Şimdi Ara

iPad çılgınlığı diğer kıtalara sıçradı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Regent Caddesindeki Apple Store/ Fotoğraf: Rob Smith

Amerika pazarındaki yüksek talepten dolayı uluslararası satışları bir süre ertelenen iPad'in diğer kıtalara yolculuğu dün itibariyle başladı. Dokuz ülkede satışa sunulan iPad; Paris, Tokyo, Sidney, Roma'daki Apple Store'lar önünde uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu. Reuters'in açıklamasına göre Apple'ın Tokyo'daki en önemli mağazası Ginza'nın önünde 1200 kişi iPad için sıraya girmişti.

Ginza'nın önünde iPad için kamp kuran 19 yaşındaki Takechiyo Yamanaka "En kısa zamanda ona dokunmak istiyordum ve ellerime aldığımda çok heyecanlandım." sözleriyle iPad'in yarattığı çılgınlığı gözler önüne koyuyordu.

Nisan ayı içersinde Amerika'da satışa sunulan iPad, 28 günde 1 milyondan fazla satarak Apple'ın önemli bir başarının daha altına imza atmasını sağlamıştı.

• Türkçe dil desteği bile yapıyorlar birde para verip (Türkiye'den) ipad mı alacağım.
  • Ona bakarsan iPod'larda/iPhone'larda da Türkçe dil desteği var.Dünya'nın neresine gidersen git iPhone'un settings-international-language bölümünde Türkçe olduğunu görürsün.iPad'le bir ilk değil bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_ahmet -- 29 Mayıs 2010; 19:55:43 >
  • adamlar o kadar iyi reklam yapıyoki sanki bedavaa dağıtılıyo gibi kuyruk oluyo. çok enteresan.....
  • insanın böyle bir cihaza ihtiyacı olabilir. eksikleri olmasına rağmen güzel de bir cihaz. almak da istemelerine birşey demiyorum da böyle kuyruklara falan girmek saçmalığın daniskası. kuyruktakilerin bir çoğunun gerçekten ihtiyacı olmadığına eminim. amaçları ona buna gösterip benim ipadim var demek. aptal insanların oluşturduğu koyun sürüsü. sanki kıtlıktan çıkmış insanlara ekmek dağıtılıyor. steve hakkaten büyük adam. böyleleri olduğu sürece steve amca da bunları yolmaya devam eder. müstehak bunlara.

edit: bu arada sözlerim yanlış anlaşılmasın her ipad alana aptal falan demek gibi bir amacım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 29 Mayıs 2010; 20:48:16 >
  • tr de satılıymu la buu makina
  • alınabilitesi olan bi cihaz
  • orda kuyrukta beklemek işin heyecanı biraz heyecan katmak için yapıyorlar yoksa kimse bekleme heveslisi değildir, kalkıp durakta otobus bekle okadar desen beklemez. İşim gücüm olmasa ve almayı kafaya koysam TR geldiğinde sırf laf olsun diye giderim.
  • teknoloji çılgını 1200 tane deli insan.acaip muhabbet döner orda sizde teknoloji delisiyseniz
  • akıl var mı acaba?
  • üründe bişeye benzese orta sement bir laptoba değişmem! adam ticareti iyi yapıyor harbiden.
  • alaln alıyor kardeşim. ben almam ama aletde fean dil yani
  • aktif sekilde iphone kullanicisiyim , yeni cikacak olan 4g iphone almayi dusunuordm ancak bu alette cok hos geldi , iphone nun artisi olarak bu cihazda neler yapillabilr acaba usa den 1000 dolara getirticem bir tane
  • iPhone kullaniyorum ama cokta memnun oldugum soylenemez AMA arkadaslara katiliyorum. Steve jobsu okulda ders olarak okutmak lazim.adam tam bir pazarlama dahisi
  • türkiye ye ne zaman gelecek acaba..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 19 Temmuz 2010; 13:47:55 >
  • bence o mağazalarda birde psikolog doktor filan bulundursunar.. manyak bunlar..
  • Aradığımı fazlasıyla buldum ben mesela. Ne aradığını bilmeyenler almasın :)
  • beyler bu nevalenin Türkiye ye ne zaman gelecegi belli degil oyle degil mi ?

Bir an once gelse de gidip alsak yahu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.