Şimdi Ara

DOLU yağdı !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Ankarada dolu yağdı, aracım haşat oldu :( 7 - 8 yerde göçük var. Bu arada aracım 2007 model jetta. Ne yapabilirim bu göçükler için?

• Geçmiş olsun, kaskonuz vardır umarım?
  • kasko varda karşılamıyor...
  • Çok geçmiş olsun. Bende Keçiörende oturuyorum burayada dolu yağdı ama öyle ceviz gibi filan değildi. herhangi birşey olmadı allaha şükür . Zaten başlar başlamaz yakınımdaki büyük bir alışveriş merkezinin kapalı garajına soktum aracı hızlı bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximilitan

kasko varda karşılamıyor...

Kasko neden karşılamıyor? Teminatlarda sıkıntı olduğundan mı? Çünkü normal şartlarda dolunun aracın kaportasına zarar vermesine de, bunu kasko nun karşılamamasına da ilk kez şahit oluyorum.

Çok geçmiş olsun..
  • kasko karşılamıyorsa teminattan çıkarılmıştır kasko yapılırken standart bir kasko ise karşılamama gibi bir cevap yok burdada kaskoyu gerçekten ucuza mı yaptırıyoruz yoksa teminatylardanmı vazgeçiyoruz soorusu akla geliyor geçmiş olsun inşallah tam tenminattırda düzelttirirsiniz
  • Araç boya bakım falan yapan yerlere bir sorun.
    Vakumla düzeltiyorlar bazı vurukları buna da çare olabilirler gibi.
    Benim bildiğim dikene çıkarken polisevinden önce benzinlikler var onlardan sanorsam petrol ofisine girince arka tarafından bi yıkamacı var onlar yapıodu bu işlemi.
    Fiyat konusunda bir bilgim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.