Şimdi Ara

Astra 1.3 ÖTV siz alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar. Opel astra 1.3 dizel almayı düşünüyoruz. Dedemin özürlü raporu olduğu için aracı ÖTV'siz alacağız. Yani %33 (heralde tam bilmiyorum) bir indirim olacak. Opelin sitesinde başlangıç fiyatı 35.750 diyor. Dizel olanını düşünüyoruz. En üst modeliyle bu 35 lik başlangıç paketi arasında ne farklar var? Bi bilgilerdirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

• Herkeze günaydın arkadaşlar. Şu konuya bi el atın. Özellikle merak ettiğim şey arabanın motoru. Motoruyla ilgili pek bi bilgim yok. Sadece 1.3 olduğunu biliyorum. Bi el atın ustatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmtrylcn -- 31 Mayıs 2010; 8:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kerem

Herkeze günaydın arkadaşlar. Şu konuya bi el atın. Özellikle merak ettiğim şey arabanın motoru. Motoruyla ilgili pek bi bilgim yok. Sadece 1.3 olduğunu biliyorum. Bi el atın ustatlar

Forumda aracın motoru ile ilgili topic var. Oradan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 31 Mayıs 2010; 11:52:53 >
  • aracı yanlızca dedeniz için uzun yıllarca binek ihtiyaç olarak alıyorsanız ruhsatta ve plakada engelli aracı olarak geçecek satarken çok fazla zorlanacağınızı ve üzerine engelli durumuna göre özel ekipmanlar takılması gerektiğini 6 yılda 1 bu hakkınız olduğunu belirtmek isterim. bir yakınım da sol bacağından hafif engelli debriyajsız otomatik bir aracı çok rahat kullanabiliyor ve 4 araç değiştirdi ancak hiçbirini bu şekilde almadı çünkü satılmıyor. almak isteyen gidip sıfırını alıyor. aradaki 8-10.000tl ÖTV yi de yabana atmamak lazım tabi.. Düşündüğünüz araç Astra 3 Classic Sedan sanırsam. çünkü yeni Astra 4 HB in Dizel versiyonu Haziran sonu satışa çıkacağı söylenmişti. Dizel motorlu araçlarda otomatik şanzıman çok performanslı değil diye biliyorum ama kesin konuşmak istemem. Enjoy 111. Yıl paketi diye bir uygulama var. verilen extralardan alanlar pek memnun değil ama siz bilirsiniz. gidin görün deneyin. 90hp o kasayı taşır mı araştırın. hayırlısı olması dileğimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

aracı yanlızca dedeniz için uzun yıllarca binek ihtiyaç olarak alıyorsanız ruhsatta ve plakada engelli aracı olarak geçecek satarken çok fazla zorlanacağınızı ve üzerine engelli durumuna göre özel ekipmanlar takılması gerektiğini 6 yılda 1 bu hakkınız olduğunu belirtmek isterim. bir yakınım da sol bacağından hafif engelli debriyajsız otomatik bir aracı çok rahat kullanabiliyor ve 4 araç değiştirdi ancak hiçbirini bu şekilde almadı çünkü satılmıyor. almak isteyen gidip sıfırını alıyor. aradaki 8-10.000tl ÖTV yi de yabana atmamak lazım tabi.. Düşündüğünüz araç Astra 3 Classic Sedan sanırsam. çünkü yeni Astra 4 HB in Dizel versiyonu Haziran sonu satışa çıkacağı söylenmişti. Dizel motorlu araçlarda otomatik şanzıman çok performanslı değil diye biliyorum ama kesin konuşmak istemem. Enjoy 111. Yıl paketi diye bir uygulama var. verilen extralardan alanlar pek memnun değil ama siz bilirsiniz. gidin görün deneyin. 90hp o kasayı taşır mı araştırın. hayırlısı olması dileğimle.

Zaten satma durumu olmayacak. 5 yıl satamıyorsun kanun gereği. Bizde uzun yıllar binmek için alacağız. Bayiye gittik evet 111. yıl paketi var. Fakat otomatik klima dışında diğerleri gereksiz bence. 111 yıl paspas felan var cart curt işte Aracı test ettim 1.3 90 hp lik dizel gayet güzel. Ama ilk başta nedense stop ettirdim Aracın 1. vitesi hariç diğer viteslerde hızlanması ve çekişi iyi geldi. Nese bize 24.200 lira fiyat çıkardılar. %33 düşüyormuş 36 dan 24 e iniyor. iyi geldi fiyat. Zaten satma derdimiz yok arkadaşlar. Onun için alalımmı arkadaşlar bi yardım edin? Yorumlarınız için teşekkürler
  • ben bugüne kadar astra 1.3 dizel alıp da pişman olan görmedim
    ilk depodan 800 km menzil var, 10 bin km'den sonra daha da güzelleşiyormuş, 1000 km filan deniyor
    ama otomatik şanzumanla dizel nasıl olur ayrı konu
    kanaatimce ağır kalır
    ama konfor da on numara olur
    eğer çok performans heveslisi değilseniz bence güzel seçim
    fiyat da rüya gibi
  • Evet rüya gibi Siparişi verdik arkadaşlar 2 hafta sonra gelecekmiş. 1.3 dizel manuel vites aldık. Hepinize teşekkürler yorumlarınız için. Bu arada 1.3 ün performansı gayet iyi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kerem

Evet rüya gibi Siparişi verdik arkadaşlar 2 hafta sonra gelecekmiş. 1.3 dizel manuel vites aldık. Hepinize teşekkürler yorumlarınız için. Bu arada 1.3 ün performansı gayet iyi geldi bana

Aracınız geldi mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.