Şimdi Ara

Megane II Jant Düşünceleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2004 Çağla Yeşili Megan II aracımın Jant ve Lastiklerini değiştirmek istiyorum.Ancak şuan aracın üzerinde 15'' Çok kötü duran bir jant var Babam benden habersiz taktırmış:( Ben Bunları 16 yada 17'' ile deiştirmek istiyorum ancak 17'' hakkında biraz şüpheliyim sıksık köy yoluna girdiğimiz ve konforu azalttığı için ayrıyettende 17'' jant taktığımda Yayda almam gerekecek ve masraf artıcak bunun için 16'' jant idealdir diye düşünüyorum.(Aslında 17de çok spor durur süper olur ama bu şartlarda Takılabilecek Jant değil)
    Daha önce jant paylaşım bölümünede yazmıştım ancak ilgilenen olmadı bende o arada bir kaç Jant baktım Sizdende öneriler bekliyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirm.Lastik İçin İse GoodYear Efficendgrip 205/55/16 yada 195/55/16 Düşünüyorum Yanak Kalınlığı ve Genişlik Sizce Hangisi Olmalı?

Beğendiğim Jantlardan Bazıları..(Ofset güzel durmaz diye ofsetli jant düşünmüyorum)

1-

2-

3-

Yapıcağınız Önerileri ve Görüşleriniz İçin Şimdiden Teşekkür Ederim;)
    *Bu konunun Diğer Megane Araç Sahiplerinede(Jant Takmak İsteyen) Yardımcı Olacağını Düşünerek Öngörüde Bulunursanız Daha iyi olur.İyi Günler

• 17jant 215 yada 225 50 17 lastik almanızı öneririm. ayrıca kapaklı bir model tercih edin 5 yıldızlarda 4 b,jon olduğu için araç simetrik olmuyor jant sahsen bnim hoşuma gitmiyor.

yay demişsin yayla ilgili hiçbir bilgim yok bri benide aydınlatırsa sevinirim ayrıca aracının renginide söylersen ona göre renk seçeneklerinede bakılabilir.
  • aracın rengini mesajda belirttim ilk satırlarda..

Şu jant nasıl olur birde megana takılmış halini buldum..

arkadaşım o lastikler çok geniş değil mi çamurluğa sürtmez mi?

• jantını içe eğimli bir model seçersen sürtmez ve seçtiğin jant güzel bir model ayrıca. çağla yeşili aracın içinde klasik renklerde seçmelisin siyah yada kahve tonlarına girme mat yada metalik gri seçmelisin bence
  •  Megane II Jant Düşünceleriniz?

burdaki jantlar benim beğendiklerim yapı olarak

• Önerilerin için Teşekkür ederim Ayrıca 1. gösterdiğin araç çok tatlı olmuş jant ve aracın rengi çok guzel durmuş...Benim araç 2004 auth. model olduğu için boya metalik değil sanırım böyle parlamıyordu.Benim tamponları gövde rengine boyatırken usta boya metalik olmadığı için mat boyanması lazım dedi bende olur dedim ancak bu aracı görünce fikrim değişti şimdi bende tamponları parlak şekilde gövde rengine boyatsam nasıl olur?

Benim aklımdan krom jant hiç geçmemişti burda bir kaç megane ticari takside var ancak kötü duruyor bu aracı görünce fikrim çok değişti..Krom jantlarada bakmaya başladım sayende teşekkür ederim.
  • Aracın yeşil olduğu için krom yada mat aliminyum jantlara yönelmelisin.
    Ayrıca iyi bir pasta cila ile aracının boyasını parlatırsan çok daha şık durur.
  •  Megane II Jant Düşünceleriniz?

Bu araçtaki jant kaç inç 17 gibi duruyor ayrıca yayda takılmış sanırım bu araca, jant ve çamurluk uyumu çok güzel olmuş.Takılan jantın ve lastiğin ebatlarını nasıl öğrenebilirim ya çok hoş duruyor gercekten bu jantı almayı düşünüyorum:) 55 yanak lastikle kötü durmaz sanırım
  • tahminen 45 yanaktır bu lastikler fotoğraf yüksek çözünürlükte olsa bakardık fakat bu boyuttan anlaşılamaz
    jantlarda yüksek ihtimal 17 dir 16 olsa bu kadar doldurmaz çamurluğu fakat 18 ihtimalini atlamamak lazım.

bir ustaya göstersek fotoğrafı anlar sanırım.
  • Bence 18 değildir.Bu jantı çok aradım ama bulamadım benzerleri var ancak aynısı yok çok güzel jant ama ben 16'' olarak takacağım için nasıl durur 55 yanak lastikle?
  • Hocam madem bir güzellik yapıcan tam yap derim ben.

maksat yay takmak istemiyorsanda lastikleri daha kalın tutarsın 55 yanak gbi aracında leylek gbi durmaz
  • ben kararımı verdim 205/50/17 jant ve lastik kullanıcam ancak bu jantı bulursanız çok iyi olr ya nette o kdar aradm bulamadm...
  • arkadaşlar bu jantı almayı düşünüyorum nasıl olur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-zent-4x100-17-inc-jant/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuLL__MaNiAc -- 13 Haziran 2010; 2:21:39 >
  • megane çıkma jant şuraya bi bakabilirsin tüm megane çeşitlerinin jantları var geçen lastiğim patladı stepneyle geziyordum bi bakayım dedim aynı janttan tek 1 tane buldum 150 liraya aldım temiz temiz kullanıyorum şimdi. hem de stepnem de jantlı oldu  Megane II Jant Düşünceleriniz? 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.