Şimdi Ara

NSS | New Star Soccer | DH Oyuncuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
27.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece canı sıkılanlara güzel bir oyun.Öncelikle kendi anlatımımla oyunu anlatayım.Oyun MMo vb. gibi oyunlardan değil.Oynamak istediğin takımı şeçiyorsun ve antremana katılıyorsun.Kısa bir antremandan sonra takım seni şeçiyor.Takımın menejeri seni maçlara alırsa oynuyorsun.Almazsa ya izlersin yada direk geçersin.Transfer gibi şeçeneklerde var.Transfer olmak istiyorum diyorsun takımlar sana teklif yapıyor.Türk takımlarıda var.
    Önerilerim : Büyük takımlara gitmeyin yoksa 2-3 maç oynadıktan sonra hep yedek kalıyorsunuz.Ben beşiktaş'tan Fransa 2. Liginde bir takıma geçtim orda oynuyorum
    Ve yukarda şeçeneklerden Otomatik Kayıt etmeyi kapatın yoksa maç bittikten sonra falan sürekli kayıt ediyor.Maça girmesen bile.

ÇOK ÖNEMLİ BİR NOT : Upload bana aittir.Verdiğim dosyalarda setup var.Oyunu kurduktan sonra türkçe yama var onu oyunun klasörüne atın.Ve ayrıca oyuna girdikten sonra karakter kurarken ad , soyad ve kısa ad diyor.Ad ve soyadı verdiğim klasördeki adı yazacaksınız.Kısa ada ne yazarsanız yazın.Antremandan sonra kod isteyecek oda var Not defterinde Kod'u girmezseniz 10 maç sonra oyun biter.Oyun lisanslı falan değil.Eğer öyleyse bile konuyu değil oyunun linkini kaldırın

Link : http://www.plunder.com/NSS-rar-download-05e849f1a7.htm

Bir not daha : Tekrar ediyorum anlatım ve upload bana aittir.Neyse hava atmıyorum Bol bol antreman yapın özellikleriniz artsın ve motivasyonda arkadaşla aileyi falan ziyaret edin.SEVGİLİ BULUP ÇOCUK YAPMADA VAR

Oyuncularımız
    1- Einstein
    1,5- Madarame Ikkaku - Amiens
    2- ThreeDaysGrace - Fenerbahçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 11 Haziran 2010; 17:22:12 >

• Mesajları ben sildirdim arkadaşlar.Dalga geçmişti 2 Mesaj atan arkadaşımız.Kusura bakmayın
  • niye nick ini değiştirdin
  • NSS4 tam bir fiyasko bence. İndirdim berbat bir oyundu. Ama bu senin upload ettiğinin başında aylarımı verdim ben ne oyundu be. Başlarda adam topa bile vuramıyor. Bizim arkadaşla eski versiyonlarda bir taktiğimiz vardı kaleci tutarsa bir şutu %90 gol atıyorduk. İndireceklere taktik vereyim:
    1- Asla çok iyi bir takımda başlamayın. Çok iyi bir takımda başlarsanız bir kaç maç sonra oynayamamaya başlarsınız. Hep yedekte kalırsınız.
    2- Sevgili mi? Hiç edinmeyin. Saçınızın rengini beğenmezler. Hediyeden başka bir şeyle mutlu olmazlar vs. vs.
    3- Asla içki içmeyin. (Bir kere milli maçtan önce içmiştim. Tam ayağıma geldi koşuyorum. Çat yerdeyim.)
    4- Kısa olmayın. Uzun ve iri yapılı olun. Sizi biraz yavaşlatır ama top kaybını engeller.
    5- Bu adamlar hiç bir şey yapamıyor deyip forvetten defansa gelmeye başlarsanız sizi orta sahaya alırlar.
    6- Kaleciyi mümkünse çalımlayın çok güzel oluyor.

Şimdilik bu kadar.
  • Bu oyun acayip bağlayıcı

Bu arada bu oyunun hangi sürümü?
  • bende peşiktaşdaydım 23.5m dolarlık adam oldum sıkıldım kapattım.Oyun gayet güzel zevkli.
    bmw almıştım.villa olmuştu ama ondan önce karavanda yatıyodum.Bi ara uyuşturuya başlamışdım.EN sonunda çözdüm olayı.Sürekli transfer olcaksın ki para bol olsun neyse sabah sabah aklıma gelmiy bişey ama sonuç olarak süper oyun

• @onz
    Canım sıkıldı be usta
    @Einstein
    Eskiden çok oynardım bu oyunu geçen aklıma geldi.Güzel gidiyor şuandaÖneriler için sağol.
    @Trumpeter Swan Yüzbaşı
    3. Sürümü
    @HopliteMan
    Benim hiç birşeyim yok nerede yatıyor bu adam.

Kart cezam bitti gene kırmızı kart aldım yav
  • NSS 2010 oynuyorum ben şu an sizin bu sürüm hangisi?
  • 3. Sürüm. 2005 olanı herhalde.
  • nss 3 oynuyorum dün başladım 7m değerim var

Edit:Barçadayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybekoglu07 -- 5 Haziran 2010; 11:06:38 >
  • Şut çekme taktikleriniz neler.Çıldırıcam
  • denemeye değer
  • omatic cheat diye bi hile var, enerjiniz bitmeden sürekli idman yapıp kendinizi geliştirebiliyosunuz
  • Harbiden çok süper oyun bi ara oynuyordum yıldız olmuştum baya at çiftliğim vardı
  • Konu dışı oyuncuları dedik ne diye taşıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madarame Ikkaku

Şut çekme taktikleriniz neler.Çıldırıcam

Başlarda adam kafasına göre takılır. Antrenmanla geliştirmelisin. Bir kere arkadaştayız. Yeni oyun açtık. İlk maça çıktık. Ben direk tabi topu aldım ayağıma çalım falan artistlik yapıyorum. Kaleciyi de çalımladım. Şuuuttt!!! Top dışarıda. Arkadaş ne dalga geçmişti benimle. Tabi kendisi de oynayınca hak verdi bana.

Bir ara NSS 1'e başlamıştım. Ne oyundu be. Hiç bir şey görmüyorsun sadece 2-3 şıktan birini seçiyorsun adam ona göre hareket ediyor. Gol atıp atmadığını yazıyla okuyorsun anca.

Düzenleme: Adam eğik kodunu kapatmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einstein -- 5 Haziran 2010; 21:23:47 >
  • Bende çalımladım vurdum taça çıkıyodu adhsahdahsdasdasda
  • http://www.newstargames.com/newstarforum/showthread.php?t=5397

Bu linkten:
    Oyuncu isimlerini düzenleme. (Gerçek oyuncu isimleri. Mesela Henry oyunda Henri olarak geçiyor.)
    Spiker (Oyuna spiker ekliyor.)
    Stadyumlar (Stadyum ekliyor)
    Logolar (Takımların logolarını ekliyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

http://www.newstargames.com/newstarforum/showthread.php?t=5397

Bu linkten:
    Oyuncu isimlerini düzenleme. (Gerçek oyuncu isimleri. Mesela Henry oyunda Henri olarak geçiyor.)
    Spiker (Oyuna spiker ekliyor.)
    Stadyumlar (Stadyum ekliyor)
    Logolar (Takımların logolarını ekliyor.)

Teşekkürler . Mehmet Aurelio'da Mihmit yazıyo
  • Sağol Ayştan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.