- x
turk telekom borç taksitlendirme yapan?
7 Cevap3344 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

280 Mesaj
2 Haziran 2010; 14:22:11 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

birikmiş borcu taksitlendirme yapan varsa, bu taksitlendirme sırasında herhangi bir belge imzalanıyor mu?
ortada var olmaması gereken bir taksitlendirme var, toplu ödeme yapılmış ama ödemeyi yapan şahıs dekontu bulamıyor, velhasıl, taksitlendirme için imza alıyorlar mı, imza varsa gidip o kağıdı araştıracağım kanıt için.
teşekkürler.

Kendinden nefret eden bir kişiliğin vücudundan kaçış yolu bulamayan bir çocuğun yakarışlarını duyuyorum içimde...

280 Mesaj
2 Haziran 2010; 15:54:28 

1 kişi bile yok mu? :/

Kendinden nefret eden bir kişiliğin vücudundan kaçış yolu bulamayan bir çocuğun yakarışlarını duyuyorum içimde...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Haziran 2010; 16:00:13 

yok

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Haziran 2010; 16:24:58 

quote:

Orijinalden alıntı: ChuKu

birikmiş borcu taksitlendirme yapan varsa, bu taksitlendirme sırasında herhangi bir belge imzalanıyor mu?
ortada var olmaması gereken bir taksitlendirme var, toplu ödeme yapılmış ama ödemeyi yapan şahıs dekontu bulamıyor, velhasıl, taksitlendirme için imza alıyorlar mı, imza varsa gidip o kağıdı araştıracağım kanıt için.
teşekkürler.

toplam borç tutarı yattıysa TT'nin kayıtlarında görünmesi gerekmezmi hacı

280 Mesaj
3 Haziran 2010; 2:17:29 

işte öyle bir şey görünmüo, olay biraz karıştı, yatırdım diyen mi yalan söylüyor, yoksa gerçekten sistemde bu kadar büyük bir hata mı var onu anlamaya çalışıyorum, ona göre iplerin gerginliğine bakıcaz :)

9074 Mesaj
3 Haziran 2010; 2:21:01 

bro bunu unutma herkese borç tak ama devlete asla

öldükten sonra bile ailenden alıyorlar kaçış yok

onun gücü bu diyarları aşar /Matrix system msi z87 gaming-i7 4770k-2x4 corsair pro 2133-silverstone 1000watt-Gtx 980 beni çağırıyor/
Alem Bakar Neo Akar

280 Mesaj
3 Haziran 2010; 12:39:25 

neo, birikmiş fatura muhabbeti :D ben ödedik sanıyorum, avukat aradı avukat parasıda bindi falan topluca ödedim hepsini avukat parasını da ekleyip dendi, geçen gün, yeni faturayı ödeyim dedim şehir dışından gelince, telekoma bi gittim, 2 taksit 3 de faturan var
hönk diye kaldım, 12 taksit yaptırıp ilk taksit ödenmiş sadece toplu bir ödeme görünmüyor dedi, başka bir bayanın yanına gönderdi görüşmem için, o da kontrol etti sistemden, hattınız hukuk kısmına hiç düşmemiş, avukata gitmesi için iptal olması lazım, ama sadece borcundan dolayı kapanmış, iptal olmamış hiç dedi. ki avukata gittiği zaman biz burdan ödeme alamıyoruz dedi. ama ödedim diyen kişide telekom veznesinden ödedigini söylemişti. kıllandım anlıyacağın, ödediği günün tarihini hatırlasam, vezne kamerasından araştıttırmayı bile düşünüyorum, boru değil 720 lira konusu geçen :/

12 Mesaj
3 Haziran 2010; 12:42:21 

ben telekoma peşin vereyim sen bana taksit taksit öde diyecek bir vatandaş olmalı çevrende

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » turk telekom borç taksitlendirme yapan?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391