Şimdi Ara

Beko mu, Arcelik mi, Demirdokum mu yoksa?.............ACIL YARDIM LUTFENNNN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
15.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Merhabalar! Bir klima almayi dusunuyoruz. Marmariste yasiyoruz, yani yazin cok cok sicak, kisin ise +5+10 dereceden asagiya inmiyor. Odamiz 18 m2, guneydogu. Ogleden sonra cok gunes aliyor. Pencereler metal, izolasyon kotu, ustu beton, cati yok....Butcemiz 600- 900 tl. Klimayi yazin serinlemekte ve kisin isitmakta kullanmayi dusunuyoruz. A enerji sinifi olsun isteriz. Simdiye kadar tek verdigim karar klimanin 12000 olacagina. Dogru mu sizce? Internetten cok arastirdim, ama klima modeline ve markasina karar veremedim. Buradaki bayilerde aldigim fiyatlar boyle :Arcelik active power 12030 modeli 855tl, Demirdokum A-l 12000 650tl, Beko Active power 13000 855tl. Sizce bu modeller ve markalar arasinda hangisi secmeliyiz? Veya baska bir marka/ model tavsiyesi olani varsa yazsin, ve internetten bu markayi nereden alabiliriz? Ve bir soru daha- ben Demirdokumun A 12000 modelini istemistim, ama burada sadece A-l modeli varmis. Farklilari nedir bilen varmi? Cok tesekkurler, umarim cabuk cevap yazarsiniz, cunku sicaktan pistik artik......

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.