Şimdi Ara

Bursu kesilmeyen özel üni'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
92.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    öncelikle herkese iyi dersler inş. herkesin umduğu gibi gidiyordur..
    fakat benim bir sorum olacaktı..
    geçen gün rehberlik hocamla görüştüm özel üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak istedim..
    özel üniversitede burslu okumak gibi bir isteğim vardır genelde özel üniversitelerde başarılı olarak okulu bitirirsek staj konusunda pek derdimiz olmuyor diye düşünüyor ve görüyorum cogu yerde..
    peki ya özel üniversiteye gidip herhangi bir dersten kalırsak ne olacak..benim ailemin yılda 20 milyar ve civarı para yatıracak durumu yok..
    bunun için bursunu kesmeyen üniversiteler varmı bunu merak ediyorum..
    bu konuda bilgi sahibi olanlar özel üniversitede okuyanlar lütfen bilgilerinizi bizden esirgemeyiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: odeğilde

Onu bunu bilmem de yeni yüzyıl üniv. Uzak durun arkadaş. Not:Yüzüncü Yıl demedim. Bir de istanbulun merkezinde olduğunuz halde Van daki okulla karıştırılmanın alemi yok. Bu işin şakası tabii 😃😃 Demem o ki yeni yüzyılda okuyorum %50 burslu, an itibariyle GANO 4 üzerinden 2 nin altında diye bursumu kaybettiğimi öğrendim. Sanırım bu saatten sonra onlarda beni kaybetti. 😒 Ya abi madem böyle uygulaman var ne diye bilgilendirmiyorsun o kadar da öğrenci işlerine gidip geldim, sordum ettim ama yok şimdi açıkladılar. Ben de bu okulu bırakırım arkadaş!

Sitelerini inceleseydin keşke, orada kesileceğini belirtmişler.

http://www.yeniyuzyil.edu.tr/ogrenciisleri/BURSLAR.aspx

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.