Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 Gb Ddr2 ram
    2 Gb Ati Radeon HD 5700

Sistemim bu. Pek iyi değil ama göründüğünden iyi. Sizden istediğim hikaye ağırlıklı en fazla 15 gb boyutunda oyunlar.

Oynadıklarım; Hitman Absolution, L.A Noire, Batman Arkham serisi ve aklıma şuan gelmeyen birkaç oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 gb ram
    i3 cpu
    m370 gpu

güzel sayılır ekran kartından kaybediyorum biliyorum Her türlü oyuna açığım.Biraz yeni şeylerden olabilirse sevinirim.
  • yazan çok cevaplayan yok
  • zaraki-kenpachi!!! Z kullanıcısına yanıt
    Video çok iyiyimiş. Volverin'i hiç bu kadar sinirli görmemiştim.
  • Sağlam bir savaş stratejisi arıyorum.Beni olayın içine çekebilecek, ünite çeşitliliği fazla, taktik geliştirilebilecek, ünitelerin detaylı olduğu bir yapım.Turn based mantığında olmazsa ve günümüze daha yakın bir çağda geçerse sevinirim.
    Şuana kadar Coh, wargame alb, world in conflict, ra2, ra3, age of empires 3 oynadım.Aradığım kriterlere en çok yaklaşan tabiki wargame ve coh oldu.Bunlara benzer başka bir oyun var mı?
    Sistem:E6500 2.93 ghz, 3 gb ram, ati radeon hd 4450 ekran kartı.

Bu arada sistem sizce gta v i kaldırır mı?(Düşük fps de kabulumdür ;)) 4 de bir sıkıntı yaşamadım aynı oyun motorunu mu kullanıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocb

Bir adet sağlam araba yarışı tavsiyesi istiyorum,ama boyutu fazla büyük olmazsa sevinirim.Bir de korkudan titretecek bir oyun istiyorum hayatımda hiç korku tarzında oyun oynamadım da (Sistemim yanda yazıyor )

Araba yarışı : Need For Speed serisi

Korku : OUTLAST , OUTLAST : Whistle Blower
  • Sistem Özelliklerim:

İntel Core İ5 2.6 Ghz

6 GB RAM

Nvidia Geforce GT 740 M

ekran kartı : 2 GB normalde , yüksek performanslı nvidia işlemcisi : 4 GB

Not: Mafia 2 tarzı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR-Invincible -- 17 Haziran 2014; 20:27:38 >
  • intelcore i3 2.13 Ghz 3 gb ram nvidıa GeForce 310M 1717 mb ekran kartı
  • 2gb ram-ekran kartı yok 256 mb onboard-intel Pentium dual cpu e2180 2.ooGHZ 2.67GHZ işlemci bana oynayabileceğim bi oyun söyleyin sistem çok düşük
  • zaraki-kenpachi!!! Z kullanıcısına yanıt
    Reis State of Decay çok güzel ama şunuda diyim Allah Rızası için yardım edin state of decay a giriyorum mis gibi oynuyorum sistemim yetiyo sormayın bir kaç dakika sonra oyun donuyo.Ben de görev yöneticisini açıp kapıyorum oyunu nasıl bu sıkıntıdan kurtulurum dahiler ustalar abiler bir yardım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC özellikleri : İşlemci: İ7 1.8-2.4 ghz.

Ram: 12GB

Ekran Kartı: Intel 2GB (Galiba GT740)

İstediğim Oyun Türü: MMORPG

Lütfen sağlam bi mmorpg bulun nede olsa yaz geldi mmorpgler yazın vazgeçilmezlerindendir.

Not: Ben Neverwinter ve Titan Savaşlarını düşünüyorum siz ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProDetecteD -- 21 Haziran 2014; 10:54:04 >
  • Sistemim: İşlemci: İntel Core i3
    Bellek:4 Gb
    Ekran Kartı:ATİ Mobility Radeon HD 5470 512 Mb
    Harici Disk: 500 Gb ( Şuan 280 gb boş)
    Bu sisteme kasmadan rahatça oynayabilceğim oyunlar nelerdir ? Max payne 3 Hitman absulotion gibi oyunları düşük ve orta ayarlarda rahatça bitirmişliğim var. Birde sizce bu sistem Empire:Total War'ı kaldırır mı ? Tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Anlaksız A kullanıcısına yanıt
    çok rahat kaldırır yükleyebilirsin kardeş sistemin bu oyun için gayet yeterli şimdiden iyi oyunlar :))
  • Benim sistem
    Operating System: Windows 8 Single Language 64-bit (6.2, Build 9200) (9200.win8_gdr.120926-1855)
    Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
    System Manufacturer: ASUSTeK COMPUTER INC.
    System Model: X55C
    BIOS: X55C.409
    Processor: Intel(R) Core(TM) i3-2328M CPU @ 2.20GHz (4 CPUs), ~2.2GHz
    Memory: 4096MB RAM
    Available OS Memory: 3532MB RAM
    Page File: 1860MB used, 4999MB available
    Windows Dir: C:\WINDOWS
    DirectX Version: DirectX 11
    Card name: Intel(R) HD Graphics 3000
    Manufacturer: Intel Corporation
    Chip type: Intel(R) HD Graphics Family
    DAC type: Internal
    Device Type: Full Device
    Device Key: Enum\PCI\VEN_8086&DEV_0116&SUBSYS_14C71043&REV_09
    Display Memory: 1760 MB
    Dedicated Memory: 512 MB
    Shared Memory: 1248 MB
    Current Mode: 1366 x 768 (32 bit) (60Hz)
    Monitor Name: Generic PnP Monitor
    max payne 3 hitman felan açarmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhncobn -- 21 Haziran 2014; 13:18:16 >

• Arkadaşım ile lan üzerinden oynayabileceğimiz bir oyun arıyoruz.Şuan için p2p olması pek iyi olmaz.f2p varsa önerileriniz sevinirim.
  • FlameWind6 F kullanıcısına yanıt
    f2p p2p bilmemde bence left 4 dead 2

Bide bana yardım edebilecek var mı sistem yazmıcamda empire total war tarzı onu ucu ucuna açıyo age serisi dışında
  • Half-Life 2 gibi olan ve grafikleri güzel olan bir oyun önerebilir misiniz?Sistemim yazmıyor ama siz yine de yazın
  • ÇölYolcusu12 Ç kullanıcısına yanıt
    strateji istiyorsan civilatizion serisi ayrıca bir çok strateji oyun önermelerinin olduğu eski bir konu buyur :
    http://forum.donanimhaber.com/m_56380519/tm.htm
  • Rage
    Bioshock Serisi(Özellikle bioshock infinite)
    Borderlands Serisi
    Wolfenstein Serisi
    Metro Serisi(last light çok iyi üstelik grafikleri yenilenecek ve Redux versiyonu yayınlanacak)
    Fallout Serisi(Bu seri ağır RPG )
    Stalker Serisi(Shadow of Chernobil)
    Oynamadıysan eğer Half Lİfe 2 Episode 1 ve 2 yi mutlaka oyna

NOT : Half Life 2 yi oynatan bilgisayar bunlarıda oynatır.
    NOT 2: Malesef hiçbir oyundan half life tan aldığım tadı alamadım (bioshock infinite hariç).
  • İşlemci: Intel(R) Pentium(R) CPU P6100 @ 2.00GHz
    Ram: 2Gb
    Ekran Kartı: Intel HD Graphics 762 Mb Ekran kartı
    Max Payne, Battlefield ,Call of Duty benzeri güzel oyunlar önerirsen sevinirim.Yeni eski farketmez konu beni alsın götürsün yeter :) Veya Lord of The Rings ;War in The North gibi oyunlar da olabilir
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.