Şimdi Ara

Red Dead Yamalanıyor + Bedava DLC Yolda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

rdr

Rockstar, önümüzdeki hafta Red Dead Redemption'ı tekrar güncelliyor. Resmi blog'larından yaptıkları duyuru ile yeni bir yama çıkaracağını açıklayan Rockstar, yeni yamanın multiplayer modundaki bağlantı sorunlarını gidermenin yanısıra, Mo Van Barr bounty'deki sıkıntıyı da gidereceği belirtildi. Bunlardan ayrı olarak epey gülme konusu olan bazı bug'larında giderileceği söyleniyor.

Bir de Rockstar'dan oyunun müptelalarına güzel bir haber geldi. Oyuna olan yoğun talep ve ilgiden çok memnun kalan Rockstar, minnettarlığını göstermek adına bu yaz bedava bir DLC (İndirilebilir İçerik) sunmaya hazırlanıyor.

DLC'den bahsetmişken, Rockstar'ın bu ay içerisinde sunacağı "Outlaws to the End" indirilebilir içeriğininde bedava olması nedeniyle yoğun bir talep görmesi bekleniyor. 

Rockstar, daha fazla DLC'nin de yolda olduğunu söyledi, bedava olduğu sürece yeni DLC'lere "hayır" demek imkansız gibi görünüyor.

• şu oyun pc ye çıkacakmı yetkililre soruyorum lütfen cvp
  • 5 ay sonra çıkar heralde diğerleri gibi
  • Bedava Co-Op DLC değil mi bu iyi oyunun keyfini daha da artırır bu hemde ücretsiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 5 Haziran 2010; 0:04:20 >
  • ayrıca bu ön siparişle gelen 3 extra özellikten 2sini de bedava oalrak suncaklarını facebook sayfasında söylediler
  • mo van barr bounty sinde ne sıkıntı var ki ben yaptım sorunsuz bi şekilde ?
  • mo van barr bounty sinde ne sıkıntı var ki ben yaptım sorunsuz bi şekilde ?
  • 5 ay sonra çıkarda inşallah çıkar ya :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.