Şimdi Ara

DIGITUR'ünü İptal Eden Mutlu Aileler Kulübü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
1
Favori
39.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün itibariyle kartı teslim ettim.Çok şükür şimdilik bir telefon aranmasıyla kurtuldum gibi.Hd
    yayınlar için dsmart ın aile+hd modüllü kampanyasında almak istiyorum.Yarın görüşeceğim bakalım artık. selamlar...
  • zamnında ben istedim DIGITURK BABAMDA ALDI tahahüt biteli 1 ay oldu fatura 0.10 kurus bu ay 9.99 kafayı yediler yarniptal ettireceğiz sonrası allah kerim receiver çanak bizde turksat izleriz daha iyi bune karınca gibi bide tvmiz HD LCD lanet olsun digiye :D

ne alalım ne önerirsiniz next next star dio babam ben diom d smart ama bilmiom :( biz bu uydu ile kartı verince normal tv izleyebilirmiyiz ?
  • başlıkta k harfini unutmusunuz
  • arkadaşlar selamlar,

benim de bu ay itibariyle dt aboneliğim son bulacak ve teledünya'ya geçmeyi düşünüyorum.
    konuda baktım çoğu kişi de benim gibi düşünmüş ve geçiş yapmış. yanlız korktuğum bazı noktalar var;

1-)bu kablo işi için mevcut tesisata bağlantı yapılabiliyor mu? bizim tesisat uydu için kurulmuş yani bütün kablolar çatıdan direk prizlere iniyor.
    2-)binamızda kablo tv kutusuda yok. abonelik için getirilecek kutu ücreti ne civarda?

teşekkürler
  • iptal ettirmek için fax ı çekeli 1 hafta oldu ve bana bu ayki fatura yeni geldi mesaj da yollamadılar bana ve dayanamayıp telefon ile aradığımda bana

birdaha ki ayın üç ünde yayının kesileceğini söylediler

fax ı çektikten tam 22 gün sonra yayın kesilecek ve beni arıyacaklarını söylediler 22 gün daha beklemeyip uyduyu teslim etsem telefon ile beni aramalarından kurtulmuş olucam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

iptal ettirmek için fax ı çekeli 1 hafta oldu ve bana bu ayki fatura yeni geldi mesaj da yollamadılar bana ve dayanamayıp telefon ile aradığımda bana

fax ı çektikten tam 22 gün sonra yayın kesilecek ve beni arıyacaklarını söylediler 22 gün daha beklemeyip uyduyu teslim etsem telefon ile beni aramalarından kurtulmuş olucam sanırım

Normal prasedür böyle üyelik kapatma yada paket eksiltme her ayın 3.de yapılabiliyormuş !....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

başlıkta k harfini unutmusunuz

bunu bende farkettim?

komplo teorisi mi üretmemiz lazım. digitürk mü sildirdi acaba o K harfini ? eskiden vardı çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

iptal ettirmek için fax ı çekeli 1 hafta oldu ve bana bu ayki fatura yeni geldi mesaj da yollamadılar bana ve dayanamayıp telefon ile aradığımda bana

Normal prasedür böyle üyelik kapatma yada paket eksiltme her ayın 3.de yapılabiliyormuş !....

ayın 3 .ünden sonra << DIGITURK 'ünü İptal Eden Mutlu Aileler Kulübü >> ne katılırım o zaman

• Bence DT türkiyede yayın yapan en iyi digital kuruluş Tüm yayınları Şuan 16:9 ve Uydudan daha geç vermesine rağmen görüntüsü Türkiyedeki en iyi görüntü bence Kanalları ise Dsmart ve Teledünyadan Açık ara önde Spor toto Süper lig ve Beko Basketbol ligini vermeside Cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

Bence DT türkiyede yayın yapan en iyi digital kuruluş Tüm yayınları Şuan 16:9 ve Uydudan daha geç vermesine rağmen görüntüsü Türkiyedeki en iyi görüntü bence Kanalları ise Dsmart ve Teledünyadan Açık ara önde Spor toto Süper lig ve Beko Basketbol ligini vermeside Cabası

evet, sizce olabilir.
  • quote:

Bence DT türkiyede yayın yapan en iyi digital kuruluş Tüm yayınları Şuan 16:9 ve Uydudan daha geç vermesine rağmen görüntüsü Türkiyedeki en iyi görüntü bence Kanalları ise Dsmart ve Teledünyadan Açık ara önde Spor toto Süper lig ve Beko Basketbol ligini vermeside Cabası

İşletme zihniyetinde ki saçmalıkları eski aboneleri çantada keklik gibi görmeleri dışında yayın olarak bende katılıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

quote:

İşletme zihniyetinde ki saçmalıkları eski aboneleri çantada keklik gibi görmeleri dışında yayın olarak bende katılıyorum...

eski aboneleri çantada keklik görmeseler 2.defa iptal etmezdim aboneliğimi ...
    diğerlerine katılıyorum yayın vs ...

• Merak Etmeyin Eğer Dsmart ve Teledünyanında bu kadar üyesi olursa onlarda aynısını yapar
  • Abone sayısı artınca niye öyleyapsın ki. ? Aklını kullanan hem iyi hizmet verir hem de müşteriyi küstürmez.
  • Valla niyetlendim bi ara kapattırayım diye ama taahütü süresi dolduğu için Digitürk M.H deki kadın "Nolursun kapatma bak yarı fiyatına yapış anlaşalım" dedi , bende " Arada oturuyorum zaten tv başına, açınca da Destü İzdivaç larda ki azgın morukların kur yapmalarını izleyeceğime, WILD de ki çiftleşen şempanzelere bakarım daha iyi hemde yarı fiyatına" dedim ve Sinema paketimle yola devam etme kararı aldım iyi yaptığımı düşünüyorum.
  • 1 ay uğraştım 4 yıllık üyeliğimi kapattırmak için ama sonunda iade edim kapattırdım
  • oh beee kurtuldum çok şükür 2 yıl sonunda tam rezillik üyeliğim bitti aradılar teklif şöle var olan kanallardan bir kısmını kapatalım 20 tlye izlediğim paketi 26 ya çıkaralım hem az kanal hem pahalı dedim dsmartta12hd kanal buna film dizi kanalları dahil diyorlarki digitürk dünyada 5.ci türkiyede birinci hadi ordan kapatın dedim kadında terslendi kapatın beyfendi diye sonunda kurtuldum artık dsmart üyesiyim
  • Şimdi bende eski model Philips kutu ve kartı var. Kutuyuda iade etmelimiyim yoksa sadece kartımı iade edeceğim?
  • Merhaba;
    Kutu mülkiyetinin sizde olmadığı bir üyelikte yer alıyor iseniz;kutu ve cihazı bayinize teslim etmeniz gerekmektedir.Ekipmanınızı teslim ettikten sonra teslim kağıdı almayı unutmayınız
  • İptal eden arkadaşlar aman DS ye geçmeyin. Başımdan geçen olayı anlatıyım, belki size yardımcı olur. Kendi ve annemin evinde olmak üzere 2 tane üyeliğim vardı biri mayısın sonunda diğeride haziran ortasında bitiyordu. Mayısda aradılar üyeliğinizi uzatarım diye, aile + sinema kanallarını yıllık peşin olarak 120 TL olmak üzere anlaştık. MH ye benim hazıranda bitecek bir üyeliğim var onuda bu fiyatdan uzatmak istiyorum dedim. Adam tabii efendim haziranda size dönüş yaparız dediler. Bu arada saçma sapan 4-5 kanal eklediler, haziranda arayıp isterseniz size özel yıllık 300 küsür e eğlence + sinema kanallarını vereyim diyince kafam attı. Kardeşim sistemi kontrol et, daha 10 gün önce ben 120 TL aldım aynı paketi dedim. Adam pişkin pişkin ben bir daha bakayım deyip o zaman 220 TL yıllık demez mi :)) Şaka gibiler.. Üyeliğimi uzatmıyorum dedim kapattım. 5 gün sonra aradım pazarlık sonucunda 240 TL fiyat aldım. Yok isterseniz bedava verin artık Ds benim için bitmiştir. Adamlarla kurban pazarlığı gibi yıllık üyelik satın alıyoruz.
    Bu arada 2 senedir cızırtayan, günde 2 kere takıldığı için fişini çekmek zoruna kaldığım uydu alıcısı bende kaldı :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.