıngayla filan sıkmış herhalde böyle 1-2 litrelik satılan bir şey değil galiba yoksa komple şişeyi boşaltabilirmiş.nerden bulmuş ne etmiş garip.

YASİN KAYA

1654 Mesaj
12 Haziran 2010; 10:35:51 

quote:

Orijinalden alıntı: mitto

Hocam sadece genç ingilizce öğretmenlerinin değil tüm öğretmenlerin sorunu... :) İlk aracım flash s'in şoför kapısın hemen üstünde tavana tüm gücüyle yumruk atmıştı hemde lise değil 7. sınıf öğrencisi. Hiç elletmemiş o halde satmıştım. Arkadaşım geçen sene 0 grande punto aldı. Karısının (fizik öğretmeni) bıraktığı çocuk kaputtan yürümeye başlayıp arkadan çıkmış, aracındaki çiziklerin haddi hesabı yok... Dediğiniz gibi bayan öğretmenler daha şanssız zira aynı hareketi bana yaptıklarında ve yakalandıklarında ne gibi şeylerle karşılaşabileceklerini hesaplıyor keratalar. Gerçi büyük konuşmamak lazım karne zamanı.

aslında bayan öğretmenlerden daha çok korkulması lazım zire kızdırdığınız zaman git müdür yardımcısına benim selamımı söyle diyorlar ve selamını götürdüğünüz vakit müdür yardımcısı tekme tokat dalmaya başlıyor :) test edildi onaylandı :) keşke okul yıllarıma geri dönebilseydim.

YASİN KAYA

9236 Mesaj
12 Haziran 2010; 11:08:12 

geçmiş olsun hocam.malesef başınıza gelenler öğretmenlerin ortak sorunlarından birisi.
geçen sene arkadaşım aracını komple boyattı bu yüzden.
arabasıda siyahtı. her tarafına kesik atmışlar.
anne baba cahil olunca çocuk ne yapsın

250 Mesaj
12 Haziran 2010; 11:08:24 

Bu boya sokucuden biz ev tamiratında kullanmıştık. Ahşap ve metal üzerindeki eski boyayı ta zemine kadar kabartıp kaldırıyor.

Suruyorsunuz 10 dakika sonra pul pul kabarıyor. Ondan sonra spatulun ucunu surtun hatta elinizle tum boyayı alır.

Çok acayip bir madde. O eski taş gibi boyaları nasıl sotuğunu bir görseniz hayret edersiniz.
0

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Haziran 2010; 12:16:08 

Geçmiş olsun hocam, gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza. Nasıl kazanıldığını, ne emeklerle alındığı düşünülmeden bir anlık öfkesine bunu yapanlar nasıl rahat uyuyorlar gerçekten çözemiyorum. Tekrar çok geçmiş olsun.

1654 Mesaj
12 Haziran 2010; 12:22:24 

quote:

Orijinalden alıntı: cezmi33

Bu boya sokucuden biz ev tamiratında kullanmıştık. Ahşap ve metal üzerindeki eski boyayı ta zemine kadar kabartıp kaldırıyor.

Suruyorsunuz 10 dakika sonra pul pul kabarıyor. Ondan sonra spatulun ucunu surtun hatta elinizle tum boyayı alır.

Çok acayip bir madde. O eski taş gibi boyaları nasıl sotuğunu bir görseniz hayret edersiniz.
0

yoksa hocamızın aracına sen mi döktün ? bu konu hit olur bence :D

YASİN KAYA

30 Mesaj
12 Haziran 2010; 14:39:18 

quote:

nasıl kalkmış öyle boya çok şaşırdım ön panjurda değişmiş galiba sizin çünkü granaj bölümündede kalkmalarda olmuş

ve anladığım kadarıyla bu şırıngayla filan sıkmış herhalde böyle 1-2 litrelik satılan bir şey değil galiba yoksa komple şişeyi boşaltabilirmiş.nerden bulmuş ne etmiş garip.

Yok panjur bölümü değişmedi granajda da sorun yok üstündeki maddeden öyle görünüyor yıkayınca geçti sadece boya olan yerleri kaldırmış plastiğe metale kaportaya hiç bi zarar vaermemiş sadece boyaları attırmış tampon boyandı ama bide silecekler değişti sileceğin bile boyasını çıkarmış ama plastik kısma zarar vermemiş boya sökücü adı üstünde :) :)