Şimdi Ara

Yeni nesil Apple TV, 99$ seviyesinden lanse edilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mevcut Apple TV modeli

İnternet devi Google'ın arkasına Sony, Intel ve Logitech gibi isimleri alarak Google TV konseptini dyuyurmasına yanıt olarak Apple'ın, uzun süredir piyasada olan Apple TV üzerinde ciddi güncellemeler yapacağı belirtiliyor. Mevcut cihaza göre daha kompak olacak yeni modelin, iPhone ile benzer bir alt yapıyı esas alacağı belirtiliyor. Dünya Geliştiriciler Konferansı'ndan sonra, muhtemelen yaz sonu veya Sonbahar döneminin başında tanıtılması beklenen yeni nesil Apple TV'nin, iPad'de olduğu gibi A4 işlemcisinden güç alacağı ve 16GB NAND flash depolama kapasitesiyle geleceği belirtilmekte.

iPhone HD ile benzer boyutlarda olacağı ve üzerinde herhangi bir ekran bulunmayacağı belirtilen yeni nesil cihazın, güç ve video konnektörleriyle birlikte TV özellikleri için bazı modifikasyonların yapıldığı iPhone OS işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor. Bulut teknolojisinden faydalanacağı ayrıca 1080p video akışına olanak tanıyacağı belirtilen yeni cihazın, Time Capsule desteğine sahip olacağı da belirtilirken, kesinleşmiş çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor ancak 99$ seviyesinden satışa sunulacağı üzerinde duruluyor.

• apple tv nin mantığını bilmiyorum ancak 1080p videoyu a4 işlemci ile mi oynatacak? öyleyse ipad neden oynat(a)mıyor?
  • bunu da unlock etsinler :)) İşin kötü yanı yakın zamanda bütün tvleri izlemek için para vereceğiz gibi geliyor.

Sadece Apple'dan bahsetmiyorum tabii genel anlamda. Ayrıca bu pek fazla tutar mı bilmem, Amerika'da Tivo varken. Ama apple'ın her yaptığına balıklama atlayan apple fanatikleri kesin alır herhalde.
  • Google TV daha iyi olacaktır tahminim...
  • nasıl bir mantıkla çalışıyor bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeyLu

nasıl bir mantıkla çalışıyor bunlar

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz;

http://www.apple.com/tr/appletv/
  • quote:

Buzmavisi
    30.05.2010 Saat: 21:49
    bunu da unlock etsinler :)) İşin kötü yanı yakın zamanda bütün tvleri izlemek için para vereceğiz gibi geliyor.

Sadece Apple'dan bahsetmiyorum tabii genel anlamda. Ayrıca bu pek fazla tutar mı bilmem, Amerika'da Tivo varken. Ama apple'ın her yaptığına balıklama atlayan apple fanatikleri kesin alır herhalde.

+10000000000000000000
  • yeterince büyüklükte bir cihaz daha iyi bir işlemci koysa ya.
  • apple 99 dolar'a günahını vermez... iphone için data kablosu izmir apple store'da 38 dolar...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurozane

apple 99 dolar'a günahını vermez... iphone için data kablosu izmir apple store'da 38 dolar...!

o türkiye fiyatları dostum burda zaten 400-500 den aşagı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

quote:

Orijinalden alıntı: LeyLu

nasıl bir mantıkla çalışıyor bunlar

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz;

http://www.apple.com/tr/appletv/

eyw sagolasın işe yarar bişeyse aldırtayım bari amerikadan hazır giden varken

• amerikada yaşıyor olsam, eski apple tv yi bile düşünmeden alabilirdim,

çok uygun fiyata filmleri ve dizilerin 720p versiyonlaırnı sezon sezon satın alıp evdeki bütün itunes cihazlarına paylaştırabiliyorsunuz (1 sezon 9 dolar civarı sanırım). ayrıca apple tv cihazlarına yüklenen 3.party linux işletim sistemiyle mkv dahil oynatabliyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

amerikada yaşıyor olsam, eski apple tv yi bile düşünmeden alabilirdim,

çok uygun fiyata filmleri ve dizilerin 720p versiyonlaırnı sezon sezon satın alıp evdeki bütün itunes cihazlarına paylaştırabiliyorsunuz (1 sezon 9 dolar civarı sanırım). ayrıca apple tv cihazlarına yüklenen 3.party linux işletim sistemiyle mkv dahil oynatabliyorsunuz..

olay bu şekildeyse gayet güzel bi sistem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.