Şimdi Ara

webcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bir sorunum var ama çözebilirmiyiz basit bir sorun belkide ama çözemedim yardım lütfen
    mns 7.5 yüklü bilgisayarımda ve web cam olarakta olivetti 350 k var fakat msn de karşı tarafa cam görüntüsü yollluyamıyorum ve karşı taraftaki bazı kullanıcılardan cqam grüntüsü alamıyorum neden acaba
    kurulumu doğru yaptım bilgisayarla ilgili bir sorunmudur

• msn yi sil, birdaha tükle belki ozaman düzelir. düzelirse msj at.
  • denedim yaa
    olmadı acaba bilgisayardamı bir sorun var
    çünkü bazı camların görüntüsünü alabiliyorum
    bu konuda bildiğin yardımcı olacak biri varmı
  • Bu karşıdakinin

1.Kamerası olmadığından
    2.Kamerası olupta ayarlamadığından(MSN ayarları : Araçlar--->Web Kamerası Ayarları) veya bilgisayara tanıtamadığından
    3.Msn Messenger'ın daha eski bir versiyonuna sahip olup uyuşmazlık yarattığından
    4.Bağlantısının ADSL değil de Dial-Up olmasından (Gerçi bu halde yine de çalışması gerekir sadece sıkça kopma yaşayabilir böyle ise)
  • normalde cam'i kullanabiliyon mu peki
    yani driver sorunu falan olmasın
  • msn in içinde araçlarda "ses ve görüntü kurulumu" diye bir olay var arkadaşım orayı tıklayarak msn in webcam ini tanıyıp tanımadığını test edebilirsin. ama bunu yapmadan önce açık tüm programları kapatmayı unutma. ayrıca bilgisayarımdan girerek normal şartlarda msn dışında webcam inin çalışıp çalışmadığını kontrol etmende fayda var.
  • yaa arkadaşlar web camı tanıttım ve bazı kullanıcılarda açılıyor bazılarında açılmıyor bu neden oluyor birde bu sorunu aynı camla başka bir pc de yaşamıyorum onu kafam almadı bilgisayarla alakalı olabilirmi acaba
  • MUHTEMELEN bağlanamadıkların eski sürüm kullanıyorlardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: HARPOCRATES

MUHTEMELEN bağlanamadıkların eski sürüm kullanıyorlardır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.