Şimdi Ara

DIGITUR'ünü İptal Eden Mutlu Aileler Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
1
Favori
39.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben turksattan ailecek paketli ligtv'ye 34,90 ödüyordum. 28.01.2011 de biten sözleşmeme ocak ayı faturasını 41 TL gibi ödedim. Yaptığım görüşmelerde 3 ay fatura ödemeden sadece şampiyonlar paketi için 9x39,90 fiyat istenince iptal ettim.

Daha sonra başlangıç paketi + 2 temel paket + şampiyonlar paketi + 6 ay HD hediye aylık 54,90 TL kampanyasından 20 TL aktivasyon vererek eutelsat'tan 03.02.2011 tarihinde abone oldum. İlk gün faturayı kesmişler 31. TL. Bu ne dediğimde size indirim yapılmış dediler, artı ilk ay dizi ve sinema kanallarıda açık.

Sonrasında ereyondan 12 taksitle 369 TL ye giriş spor paketini aldım kargoyla beraber 372 TL. Onuda digi müşteri hizmetlerine verince 12 ay fauramdan 55,90 indirim yapılacak yani şu anki paketimin fiyatı 54,90 olduğundan 12 ay fatura ödemicem.

Toplamda; 372 paket bedeli + 20 TL aktivasyon + 31 TL ilk ay faturam = 423 TL .ye 13 ay digi giriş paketi +2 temel paket + şampiyonlar paketi seyredecem. Günlük indirim sitelerinde HD kampanyaları oluyor bir tanede ondan denk getirirsem HD olarak seyretmeye devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

ben turksattan ailecek paketli ligtv'ye 34,90 ödüyordum. 28.01.2011 de biten sözleşmeme ocak ayı faturasını 41 TL gibi ödedim. Yaptığım görüşmelerde 3 ay fatura ödemeden sadece şampiyonlar paketi için 9x39,90 fiyat istenince iptal ettim.

Daha sonra başlangıç paketi + 2 temel paket + şampiyonlar paketi + 6 ay HD hediye aylık 54,90 TL kampanyasından 20 TL aktivasyon vererek eutelsat'tan 03.02.2011 tarihinde abone oldum. İlk gün faturayı kesmişler 31. TL. Bu ne dediğimde size indirim yapılmış dediler, artı ilk ay dizi ve sinema kanallarıda açık.

Sonrasında ereyondan 12 taksitle 369 TL ye giriş spor paketini aldım kargoyla beraber 372 TL. Onuda digi müşteri hizmetlerine verince 12 ay fauramdan 55,90 indirim yapılacak yani şu anki paketimin fiyatı 54,90 olduğundan 12 ay fatura ödemicem.

Toplamda; 372 paket bedeli + 20 TL aktivasyon + 31 TL ilk ay faturam = 423 TL .ye 13 ay digi giriş paketi +2 temel paket + şampiyonlar paketi seyredecem. Günlük indirim sitelerinde HD kampanyaları oluyor bir tanede ondan denk getirirsem HD olarak seyretmeye devam...

Yok arkadaş bu gidişle kapattırıcam aradılar işte ömer bey indirim yapamıyoruz felan
    Bende dedim elinizdeki müşterilere neden böyle davranıyorsunuz yenilere tölerans oluyor
    60tl yapmadı.!

• aynen öyle eski müşteri kafesteki kuş. Yeni aboneye kampanya var eskiye yok, bunu sadece digi yapmıyor bütün firmalarda böyle en iyisi her sene kapatıp yeniden abone olmak

Sirf bu yüzden ayda 34,90 ödediğim modullu üyeliği kapatıp ayda 31 TL.ye eutelsata geçtim 6 ayda HD hediye.
  • quote:

aynen öyle eski müşteri kafesteki kuş. Yeni aboneye kampanya var eskiye yok, bunu sadece digi yapmıyor bütün firmalarda böyle en iyisi her sene kapatıp yeniden abone olmak

Sirf bu yüzden ayda 34,90 ödediğim modullu üyeliği kapatıp ayda 31 TL.ye eutelsata geçtim 6 ayda HD hediye.

Dediklerine katılıyorum kardeşim ama bende digiturk plus cihazım var o cihaz ölsün istemiyorum
    sizce değermi 70-75tl vermek 5maç şampiyonlar takımı yeter geri kalan vakite
    digiturk plus dividigi formatını kullanırım yada filmi izlerim değilmi sinema paketinide
    Alınca dvdigi club vod özlellik yani açılıyor değilmi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 11 Şubat 2011; 8:31:54 >

• Yeni paketleri inceleyin ayda 70 TL civarına giriş paketi + 2 temel paket + film veya dizi + 5 büyükler paketleri var pazarlık ederek HD plus'ı ücretsiz alabilirsiniz. Daha sonrada ereyondan 372 TL.ye (kargo dahil) paket alıp aylık 55,90 indirip kazanıp en kötü ihtimalle aylık 50 TL civarına yayınları izlersiniz...
  • quote:

Yeni paketleri inceleyin ayda 70 TL civarına giriş paketi + 2 temel paket + film veya dizi + 5 büyükler paketleri var pazarlık ederek HD plus'ı ücretsiz alabilirsiniz. Daha sonrada ereyondan 372 TL.ye (kargo dahil) paket alıp aylık 55,90 indirip kazanıp en kötü ihtimalle aylık 50 TL civarına yayınları izlersiniz...

Cihaz kendimin zaten plus cihaz 5şampiyon+sinema+spormax+barclays tv+vod özlellik
    65-70TL iyimi.?
  • Yeni paket fiyatları

başlangıç + 2 temel + film paketi + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 30,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi paketi + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 30,99 TL

baslangıç + 2 temel + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 58,99 TL

baslangıç + 2 temel + şampiyonlar paketi ( 5 büyükler ) + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 54,99 TL

baslangıç + 2 temel + taraftar paketi ( 3 büyüklerden biri ) + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 49,99 TL

baslangıç + 2 temel + anadolu traftar ( anadolu takımlarından biri ) + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 27,99 TL

baslangıç + 2 temel + film + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 71,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 71,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi veya film + şampiyonlar paketi = 67,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi + film + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 84,99 TL

Full Paket + 6 ay ücretsiz Hd 9102 = 92,99 TL

Kurulumdaki Aktivasyon Bedeli 20 tl dir..

Kullandığınız paketin güncel fiyatı 67,99 TL.

• quote:

Yeni paket fiyatları

başlangıç + 2 temel + film paketi + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 30,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi paketi + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 30,99 TL

baslangıç + 2 temel + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 58,99 TL

baslangıç + 2 temel + şampiyonlar paketi ( 5 büyükler ) + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 54,99 TL

baslangıç + 2 temel + taraftar paketi ( 3 büyüklerden biri ) + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 49,99 TL

baslangıç + 2 temel + anadolu traftar ( anadolu takımlarından biri ) + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 27,99 TL

baslangıç + 2 temel + film + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 71,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 71,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi veya film + şampiyonlar paketi = 67,99 TL

baslangıç + 2 temel + dizi + film + full lig + 6 ay ücretsiz hd 9102 = 84,99 TL

Full Paket + 6 ay ücretsiz Hd 9102 = 92,99 TL

Kurulumdaki Aktivasyon Bedeli 20 tl dir..

Kullandığınız paketin güncel fiyatı 67,99 TL.

Gerçekten çok teşekkür ederim yardımınız için yanlız 67,90tl+4,90 hd yayın bedelim var
    67,90+4,90=72,80TL yapıyor sizce değermi bu kadar paraya birde film paketimde
    Olunca vod özellikte açılıyor değilmi.?
    Sakın yanlış anlamayın bilmedeğim için yardım istiyorum amacım digiturk plus cihazım ölmesin :(
    fax çekip iptal için fiyatta yardım istesem olurmu.?

• Zaten size güncel fiyatlardan yayın izliyormuşsunuz, size en kötü ihtimal 2-3 ay fatura ödemeden izlemeyi teklif etmeleri lazım. Siz iptal için fax çektiğinizde ekonomik nedenlerden dolayı iptal edecem derseniz, sizi aradıklarında indirim yada 2-3 aylık bedava teklifi gelir...
  • arkadaşlar bu fax i nerden nasıl yaptırıyoruz?
    böyle işi yokuşa sürmeye hakları var mı bunların deli ettiler.
    adamlar sadece güvercinle haberleşiyoruz dese öyle yapmak zorundamıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

arkadaşlar bu fax i nerden nasıl yaptırıyoruz?
    böyle işi yokuşa sürmeye hakları var mı bunların deli ettiler.
    adamlar sadece güvercinle haberleşiyoruz dese öyle yapmak zorundamıyız.

Arkadaşlar benim fax örneğim;

DİGİTURK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    DİGİTAL PLATFORM İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.
    İSTANBUL

Digiturk yayın kuruluşuna 26/02/2010 tarihinde giriş spor

Paketi ile 12 ay taahhüt verip başladım mevcuttaki üyelik

26/04/2011'de bitecek olan taahhüt öncesi üyeliğimin

Ekonomik ve digital platform sorunlarıdan dolayı mevcut

Üyeliğimin kapatılmasını veya iptal edilmesini ister

Bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim.

0212 473 99 99 fax nosu eğer indirim yaparlarsa devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 15 Şubat 2011; 16:55:44 >

• Bende iptal ettim. Ne indirimi adamlar geçen sene 35'den kullandığım giriş spor paketini 55tl'den satmak istiyor. Yahu kim bu lig tv için 55tl para verir anlamıyorum. Aynı hesaptan devam edlim dedim yok dediler o zaman kapayın dedim. Zaten BJK ve Gs taraftarının maç izleyecek hali yok kime satacaklar bu kutuları bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Bende iptal ettim. Ne indirimi adamlar geçen sene 35'den kullandığım giriş spor paketini 55tl'den satmak istiyor. Yahu kim bu lig tv için 55tl para verir anlamıyorum. Aynı hesaptan devam edlim dedim yok dediler o zaman kapayın dedim. Zaten BJK ve Gs taraftarının maç izleyecek hali yok kime satacaklar bu kutuları bakalım.

O size denk gelmiş benim yan komşuma 2gün önce 35TL yerine
    40tl+3ay ödeme yok demişler
  • 9 yıllık digiturk aboneliğimi iptal ettim. Şimdi Superonline IP TV'nin başlamasını bekliyorum. Umarım lig tvde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Bende iptal ettim. Ne indirimi adamlar geçen sene 35'den kullandığım giriş spor paketini 55tl'den satmak istiyor. Yahu kim bu lig tv için 55tl para verir anlamıyorum. Aynı hesaptan devam edlim dedim yok dediler o zaman kapayın dedim. Zaten BJK ve Gs taraftarının maç izleyecek hali yok kime satacaklar bu kutuları bakalım.

Bana bu teklifi sunsalar hemen kabul edecem zaten. Ne salak firma bunlar ya. Adamlar bana yıllık 600tl den aşağıya inmedi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Bana bu teklifi sunsalar hemen kabul edecem zaten. Ne salak firma bunlar ya. Adamlar bana yıllık 600tl den aşağıya inmedi.

Sizide arayıp aynı teklifi sunarlar, forumda aynı teklifi alan bir çok arkadaş var. Banada 3 ay ödemesiz 9x39,90 teklif ettiler, bende kabul etmemiştim.

• ağustos ayında lig tv aboneliğim bitiyor, asla yenilemeyeceğim.
  • digitürkü iptal eden hakkatten mutlu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

digitürkü iptal eden hakkatten mutlu olur

Eğer ligtv izlemiyorsa mutlu olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

digitürkü iptal eden hakkatten mutlu olur

Eğer ligtv izlemiyorsa mutlu olur.

Sİze katılıyorum dangerous kardeş...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.