Şimdi Ara

acil ses...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar...bilgisayarıma win 98 yükledim.driver ları kurdum.fakat ses kartını kurdum ve ses gelmiyo.4 5 defa falan kurdum ses yine gelmedi.aygıt yöneticisinde aygıt düzgün olarak çalışıyo diyo...acilen yardım ederseniz sevinirim.

• suan soyleyebilecegim, madem aygıt yoneticisinde sorun gozukmuyor ozmn hoperlor girislerini bi kontrol et, windows ta cıkıs ses ayarlarına bak. olmadı, baska hoparlor varsa veya kulaklık onu dene..
  • hapörlerde bi sorun yok...winamp ta filan da hata veriyo.hapörler ses ayarları açılmıyo...
  • peki en dogru surucu versiyonunu yukledigine emin misin?
  • sürücünün doğruluğundan emin misin? aynı sürücü ile daha önce kurdun mu?
    eğer daha önce kurduysan ve çalıştıysa,
    güvenli moddan açıp aygıt yöneticisinden ses driverı ile ilgili olan ksımları sil ve yeniden başlat birde bu şekilde tanıt.
  • evet daha önce aynı driver la kurdum...bide bunu denerim
  • ee başka bi slotda dene 98 splerini edin (anladığım winampan ses alamıyosun yoksa midler vs sorunsuz sil winampın daha eski bir serisini kur....
  • arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum.. hoparlörü radyoya bağlıyorum çalışıo.. ama bilgisayarda çalışmıo herzamanki driverı yükledim nafile olmadı.. aygıt yöneticisindeki herşeyi sildim ses driverını yeniden yükledim olmadı.. bu arada 1 hata verio. windows bi sürücü yüklicem dio ileri diorum yukarda bilinmeyen yazan soru işaretli bi sürücüyü yüklemeye çalışıo ve yüklenemio dio.. napçam yardım lütfennnn..

acil ses...

eskiden daha çok şey vardı ses bölümünde nasıl geri gelcek yardım edin daha kötü oldu yaa.. salak kafam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MicroCube -- 8 Eylül 2005, 17:37:16 >

• ana kart drıverlerini kurdunmu
  • ana kart drıverlerini kurdunmu
  • yaaa napçam yaa herşeyi kurdum anakartta format atsam geçermiki ??? a4 fare aldım optik ondan sonra oldu napsam netsem yardım edin .. ses kartım onboard soundmax

acil ses...

acil ses...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MicroCube -- 8 Eylül 2005, 17:52:13 >

• yanlış yada eksik driver kurulumu
  • Options preferans plug-ins output tan direcsound output a çift tıkla . sonra sekmeden kendi ses kartını seç uygula de . çık tekrar dene . Bu arada denetim masasında ses efekti ve ses aygıtları na tıkladığında enable olan herhangi bir yer var mı? Yani demek istediğim ayarlarla oynamana izin veriyor mu? gelişmiş e tıklayabiliyor musun? Bunları belirt .Eğer disable konumda ise anakart (sadece ses değil) sürücülerini kaldırıp tekrar yüklemen lazım... Kolay gelsin!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.