Şimdi Ara

Gitar ve Aksesuarları ile ilgili her türlü Soru, Bilgi, Öneri, Tavsiye, [ANA KONU] (778. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.675
Cevap
55
Favori
493.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rbx170 tarzıma daha uygun açıkçası,bana daha sıcak geliyorTarz meselesi bence.
  • Önerebileceğiniz giriş seviyesi bass gitar ve amfi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jay Turser JJ-45FCET için hardcase arıyorum önerisi olan var mı?
  • Merhabalar fender deluxe stratocaster icin amfi onerileriniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selam arkadaşlar. konu 2010 yılında başlamış hala devam ediyor bu çok güzel.... öncelikle 40-50 sayfa okudum baştan itibaren .klasik gitar almak istiyorum ancak ilk sayfalarda birkaç marka önerilmiş sonra konu elektrogitar amfiler vs. derken baktım sonuç alamıyorum buradan yazayım dedim :)) yeni başlayacağım yaş 43 ancak çoook eskiden kalma mandolin deneyimim var:)) klasik gitar marka model tavsiyelerinize ihtiyacım var. sadece dinleyici olup "sesi güzel bu gitarın" önerisi değilde çalıp kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. şimdiden teşekkürler...
  • stagg c547 nasıldır arkadaşlar önerir misiniz???
  • Daha önce sorulmuş olabilir kusura bakmayın. Sorum şu: Bas gitar kursa gitmeden öğrenilir mi? (Metal tarzı)
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    Klasik gitara yeni başlayacaksanız bir seçenek olarak Yamaha C40 modelini öneririm. Klavyesi rahat bir gitardır.
  • Arkadaşlar elektro gitara başlamayı düşünüyorum , gitarlar(genel olarak müzik yapmak) hakkında hiçbir fikrim yok dinlediğim tarzlara uygun gitar ve amfi önerebilir misiniz?

Genel olarak-Progressive rock, Post Rock
    Orta-Progressive Metal,İndie,Blues
    Az-Diğerleri
  • Merhaba arkadaşlar.

Yeri değil biliyorum ama bildirmek istedim. Tarafımdan 6-7 aylık Epiphone Wildkat Semi-Hollow Body gitar satılıktır İstanbul içi. İlgilenenler mesaj atabilir. Referanslı üyeler olursa sevinirim.
    Herkese kolay gelsin, müzikle kalın
  • Arkadaşlar ben de bir şey soracağım. Şimdi benim gitarda yaklaşık bir aydır seste boğukluk var, normalde cayır cayır gelen o eski halinden eser yok şimdi Acaba diyorum teller çok eskidi (bir seneyi geçti) da o yüzden kaybetti mi sesini yoksa bir ritim çalışması yaparken (hızlı hızlı aniden susturarak çalıyordum) manyetiklere çok vurdum da öldü mü manyetikler? Bunu nasıl evde bakabilirim, şu aralar telleri değiştirmeye vaktim yok, ama içim içimi yiyor manyetikler gittiyse diye. Valla oturur ağlarım

Gitar cort evl k4, manyetikler emg hz

duzenleme: soruyu sormayi unutmusum, manyetikleri kontrol etmemin bir yolu var midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 3 Ocak 2015; 15:52:52 >

• Gitar çalışmaya başlamadan önce dinlemenizi öneririm. En azından beni çok fena moda sokuyor.

• Line 6 Spider ıv 15w amfime food swich alacağım orjinal food Controller o 150 lira civarı 90 lira verip Marshall PEDL-90010 Footswitch alsam bir Problem oluşturur mu uyar mı amfinin girişine yoksa sadece Spider 6 markası mı olması gerek? Şimdiden teşekkürler
  • Tek tuşlu foodswict alsam da işimi görür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akustikcandir -- 8 Ocak 2015; 17:15:53 >
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    hementeslimal.com dan akustik gitar alma istiyorum

Extreme XA30
    By Rodriguez V800BK
    Extreme XA35BK
    hangi marka daha iyi
  • 350 yi geçmeyecek prosesör arıyorum elektro gitar için

bu ikisi arasında kaldım biri stokta gözükmüyor diğerinin de içinden adaptör çıkmıyor ne saçma? zoomu G2.1MA yı başka sitede buldum

http://www.do-re.com.tr/U15146,588,zoom-g21ma-michael-amott-elektro-gitar-prosesoru-elektro-gitar-prosesorleri-zoom.htm

http://www.do-re.com.tr/U19746,588,zoom-g1xon-elektro-gitar-prosesoru-elektro-gitar-prosesorleri-zoom.htm

buldugum site bu güvenilir mi kartla almayı düsünüyorum ?

https://www.muzikekipman.com/zoom-g2-1ma-michael-amott-elektro-gitar-prosesoru.html

ayrıca bknz

http://forum.donanimhaber.com/m_101801710/f_//tm.htm#101801710

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 20 Ocak 2015; 22:28:48 >

• Daha önce muhtemelen yüzlerce kez sorulmuştur ama en düşük bütçeye, öğrenmeme ve daha fazlasına heves etmeme yarayacak kadar kullanabileceğim bir akustik gitar önerebilir misiniz?
  • Naylon telleri değiştirmeye pek gerek yok dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

Naylon telleri değiştirmeye pek gerek yok dimi ?

Burası ölmüş be abi.
  • quote:

quote:

Naylon telleri değiştirmeye pek gerek yok dimi ?

Burası ölmüş be abi.

Bence de.
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.