- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Swatch Secret Code Yüzük
14 Cevap15822 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

135 Mesaj
1 Haziran 2010; 11:04:08 

Bana 2 adet swatch yüzük lazım sahte olması önemli degil sadece uygun fiyata ve gümüş rengi olması yeter. önerebileceginiz biri yada bir site varmı haftasonuna kadar lazım...

Punta Makinası ve Punta Kaynak Makinaları hakkında destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

1494 Mesaj
1 Haziran 2010; 11:37:37 

30 tl ye "gg" da var.

2995 Mesaj
1 Haziran 2010; 11:46:06 

Ne özelliği var.

Düş peşindeyim,Düş peşime.

1980 Mesaj
1 Haziran 2010; 11:50:40 

her yerden alma piyasada acayip derecede çakması var

145 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:00:33 

kardeşim elimde 2 adet var uygun bir fiyata anlaşalım %100 orjinal swatch bayisinden alınmıştır ankaradaysan elden halledebiliriz m.kivancymn@gmail.com ekle msne aradığın yüzükler elimde kendim ve sevgilim için almıştım ayrıldık ikiside elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dialupmodem -- 1 Haziran 2010; 12:03:53 >

say hello my little friend

704 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:05:00 

bizde kullanıyoruz 2 senedir o yüzüğü ben çok seviyorum yüzüğü.biz alırken okadar çakması yoktu ama şimdi heryer kaynıyor ama çok belli 30 tl falan diyorlardı tekine ben tekini 110 liraya almıştım.çifti 220 işte sen hesap et 3 ay onu ödedim ama pişman değilim

Psn: mersef

135 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:06:27 

40 tl ayırdım gg bakıcam 20 liraya bulmustum bir yerde sadece siyah renk vardı bana gümüş renk 7 ve 8 numara lazım

ne özelligi var dersen valla tarih degisiyormus bildigin kız zırvaları işte 1. yıl dönümü diye böyle bir sacmalıga alet oluyorum banada almak düsüyor ister istemez...

Punta Makinası ve Punta Kaynak Makinaları hakkında destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

129 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:12:03 

ÖZEL KLİPSİ SAYESİNDE İSTENİLEN TARİH AYARLANIR. ALYANS OLARAK KULLANILIP EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNÜ YAZABİLİRSİNİZ VEYA DOĞUM GÜNÜNÜZÜ VEYA İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR TARİHİ.. SECRET CODE YÜZÜK SWATCH BIJOUX` UN TÜM DÜNYADA EN İYİ SATILAN YÜZÜĞÜDÜR...

0

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."

40 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:14:21 

sakın alma arkadaşım elinde kalıyo söliiim ha bi de yazıları da siliniyo

3841 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:15:28 

Bu mu yüzük :D Tencere kapağına benziyor be.

TRABZONSPOR

129 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:19:06 

Orjinalini bulabilirsem gerçekten almayı düşünürüm.

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."

131 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:19:21 

mesaj bulunsun

2995 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:26:28 

Peki tarihler kendi kendine gece 12 den sonra mı atıyor yoksa sen elle mi ayarlıyorsun.

Düş peşindeyim,Düş peşime.

3078 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:43:03 

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Peki tarihler kendi kendine gece 12 den sonra mı atıyor yoksa sen elle mi ayarlıyorsun.

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

135 Mesaj
1 Haziran 2010; 12:59:13 

tarih değişmiyor ayarlıyorsun öyle kalıyor dijital değil

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Swatch Secret Code Yüzük
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484