Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucky1920

Evet arkadaşlar var mı tavsiye isteyen ?

Merhabalar, sıkı bir oyuncu olmama rağmen 2-3 senedir biraz uzak kaldım oyun dünyasından. Aşağıdaki sistem özelliklerinde rahatça çalışabilecek Strateji oyunu tavsiyeleri alabilir miyim acaba ?

AMD A10 2.3 GHz Turbo Core
    AMD Radeon HD 7730M 2GB Ekran kartı
    Ram 8GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: Octavianus

quote:

Merhabalar, sıkı bir oyuncu olmama rağmen 2-3 senedir biraz uzak kaldım oyun dünyasından. Aşağıdaki sistem özelliklerinde rahatça çalışabilecek Strateji oyunu tavsiyeleri alabilir miyim acaba ?

Ram 8GB

Civilization V + DLCs, Company of Heroes,Company of Heroes 2 Stronghold Crusader, Stronghold Crusader 2(Daha çıkışını yapmadı.), Total War Rome II, Europa Universalis IV, Wargame: AirLand Battle, Anomaly 2, Sanctum 2, Worms Revolution bunları incele gerekirse eklemeler yaparım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Octavianus

quote:

Ram 8GB

Civilization V + DLCs, Company of Heroes,Company of Heroes 2 Stronghold Crusader, Stronghold Crusader 2(Daha çıkışını yapmadı.), Total War Rome II, Europa Universalis IV, Wargame: AirLand Battle, Anomaly 2, Sanctum 2, Worms Revolution bunları incele gerekirse eklemeler yaparım.

Teşekkür ederim.

• AMD PHENOM 2 X4 955 3,20 GHZ
    ASUS HD 7870 DİRECTCU 2 2 GB 256 BİT EKRAN KARTI
    4 GB DDR3 1333 MHZ RAM
    GİGABYTE 970A D3 ANAKART...

ÖZELLİKLE KORKU OYUNU OLSUN YA DA FPS...ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM..TABİ SİSTEMİMİ ÇOK YORMAYACAK OYUNLAR OLURSA SEVİNİRİM...
  • Acer notebook'a kurabileceğim oyunlar nelerdir arkadaşlar. Bu gta - fifafilan kaldırırmı.

Model : Acer TM5740Z-P612G25 P6100-15.6-2GB-250GB
    İşlemci : Intel® Pentium® Processor P6100 (3M Cache, 2.00 GHz)
    Yonga Seti : Intel GM45
    Ekran Tipi : 15.6" HD 1366 x 768
    Bellek : 2GB DDR3
    Ekran Kartı : Intel® HD Graphics DirectX® 10 destekli paylaşımlı ekran kartı
  • beyond tarzı bi oyun arıyorum ama pc için de olmalı :) konusu benim için çok önemli bu tarz bi kaç oyun önerebilir misiniz? sistemde sıkıntı yok aiatemim gayet iyi
  • sistem windows 7 ultimeta 64 bit

İşlemci : intel core i3 işlemci 3.2 ghz

ekran kartı : ati radeon hd 4870 1 gb 256 bit ekran kartı 10.1 dirext desteklidir

4 gb 1333 ram bulunmaktadır

400 volt psu vardır

bu sistem battlefield 3 ü kaldırırmı arkadaşlar
  • arkadaşlar benim pc gta 4 ı kaldırırmı yada neyi yükseltirsem kadlırır :D

Özellikler: İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @2.50 GHz (2 CPUs) 2.5 gHZ

Bellek: 2048 MB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5500 Series 2803 MB 1366x768 32 bit

direcxt x 11 kulanıyorum işletim sistemim windows 7

sizce kaldırırmı neyim düşük onu düzelteyim acilllll

arkadaşlar siteye yeni üye oldum hatam varsa düzeltin bu arada :D

şimdiden teşekkürler
    Paylaş
  • HD 4650 1 gb versiyonu, 1080p Çözünürlük,Athlon II x4 var.Biliyorum süper dandik bi ekran kartım var.para biriktiriyorum bi 100 lük daha toplayınca 7850 alacam ama ondan önce ölecem yav sıkıntıdan.bi kaç yıldır oyun oynamıyorum.Dizi izlemekten de sıkıldım yeni seri izlemek istemiyorum.Oyun lazım oyun demek istiyorum.Böyle dmc style skillli boss vs lerine bayılıyorum.Ama o tarz oyunları kaldıracağını sanmıyorum.Sürükleyici bi oyun olsun yeter.Herkese çok teşekkür ederim şimdiden.
  • arkadaşlar DÖVÜŞ OYUNU arıyorum maalesef pc de çok dışlanmış tavsiyelerinizi bekliyorum öyle street fighter yada tekken değilde daha gerçekçi birşey ufc nin playstationa varda pc'ye benzeri varmı?
    teşekkürler
  • bazı arkadaşların windows 8 de oyun problemleri varmış http://www.yazilimodasi.com/windows-8-de-oyun-sorunu.htmlbu yazı işinize çok yarayacak
  • GTA 4 ü intel core 2.20 işlemci 1 gb ekran kartı ve 4 ram ile rahat oynuyorum acaba Gta 5 i açarmı bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: executors

GTA 4 ü intel core 2.20 işlemci 1 gb ekran kartı ve 4 ram ile rahat oynuyorum acaba Gta 5 i açarmı bilgisi olan varmı?

GTA V'in sistem gereksinimleri daha belli değil, o yüzden bu sorunun cevabı için beklemen lazım.
  • intel core i 5
    Nvidia GeForce G740 2 gb ekran kartı
    asus laptop pes, gta nın son sürümlerini rahat oynatır mı sizce
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha0671

intel core i 5
    Nvidia GeForce G740 2 gb ekran kartı
    asus laptop pes, gta nın son sürümlerini rahat oynatır mı sizce
    teşekkürler

Oynatır.
  • Beyler online oynanabilen sistemi çok zorlamıycak ücretsiz düzgün bir oyun tavsiyesi olan varmı?
    fps değil. crysis tarzı olabilir veya başka önerilere açığım
  • arkadaşlar şu sistemde bilgisayar ile

windows 8 32 bit
    4096 mb ram
    directx 11 uyumlu
    amd radeon hd 5700 series
    ekran kartı 2537 mb
    işlemci 2.80 ghz

hangi oyunları oynayabilirim mesela crysis 3 cod black ops 2 gibi oyunlar olurmu olmazsa ne oynayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00BerKing00 -- 3 Mayıs 2014; 13:43:41 >

• metintekin kullanıcısına yanıt
    team fortess 2 sisteminizi zorlamayacak basit ve eğlenceli bir oyundur bir göz atmanızı tavsiye ederim
  • Baktım grafikler iğrenç :-) crysis 3 çalışırmıı diyom ben sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar,

Evde ortaokul ve ilkokul cagindaki erkek cocuklarin oynayabilecekleri oyun tavsiyelerine (araba yarisi, savas, strateji vs.) ihtiyacim var.

Notebook Sistem: MSI CX61 2OC-408XTR İşlemci: i5-4200M Ram: 4GB Ekran kartı: GT720M 2GB

Tesekkurler...
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.