Şimdi Ara

Manisa-Soma nasıl bir yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
16.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Soma hakkında bilgi verecek var mı?

• Lütfen sadece bilgisi olanlar cevap versin
  • Sokrat gelecek deel mi çakaal.
  • Binek Araçtan Fazla Kamyonun Olduğu ve Santral Yüzünden Havanın Pek Temiz Olmadığı Bir Yer.
  • @PerenaL
    ?????????
    @Laichzeit
    Tesekkürler
  • gncl
  • Lan ben somalıyım de baham Yemin ediyom heyecanlandım Soma kelimesini görünce DH de
  • gncl
  • küçük bi ilçe olduğu için yapıcak fazla bişey yok ayrıca termik santral yüzünden kışın oksijenden çok kömür alırsın havadan. bizim akrabalar oturuyo her sene giderim 1 kez ordan biliyorum. zaten bir ucundan diğer ucu küçücük bi yer yürüyerek bile gidersin umarım yardımcı olabilmişimdir
  • gncl
  • çok kamyonun olduğu bi yer.ayrıca yaşyan halkın % 80 i diyebilirimki güçmen.bulgar yunan arnavut v.s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labidu -- 7 Haziran 2010; 13:26:37 >
  • Sosyal hayat adına ne var hangi semtlerde kiralık daire aranmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trmp

Sosyal hayat adına ne var hangi semtlerde kiralık daire aranmalı ?

sosyal hayatı unut.gezmek istiyosan manisaya git gez gel.trenle 2,5 tl
  • valla soma normal bi ilçe 100 000 nüfus var doğduğumdan beri buradayım güzel çok kötü bi yer değil civar illere yakın manisa-balıkesir fln denize 1saat 10 dk fln
  • up
  • Gençleri genelde apaçi,repçi,esrarcıdır akrabalar var orda bayramdan bayrama gıdıyoz hiç güzel bi yer değil bi tren yolu var hatırlıyom bildiğin köy.
  • Bende somalıyım sosyal hayat bakımından bi spor salonuna falan yazılabilirsin

@Gateway15

Sen karamanlı mahallesiyle istasyon arası yürümedin sanırım.

@Zampara Alper

Sensin apaçi
  • @Trmp

Hocam pm atmışsın benim üyelik onaylanmadı sana bilgi vereyim kısaca.Cafe gibi yerler az da olsa var fazla kalabalık olmaz.Yazları Kültür park var orada oturur gençler daha çok.Bi tane sinema var ama orayada kırk yılın başında film gelir.Kendi arabanla izmir 1 saat 45 dk.Manisa,Balıkesir,Dikili yaklaşık 1 saat sürüyor
  • Sosyal hayat adına birşey bekleme.. Denize gider gelirsin akrabaların varsa çay bahçeleri vs. bolca var ama bir iki haftadan fazla dayanamazsın. Yazın çok sıcak oluyor. Halka açık havuz vs. var. Küçük ve sıkıcı bir kasaba diyebilirim xD
  • Kasaba mı?Somaya en son ne zaman geldiniz merak ettim 1960ta falan mı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.