Şimdi Ara

No Mercy 'Merhamet Yok' (2010) MÜTHİŞ GERİLİM...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  No Mercy 'Merhamet Yok' (2010) MÜTHİŞ GERİLİM...

Arkadaşlar,Kore sinemasını yeni yeni takip etmeye başladım.Bu güne kadar 50 Kore filmi izlediysem,50side mükemmeldi.Bu da onlardan biri.Müthiş bir kurgu,harika bir hikaye ve müthiş oyunculuklar.Son zamanlarda beni en çok etkileyen gerilim filmi oldu.Sakın uzakdoğu filmi diyip ön yargılı yaklaşmayın.En güzel filmler bu insanlardan çıkıyor çünkü.Bu filmi izleyince bana hak vereceksiniz.

Konusuna gelince;

Adli tıp uzmanı Kang (Seol Kyeong-gu) parçalara ayrılmış cinayet kurbanı bir kadın cesedini incelemek üzere görevlendirilir. Dedektif Min (Han Hye-jin) başlıca şüpheli olarak fanatik çevre gönüllüsü Lee Sung-ho'yu (Ryoo Seung-beom) gösterir. Ne zaman ki Kang'ın kızı kaçırılır, cinayet davasıyla ilgili ipuçlarını elinde tutan Lee ve Kang arasında hileli bir oyun başlar.

NOT:Fazla küfür,vahşet ve cinsellik içermektedir.

Son olarak;İZLEYİN,İZLETTİRİN...

• Uzakdoğu sineması sağlam yapımlara imza atıyor. En yakın zamanda izleyeceğim bu filmi.
  • listeye ekleyelim bakalım
  • Uzak doğu sinemasına karşı acayip bir ön yargım var. Hiç izleyesim gelmiyor
  • Şöyle diyim 1 sene öncesine dönüp bakıtıgımda izledigim, begendigim ve aklımda kalanların hepsi uzakdogu filmleri.Bence çok şey kaçırıyorsunuz uzak doguyu takip etmiyerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 7 Haziran 2010; 2:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Uzak doğu sinemasına karşı acayip bir ön yargım var. Hiç izleyesim gelmiyor

Aynen benimde sanki beceremezler gibi geliyor neden bilmiyorum

• Güzel filmdi bencede.Ben uzak doğu değil sadece kore sineması ve tv sini 4 yıldır takip ediyorum yüzlerce film ve sayısız dii izledim ve aynı şekilde holywood yapımlarıda.Bana aklımda en çok hangi dizi yada film kaldı derseniz hepsi kore dizisi derim sadece yada filmi adamlar oturup yapıyor baştan sona kadar filmlerin kamera arkalarını izledim yönetmen ana acı sayıyor oyuncu yapamayınca rolünü ama tabii gel gör adam saydıktan sonra adamlar müthüiş oynuyor karşımıza old boy,sassy girl tarzında müthiş filmler geliyor.Türk sineması kore sinemasının kıcındaki kılı kadar olamaz kısacası.
  • izleyelim bakalım
  • listeye eklendi
  • izledikten sonra yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  • Bende de bir önyargı vardı Uzakdoğu Sinemasına karşı ama Oldboy bunu yıkan film oldu.
    Gerçi ondan sonra daha Uzakdoğu filmi izlemedim ama izlersem de önyargı olmaz artık.
  • fena değil filmleri ama dilleri çok itici geliyo bana, direk basitleştiriyo filmi konuşma stilleri.

aniyenseyooooo kansanvidaaaa onıiiiiiiii naraaaaaaaaa saram imnikgooooouuuuu sonsengnim imnikgoooooouuuu gibi
  • Kore sineması bence çok iyi filmler üretiyor.Pek fazla uzak doğu filmi izlemem ama şimdiye kadar izlediklerim gerçekten çok kaliteli yapımlardı.Uzak doğu sinemasına karşı önyargınızı yıkabilecek şu filmleri de izleyebilirsiniz;
    Salinui chueok
    Welcome to Dongmakgol
    Taegukgi hwinalrimyeo
    Oldboy

Kültürleri kesinlikle bize Hollywood ya da Avrupa sinemalarından daha yakın,özellikle bazı sahnelerde çok açık ortaya çıkıyor.Bence de izleyin izlettirin.
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Uzak doğu sinemasına karşı acayip bir ön yargım var. Hiç izleyesim gelmiyor

Ninja Assasin var birde onu hiç izleyemessiniz o zaman
  • Filmi izledim geçen çok güzeldi , tam oldboy havası var çok benziyor . filmin başından itibaren bi şeyler oluyor oluyor en sonunda film kopuyor tabiri caizse , kurgu ve olayların işleyişi bana filmi bi solukta izletti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.