Şimdi Ara

YİNE YENİ YENİDEN RUSYA' DA HAYAT (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.914
Cevap
147
Favori
345.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızı hangi ortamdan bulduğun da önemli öyle değil mi? Bekaret kavramı onlarda var mıdır acaba?
  • Bekaret kavramı şehirde yaşıyanlarda yok ama kırsal kesimde var.. bende stavrapola gidicem bundan sonra oradayım alışması zor olacak.
  • Bende üniyi bitirince gidecem biyerlere de bakalım neresi olacak.Hayalim uzakdoğu fakat hedef olarak ABD diye tutturuyor çevremdekiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leite

st.petersburg a git turistik yermiş

Kitaplardan duydum sadece ismini
  • Kilosu 3TL. Bira ile iyi gidiyor:
    YİNE YENİ YENİDEN RUSYA' DA HAYAT

Buralarda gobekli hic kimse yok. Sanirim deniz mahsullerini bol tukettikleri icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kilosu 3TL. Bira ile iyi gidiyor:

Buralarda gobekli hic kimse yok. Sanirim deniz mahsullerini bol tukettikleri icin.

Soyulmuş mu geliyor yoksa resimde gördüğümüz gibi kabuklu halde mi?
    Edit: Büyük ihtimal kabuklu halde ama inanmak istemediğim için sordum. Çok kokar eliniz ya niye soymuyorlarki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 17 Haziran 2010; 20:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

quote:

Kilosu 3TL. Bira ile iyi gidiyor:

Soyulmuş mu geliyor yoksa resimde gördüğümüz gibi kabuklu halde mi?
    Edit: Büyük ihtimal kabuklu halde ama inanmak istemediğim için sordum? Çok kokar eliniz ya niye soymuyorlarki?

Kabuklu bunlar. Kabuksuzu satiliyorsa bile ben gormedim. Buyuk, kucuk tum marketlerde bu sekilde satiyorlar. Sadece suda kaynatip servis ediyorsun. Ayrica elim kokmuyor sabunla yikadiktan sonra.
  • Ben yanlış anladım galiba kusura bakmayın. Birayla üst üste gelince lokantada öyle sevis ediyorlar gibi geldide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 17 Haziran 2010; 20:22:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay In Love

quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

Orijinalden alıntı: ankara1234

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

Evliliğin hayırlı uğurlu olsun.Nikah ne zamandı geçtiğimiz ay 3-4 türk erkekle rus kızın evlilik raporunu verdim(Hayat kadınlarını saymıyorum ).Yabancı uyruklular ile evlenenin bu kadar çok olduğunu bilmezdim,işin garibi aile yabancı gelinden çok mutlu.Bu iş yaygınlaşsa da türk kızlarının havası biraz inse ne güzel olur.

Türk kızları bizim hanımların yanından bile geçemez benim ve ailemin genel fikri bu

biraz daha detaylar verir misin ankaralı dostum tanışmanız, evlenmeniz, yaşlarınız , gelirleriniz vs.

bende ankaradanım

Bu arada, yapmadıkları halt kalmayıp hala bekaretini savunarak namuslu olduğunu iddia eden ahlaksız, arkanızdan iş çeviren, kompleksli, tüylü ve köylü , paçoz Türk kızı yerine Rus, Ukrayna yada Moldovyalıyı 1 milyon kere tercih ederim.

Ki özellikle Moldovyalı aile kızları kadar namuslu ve terbiyeli aile kızı görmedim. Ki bekarete hala önem verenlerdenseniz tanıdığım 10 Moldovyalıdan 6-7 si rahat bakireydi.

Ben de aynen böyle düşünüyorum ve kendi kendime hep derdim '' ulan şu düşündüklerimi çevrenden birine anlatsam sana kıçıyla güler üstüne bir de azarlar '' diye.. Rus, Ukraynalı, Moldovyalı önemli değil, bu dönemde Türk kızlarının düşünceleriyle diğer milletlerden bayanların düşüncelerini
    karşılaştırdığında Türk kızlarının beynin de ne kadar fazla sinsilikler yattığını çok rahat anlarsınız.. Bunları bana yurtdışına çıkıp da demesini hiç
    beklemediğim adamlar da söylüyor.. Görücü üsulu evlenme, görücü üsulu kesinlikle yanlıştır demiyorum ama öyle bişey ki; kızı gelip istiyolar
    aile gerek maddi gerek sosyal çevre yönünden yetersizlik sebebiyle red edip başka kısmetler beklemye koyuluyorlar.. Ya da kız alırken de
    aynı şey ben bunları hısım akrabalarımda da gördüğüm için iğreniyorum yemin ederim nasıl bişeydir bu.. Türk kızları eğlenmek istediği zaman
    efendi adamı red ediyor ve serseri vurdumduymaz çocukla dolaşıyor.. Ama evlenme zamanı geldiği zaman o efendi, işinde gücünde olan adamlar
    kıymete biniyor.. Hele bide bakireyse (ki bazıları herşeyi yapıp sadece bakireliğini koruyor) ağızlarına şaptayla b*k ulaşmıyor.. Bu hepsi için
    değil ama büyük bir kısmı için geçerli..

sonuna kadar haklısınız.tamamen kafamdan geçenleri yazmışsınız.Boşuna dememişler soğuk ülkenin güzel insanları diye

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Birşey soracağım.

Genel olarak gününüz nasıl geçiyor yabancı biri ile evlendikten sonra? Ne bileyim bi Amerikalıyla evlensen, kafasına göre çıkar dışarı. sana sormadan iş yapar, eski sevgililileriyle akşam yemeklerine gidersiniz beraber vs.

Bunlarda da var mı yoksa evlendikten sonra Türk kızları gibi eşlerine sadık oluyorlar mı? Yani erkeğin kıskançlığına uygun hareket ediyorlar mı?

Su an Turkce ogreniyor o yuzden henuz iyi bir is bulamadik. Butun gunu genelde evde gecer. Alis verisini kendi yapar, pazara gider hatta pazarlik yapacak kadar Turkcesini ilerletti.
    Mahalle haricinde bir yere gidecegi zaman tabii ki izin ister. Hatta ben ona bunaldimi akbili de alip bana sormadan Istanbul u gezebilecegini soyledigim halde bircok yere benimle gitmek ister.
    Genel huylarimi bilmem ama esim kiskanctir. Ama kiskancligini bizim Turk kizlari gibi gostermez. Yani tavir yapmaz. Once olayi sorar ona gore ne hissettigini soyler benden bir daha yapmamami ister. Ayni davranisi tekrar yapsam bile bunu bir daha soylemez bana. Bugune kadar gorduklerim kiskancliginin bile mantikli oldugu. Ilk basta anlam veremiyorum ama aradan zaman gecince "Hakliymis" dedigim cok oluyor.
    Kiyafet konusunda ona karismiyorum zaten ortamina gore giyinmesini de bilir.

size de anlattıklarınız için teşekkür ederim kafamdaki rus kızları hakkındaki olumlu düşüncelerimin ne kadar doğru olduğunu gördüm sayenizde. eşinizle evliliğinizde inşallah çok mutlu olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım26 -- 17 Haziran 2010; 22:14:07 >
  • Birazdan bunlari yiyecegiz
  • Bu işin tuvaletide var TUVNERA
  • onlar ne ya akrep mi
  • YİNE YENİ YENİDEN RUSYA' DA HAYAT

• quote:

Orijinalden alıntı: NSA

quote:

Birazdan bunlari yiyecegiz

bocek mi bu protein deposu

Bizde kerevit onlarda rocky diyorlar.
    Istakozun tatli su versiyonu.
  • sendede sağlam mide varmış ...
  • Bizim hanımda şöyle Ukraynada Resim Çektirse, tek tek resimlere bakıyor
  • YİNE YENİ YENİDEN RUSYA' DA HAYAT

Isteyen bundan da yiyebilir 20TL ye...
  • quote:

Böceklerin yerine bunu tercih ederim Tabi alışmakla da alakalı ama midem kaldırmaz herhalde.Oraya özel yemeklerin resimlerini koysaydın daha iyi olurdu
  • quote:

Rusya gerçektende pahalıymış Bir ara Rusya' da Burger King var, Mc Donalds yok lafı dolaşıyordu demekki palavraymış, yoksa tersi miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 18 Haziran 2010; 16:54:34 >
  • Bişey soracağım menülerin içeriği Türkiye ile aynı mı?

Birde menü pahalı değilmiş. 2 kola bir standart hamburger patates üstüne birde galiba tavuklu bişey20 tl burdada hemen hemen o kadar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordooMaavi -- 18 Haziran 2010; 16:56:43 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.