Şimdi Ara

Fujifilm S1700 Fotoğraf Makinesi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
34.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Hb'da kişiye özel indirimle % 35 indirimli 443,30 TL. Aşağıda linki mevcut.Hb S1500 ve S1600 modellerini de aynı fiyat düzeyinde kişiye özel indirimle satmıştı. S1500 modelinden sonra S1600 modeli pek tat vermemişti galiba ama S1700 modelinde bu eksiklikler giderilmiş midir bilmiyorum.İhtiyacı olan arkadaşlar yararlanabilir.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=248&productid=ft00287

Bu arada kişiye özel indirimlerinde bu ürün tanımlanmamış olan arkadaşlar benim üyeliğimden yararlanabilir...

• Bu ne yaaaaaa.

S1500, S1600 şimdi de S1700 400TL ye indi. HB Fuji nin Türkiye Stok bitirme bölümü falan mı oldu ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Bu ne yaaaaaa.

S1500, S1600 şimdi de S1700 400TL ye indi. HB Fuji nin Türkiye Stok bitirme bölümü falan mı oldu ne?

Aynen . Daha sırada bekleyen modeller var üstelik. Sitesinden aldığım bilgiye göre S serisi S1500, S1600, S1770, S1800, S1880, S2000HD, S2500HD, S2600HD, S200EXR, S205EXR, HS10, HS11 modellerinden oluşuyor. Hb ne zaman bu serinin en üst modelini getirirse, yani geriden takip etmeyi bırakırsa o zaman 1 adet alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 4 Haziran 2010; 18:07:00 >
  • vallahi ben bunu sipariş ettim .

güzel makine.

bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

şimdi eldeki benq dc 850 ile fuji av100 ü satacağız...

hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aedan -- 4 Haziran 2010; 18:01:40 >
  • Canon A 570 IS makinemden memnunum ama adama zorla makine aldıracaklar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Bu ne yaaaaaa.

Konu başlığını ilk gördüğümde DigitalWorld görmesin demişim ama çoktan görmüşsün. Zaten sen S1500 aldığından memnundun galiba.
  • alınır mı bu alet arkadaşlar max.500e kadar makina bakıyorum ?
  • bu arada makinayı siparaiş ettikten sonra taksime gittim. bir baktım canın eos 1000d +18-55 kit 999 tl 20 taksit teknosada... hemen bunu iptal edip onu aldım...
  • S1600 ile S1700 arasında ne farkı varki sitesinde bile Ayrı değil.S1600 e bakınca yanında / ile s1700 de yazıyor...
  • daha yeni 1600 aldık bu nerden cıktı şimdi..artısı eksisi inceleyebilen varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emusovi2

bu arada makinayı siparaiş ettikten sonra taksime gittim. bir baktım canın eos 1000d +18-55 kit 999 tl 20 taksit teknosada... hemen bunu iptal edip onu aldım...

sitesinde 1399 tl yazıyor
  • S1600 ü 385+35 bonusa aldım 3 gündür Yurtiçi kargo ile Antalya turu atıyor, yurtiçi kargo teslim etmemek için tüm hünerini gösteriyor, bu şirketle en az 3-4 kargoda aynı sorunu yaşadım, birde Aktif ileti denen illet var, şimdi ben bu ürünü almayım ve iade edilsin HB den S1700 ü istesem isabetli olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

quote:

bu arada makinayı siparaiş ettikten sonra taksime gittim. bir baktım canın eos 1000d +18-55 kit 999 tl 20 taksit teknosada... hemen bunu iptal edip onu aldım...

sitesinde 1399 tl yazıyor

gazete ilavesinde gördüm bugün,

Fujifilm S1700 Fotoğraf Makinesi !
  • quote:

Orijinalden alıntı: edost588

S1600 ü 385+35 bonusa aldım 3 gündür Yurtiçi kargo ile Antalya turu atıyor, yurtiçi kargo teslim etmemek için tüm hünerini gösteriyor, bu şirketle en az 3-4 kargoda aynı sorunu yaşadım, birde Aktif ileti denen illet var, şimdi ben bu ürünü almayım ve iade edilsin HB den S1700 ü istesem isabetli olur mu

ee neden aras kargoyu seçmedin o zaman.. Allah'ım ya.. hem 3-4 kere aynı sorunu yaşa.. sonra git yine aynı kargoyu seç.. anlamayamıyorum bu insanlara.. eğer kapıda ödeme gibi birşey yaptıysan bilemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 5 Haziran 2010; 13:25:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: edost588

S1600 ü 385+35 bonusa aldım 3 gündür Yurtiçi kargo ile Antalya turu atıyor, yurtiçi kargo teslim etmemek için tüm hünerini gösteriyor, bu şirketle en az 3-4 kargoda aynı sorunu yaşadım, birde Aktif ileti denen illet var, şimdi ben bu ürünü almayım ve iade edilsin HB den S1700 ü istesem isabetli olur mu

ee neden aras kargoyu seçmedin o zaman.. Allah'ım ya.. hem 3-4 kere aynı sorunu yaşa.. sonra git yine aynı kargoyu seç.. anlamayamıyorum bu insanlara.. eğer kapıda ödeme gibi birşey yaptıysan bilemem tabi

Haklısın son aşamada insanın aklına gelmiyor, bundan kelli Yurtiçikargo yok,

• quote:

20 taksit mi yuhh yav hangi karta 20 taksit yapıyorlar. öde öde bitmez
  • arkadaşlar çok acil bilgi lazım kaçırmamam lazım. gittigidiyorda şimdi yurt dışından gelen 6 ay garantili makinalar var
    nikon coolpix L100=300
    Fujifilm S1500= 300-330
    KodakZ1015=300-330
    fiyatlar bunlarilandaki makinadan tek farkları hepsi 10mp ama benim için farketmez kolay kolay baskıda almıyacağım için ne dersiniz 150 lira fazla verip 10 ay fazla garantilimi olsun zaten 1 yıl sonra askere gidicem makina boşta durucak bozulmaz gittigidiyordakiler 6ay garantili arkdaşım aldı sorunsuz şekilde geldi.ne diyosunuz değermi sizce 150 tl fazla vermeye filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidakikalütfenya

arkadaşlar çok acil bilgi lazım kaçırmamam lazım. gittigidiyorda şimdi yurt dışından gelen 6 ay garantili makinalar var
    nikon coolpix L100=300
    Fujifilm S1500= 300-330
    KodakZ1015=300-330
    fiyatlar bunlarilandaki makinadan tek farkları hepsi 10mp ama benim için farketmez kolay kolay baskıda almıyacağım için ne dersiniz 150 lira fazla verip 10 ay fazla garantilimi olsun zaten 1 yıl sonra askere gidicem makina boşta durucak bozulmaz gittigidiyordakiler 6ay garantili arkdaşım aldı sorunsuz şekilde geldi.ne diyosunuz değermi sizce 150 tl fazla vermeye filan

arkadaşım 150 TL fark fazla ama türkiyedeki fiyatda cok iyi fiyada bakma sen tabiki sıfır ürünmle 2. el yada yenilenmiş ürün aynı olmaz

refubished ürüne göre sıfırı 150tl pahalı üsütne üstlük garantisi türkiye kesinlikle kararınızı türkiye den yana veriniz derim arkadaşalr yenilenmilş ürün niye geri gitmiş yenileyip ntekrar satıyorlar ne biliyorsunuz belkide lensinde tarayıcısında(yada sensör ) işlemcisinde faredilemeyen sorunlar vardır adı üstünde iade edilmiş zaten fabrikası 90 gün garanti veriyor satan şirket veriyor geri kalan süreyi bence sıfır ürün alın o kadarda düşmedik amerikalaıların atıklarını kullnacağız yenisi gibiymiş ve sair ha gerçekden birisi 1500tl olur diğeri 300tl olur o zaman 300tl yenilenmiş makina alınır o ok ama 150 tl için asla

• BENDE ASLINDA O KADAR PARA GARANTİ İÇİN GEREK YOK KOLAY KOLAY BOZUMAZ ZATEN BU MAKİNALAR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM Kİ DÜN NİKON MAKİNAMIN LCD EKRANI BOZULASIYA KADAR HER TARAFTA FATURASINA ARIYORUM ALALI BAYA OLMUSTU BULDUM GARANTİ BİTİMİNE 20 GÜN KALMIŞ. BENCE GARANTİLİ ALMAK LAZIM NE OLACAGI BELLİ OMUYOR ELEKTRONİKTE. HİÇ BİRŞEYİ YOKTU 2 YIL HİÇ BİR SIKINTI YAŞATMADI AMA İŞTE GÖZÜMÜN ÖNÜNDE MAKİANA ELİMDEYDİ DÜŞME ÇARPMA YOK PAT DİYE BİRDEN BİRE LCD EKRAN GİTTİ. GARANTİ OLMASAYDI Bİ SÜRÜ SIKINTI YA ÇÖPE GİDECEK YA LCD SİZ KARANBOLE FOTOGRAF ÇEKECEKTİM
    quote:

Orijinalden alıntı: gittigider

quote:

Orijinalden alıntı: bidakikalütfenya

arkadaşlar çok acil bilgi lazım kaçırmamam lazım. gittigidiyorda şimdi yurt dışından gelen 6 ay garantili makinalar var
    nikon coolpix L100=300
    Fujifilm S1500= 300-330
    KodakZ1015=300-330

arkadaşım 150 TL fark fazla ama türkiyedeki fiyatda cok iyi fiyada bakma sen tabiki sıfır ürünmle 2. el yada yenilenmiş ürün aynı olmaz

refubished ürüne göre sıfırı 150tl pahalı üsütne üstlük garantisi türkiye kesinlikle kararınızı türkiye den yana veriniz derim arkadaşalr yenilenmilş ürün niye geri gitmiş yenileyip ntekrar satıyorlar ne biliyorsunuz belkide lensinde tarayıcısında(yada sensör ) işlemcisinde faredilemeyen sorunlar vardır adı üstünde iade edilmiş zaten fabrikası 90 gün garanti veriyor satan şirket veriyor geri kalan süreyi bence sıfır ürün alın o kadarda düşmedik amerikalaıların atıklarını kullnacağız yenisi gibiymiş ve sair ha gerçekden birisi 1500tl olur diğeri 300tl olur o zaman 300tl yenilenmiş makina alınır o ok ama 150 tl için asla

• s1600 ile s1700 arasında fark old. düşünen arkadaşlar için >>http://bit.ly/dh6ccI
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.