Şimdi Ara

Safari 5 ve Mac OS X 10.6.4 WWDC'de duyurulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kaynak

Yarın akşam Türkiye saatiyle 20:00'de açılışı yapılacak WWDC'de 4.Nesil iPhone'un yanı sıra yazılım alanında da önemli bir gelişme yaşanacağı kesinleşti. Mac Generation adlı sitede yayınlanan habere göre Apple, Nisan ayından bu yana geliştiricilere sunduğu Mac OS X 10.6.4 ile Chrome'da sonra en çok kullanılan 4.internet tarayıcısı olan Safari'nin yeni versiyonunu duyuracak.

Sitede yayınlanan güncelleme notlarına göre Safari 5'de şu iyileştirmeleri ve yenilikleri içerecek;

• Javascript'de %25 daha fazla hız

• Daha gelişmiş veri saklama

• Gelişmiş HTML5 desteği

• Safari Geliştirici Kiti

• Bing Arama Motoru seçeneği

• Akıllı adres alanı

• Windows için donanımsal hızlandırma

Mac OS X 10.6.4'de her işletim sistemi güncellemesinde olduğu gibi bir önceki sürümde karşılaşılan sorunlara karşı çeşitli çözümler ve iyileştirmeler içerecek.

• sabırsızlıkla bekliyoruz :)
  • Bende merakla bekliyorum.
    :)
  • Safari kullanmayı çok seviyorum.Ancak Chrome daha hızlı gibi geliyor bana.Bu yüzden Chrome'u daha çok kullanıyorum.Ama tabi Safari 5 fikrimi değiştirebilir.Deneyip göreceğiz...
  • Deneyip görmek lazım
  • Yarın canlı olarak nerden takip edebiliriz internetten ?
  • Safari 5'te büyük bi patlama bekliyorum ben.
    Çok iyi çok sağlam bi Safari geliyor bana kalırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Yarın canlı olarak nerden takip edebiliriz internetten ?

slashgear veya engadget'ten takip edebilirsin.ancak sadece resim olarak.o da yetiyor zaten
  • Teşekkürler
  • Safari 5 duyrulduğunda hemen indirip kullanacağımda Firefox daki gibi sayfa parolarını hatırlama vb. özelliklerde eklenmiş olsa süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explorerAA -- 7 Haziran 2010; 2:42:30 >
  • HMTL 5 destegi ve Java hızlandırması mükemmel, iPhone 4 HD ile Safari 5 yeniliklerini üst üste patlatması her zamanki başarılı staratejisi .
  • Safari 5 Güncelleştirmesi yapılmış

• --------------------------------

• güncelleştrime yapıldı ama WWDC'de duyurulmadı. Yeni Mac OS X'ten de bir ses yok :)
  • WWDC 7-11 Haziran tarihleri arasında,ilk gün iPhone tanıtıldı.Diğer günlerde de diğer ürünler tanıtılır.

Nymphadora,Safari geçmişi anlık kaydediyor.En ufak değişikliği bile kayıt altına alıyor ve History listesinden istediğin part ı seçebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 8 Haziran 2010; 13:29:05 >
  • Heyecanla inmesini bekliyorum :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usuph -- 8 Haziran 2010; 13:39:47 >
  • safari 5 indirip denedim beklediğimden hızlı cıkdı
  • Bende şu an kullanıyorum gayet güzel ve hızlı bir şekilde çalışıyor.

MAC üstünde kullanıyorum, Windows versiyonu nasıldır bir bilgim yok.

@Nymphadora, geri tuşuna basılı tutman yeterli.
  • murat abi nerelerdesin ya seni göremiyorum uzun zamandır ben hakan kactane hakan tanıdığını bilmiyorum ama :d
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.