EA Download Manager Nedir, Nasıl Kullanılır? (Resimli)
41 Cevap27853 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

112 Mesaj
28 Mayıs 2010; 15:49:26 

[font="Verdana"]Merhaba arkadaşlar konuyu EADM(EA Download Manager)'den oyun indirmekle ilgili bana gelen sorular üzerine açıyorum. Artık biliyorsunuz bir çok oyun EA'nın kendi sitesinden veya başka kaynaklardan orijinal key olarak bulunup oynanabiliyor. Üstelik kutu ve CD derdi olmadığı için hem her yerden ulaşılabilmesi kolay hem de kutu masrafı olmadan bizlere ulaşıyor. Veya aldığınız kutulu oyunun bir gün kaybolması veya DVD'sinin çizilip bozulmasına karşı cd-keyini EADM'ye ekleyip kendinizi bu riskten kurtarabiliyorsunuz. Başka bir yere ziyarete gittiğinizde de DVD taşıma derdine girmeden accountunuzu kullanarak hesabınıza ulaşıyorsunuz. Aşağıdaki anlatımda kendime retail-cd-key olarak alıp hesabıma eklediğim Red Alert 3'ün anlatımını göreceksiniz.

Öncelikle EA üyeliği olan arkadaşlar için Login oluyoruz üyelik bilgilerimizi yazarak
.

[font="Verdana"]Eğer üyeliğiniz yoksa elinizdeki key ile nasıl pratik bir şekilde üyelik alınır sıradaki resimde görebilirsiniz. Aldığınız cd-keyi ilk boşluğa yazıp aşağıdaki boşluklara üyelik için sizin belirlediğiniz ilgileri yazıyorsunuz..

[font="Verdana"]Ülke ve dilinizi de seçtikten sonra almış olduğunuz cd-keyi de yukarı yazıp üyeliğinize ekliyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra keyiniz onaylanacak ve hesabınızda her zaman ulaşmak üzere oyununuz eklenmiş olacak. Oyunun dillerinden birini seçmeyi unutmuyorsunuz..

[font="Verdana"]Oyun artık hesabınıza eklendiğine göre artık indirme işlemine başlayabilirsiniz. Dileğinize göre kurulumu DVD'ye yazıp daha sonra format attığınızda veya oyunu sildiğinizde tekrar yükleme şansına indirmeden sahip olabilirsiniz. .

[font="Verdana"]Artık oyununuz indi ve hazır, play tuşuna basıp oyuna geçiş yapabilirsiniz. Başka bir sorunuz veya ihtiyacınız olursa bana PM ile veya msn ile ulaşabilirsiniz, iyi oyunlar .

EA DOWNLOAD MANAGER İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
http://eastore.ea.com/eadm

EA Account Almak İçin Tıklayınız
https://profile.ea.com/acctcreate.do

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arathorn55 -- 1 Haziran 2010; 15:21:37 >

10233 Mesaj
28 Mayıs 2010; 16:10:40 

Eline emeğine sağlık

2140 Mesaj
28 Mayıs 2010; 16:15:38 

çok tskler kesin lazım

43 Mesaj
28 Mayıs 2010; 16:17:03 

Emeğine sağlık.

553 Mesaj
28 Mayıs 2010; 18:49:09 

herhangi bir key oluyor mu atıyorum red alert 2 nin orjinali var bende hocam onun cd keyini yazsam kabul eder mi ?

4305 Mesaj
28 Mayıs 2010; 19:36:11 

Teşekkürler dostum rehber için.

112 Mesaj
28 Mayıs 2010; 20:22:04 

quote:

Orijinalden alıntı: mzkaplan

herhangi bir key oluyor mu atıyorum red alert 2 nin orjinali var bende hocam onun cd keyini yazsam kabul eder mi ?

Hocam sanıyorum red alert 2 zamanında EA downloader yoktu, EA'nın online store'unda da bulamadım.Yine de deneyebilirsiniz bir şey kaybetmezsiniz. Ama EA'dan yeni çıkan oyunların hepsi olur

553 Mesaj
28 Mayıs 2010; 21:21:16 

çok işine yaramış kullanıcıların eline sağlık ama red alert olmadı tabi

product keyi olan bi oyunu alıcaz artık

112 Mesaj
28 Mayıs 2010; 22:25:46 

ben teşekkür ederim arkadaşlar, işinize yarar umarım

697 Mesaj
28 Mayıs 2010; 22:28:12 

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Eline emeğine sağlık

''Violence Solves Everything!''

186 Mesaj
7 Haziran 2010; 19:45:44 

dostum üye olmaya çalışıyorum ama hiçbirşey olmuyor.

https://profile.ea.com/acctcreate.do buradan denedim burada da EA ID seçeneğinde takılı kalıyorum.
Bir türlü kayıt olamadım.

Satılık Steam Hesabı ( L4D, The Orange Box, CS:Source , HL2:Deathmatch, HL:Source ) - Nakit 50 TL
http://forum.donanimhaber.com/m_47262005/tm.htm

112 Mesaj
7 Haziran 2010; 20:24:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Ortakey

dostum üye olmaya çalışıyorum ama hiçbirşey olmuyor.

https://profile.ea.com/acctcreate.do buradan denedim burada da EA ID seçeneğinde takılı kalıyorum.
Bir türlü kayıt olamadım.

EA ID sizi EA dünyasında diğerlerinden ayıran size özel nickinizdir. 4 ile 16 karakter arasında olmak durumunda, harf, rakam, ''-'' ve ''_'' içerebiliyor. Bunu oluşturduktan sonra check availability diyip başka alan var mı diye kontrol ediyorsunuz, sonra aşağıdan ''i accept'' butonuna tıklıyorsunuz

186 Mesaj
7 Haziran 2010; 20:37:40 

denediğim tüm ID'lerde

Persona names can contain only letters, numbers, hyphens (-), and underscores (_). Spaces, special characters or accented letters are not allowed.

mesajını verip kayıt yaptırmıyor :)

Satılık Steam Hesabı ( L4D, The Orange Box, CS:Source , HL2:Deathmatch, HL:Source ) - Nakit 50 TL

186 Mesaj
7 Haziran 2010; 20:42:31 

ne çok ID alınmış, bilgi için sağol, en sonunda alabildim.

112 Mesaj
7 Haziran 2010; 21:00:02 

rica ederim hayırlı olsun

29 Mesaj
16 Haziran 2010; 23:42:38 

Ben oyunu yeni aldım. Ea download manager e activation yapamıyorum. İnvalid key diyor. Oyun kutusundaki serial 20 karakterlik. Ama activation için en fazla 16 karakter gerekiyormuş. Nasıl yapıcam hiç anlamadım. Lütfen yardım edin

112 Mesaj
17 Haziran 2010; 0:23:47 

quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1995

Ben oyunu yeni aldım. Ea download manager e activation yapamıyorum. İnvalid key diyor. Oyun kutusundaki serial 20 karakterlik. Ama activation için en fazla 16 karakter gerekiyormuş. Nasıl yapıcam hiç anlamadım. Lütfen yardım edin

hangi oyun hocam ve nerden aldınız?

29 Mesaj
17 Haziran 2010; 16:28:58 

Oyunum Battfield Bad Company 2 ve kutulu olarak aldım. Ea in sitesine kayıt ettirdim ama EA Download Manager a kayıt ettiremedim. Serial 20 karakterlik ama 16 karakterlik bi serial istiyor. Hiçbir şey anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

112 Mesaj
17 Haziran 2010; 18:49:01 

hocam serial 20 karakter olacak orası doğru, okuma hatası yapıyor olabilirsiniz veya yanlış yere giriyorsunuzdur. Hata olarak ne verdiğini ingilizce olarak yazarsanız neyin eksik olduğunu anlayalım

29 Mesaj
17 Haziran 2010; 19:25:15 

Activation bölümündeki Product Code bölümüne yazıyorum ama "The product Code entered is not valid for game activation" hatası alıyorum.

112 Mesaj
18 Haziran 2010; 18:30:06 

benim aklıma gelen 3 ihtimal var, birincisi ea serverlerinde bazen problem olabiliyor, ikincisi harf hatası yapıyor olabilirsiniz. Üçüncüsü aldığınız key promosyon veya o tarz bir versiyon olup online aktivasyon için geçerli olmayabilir gerçekten. Denemek için size pm'den link attım oraya saat 20:00'dan sonra girip konuşursanız daha net bilgi alabilirsiniz. Yine yapamazsanız msn'den beni ekleyin yardımcı olmaya çalışayım.

4610 Mesaj
1 Temmuz 2010; 16:34:02 

yardım edin lütfen bc2 yi satın aldım eadm ile indirdim yüklemiyor lanet olası 14gb boş alanım var az değil yeterlidir herhalde ama install a basıyorum ingilizceyi seçiyorum next dediğimde kapanıyoru hiç bi şey olmuyor

1242 Mesaj
8 Temmuz 2010; 1:24:20 

Merhaba ben bi tane bc2 için key aldım fakat şimdi key iptal olmuş.Girmiyor yeniden key verdi keyi aldığım satıcı.Şimdi bc2 yi multiplayer oynarken bi email ve şifre kısmı var buraya oyunu indirdiğimiz email ile şifresini mi yazacağız?Çünkü diğer keyde farklı farklı emailler giriyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 8 Temmuz 2010; 1:25:43 >

112 Mesaj
8 Temmuz 2010; 12:10:34 

aynı email şifreyi girebilirsiniz soldier'inizde bir sorun olmaz. Ama registry'deki key kayıtlarını silip yenisini girmeniz gerekir.

364 Mesaj
8 Temmuz 2010; 14:32:19 

HOCAM BNDE DEİL AM ARKADAŞIMDA VARDI ACMADIK SONRA KALDIRDIK ŞİMDİ KENDİ LAPTOPUMDAS DENERİMMM

Nokia LUMİA 925 Gördüğünden Daha Fazlası!

1137 Mesaj
24 Ağustos 2010; 14:38:08 

Arkadaşlar şu anda Bad Company 2 indiriyorum EDM ile. Allah korusun PC kapanırsa falan download kaldığı yerden devam ediyor mu sonra?

353. Dönem Yd. Sb. Adayı
Statü Tercihi: Uzun Dönem / Komando
Sonuç: Acemi ve Usa= İl J. K. LIĞI / AYDIN - KISA DÖNEM-ER

77 Mesaj
21 Eylül 2010; 19:16:39 

Arkadaşlar benim şöyle bi problemim var yardımcı olursanız gerçekden çok sevinecem 2 saatir bu sorunla uğraşıyorum bf2 cd keyi alıp oyunu EADM ile indirmeye başladım ilk başlarda herşey çok düzgün gidiyordu 5.4GB tamamını indirdim ama ne instal edebiliyor nede başka birşey hata veriyor sürekli sonra resume diyorum yine aynı hatayı veriyor hatayı googletranslate ile çevirdim anladığım kadarı ile disk de yeterince yer yok yada dowloand ile ilgili birşeyler var diyor 600 gb disk de boş alan var lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olacam verdiği hatanın ss aldım aşağıdan bakabilirsiniz

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

1637 Mesaj
21 Eylül 2010; 19:54:03 

"Download yaptığınız dosyaya ulaşırken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen diskinizde yeterli boş yer olduğundan ve download edilen dosyaların download a devam etmeden önce kilitlenmediğinden emin olun."

Türkçe tercümesi bu tam olarak. 600 GB boş yer de var diyorsun, ilginç bir hata.

Her türlü oyunun orjinal cd keyi için: http://forum.donanimhaber.com/m_38416269/tm.htm

77 Mesaj
21 Eylül 2010; 20:24:23 

Dostum sanırım hatanın nedenini anladım EADM indirdiği oyunun kaydettiği dosyayı c/program date/EA core felan diyor kaydettiği yeri fakat ben bakdım böyle dosyalar bulamadım şimdi oyunu başdan yüklicem bu sefer yükleme yerini ben belirliyeceğim inşallah bi sorun çıkmaz 3 saate inmiş olur gelişmeleri yazarım cevap içinde ayrıca teşekkürler..

1637 Mesaj
21 Eylül 2010; 20:28:24 

Evet D yi filan seçersen daha iyi olur.

Her türlü oyunun orjinal cd keyi için: http://forum.donanimhaber.com/m_38416269/tm.htm

77 Mesaj
21 Eylül 2010; 23:51:36 

Evet EADM ile oyunu /D indirince oyunu kurabildim benim gibi problem yaşayan arkadaşlar varsa oyunu indirmeden önce EADM settings den kuracağınız yeri belirlemenizi tavsiye ederim..

774 Mesaj
6 Kasım 2010; 0:22:29 

EADM'de internet giderse veya bilgisayar kapanırsa sonradan devam etme ya da aynı kodla tekrar indirmek gibi bir şansımız var mı ?

»Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü haksızlıkla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. [Hz. Ali]

HP Pavilion dv6 2300
Intel Core i7-720QM 1.60 GHz. || 6 MB Cache || 4 GB DDR3 1333 Mhz.Ram || 500 GB 7200 Rpm HDD || NVIDIA GeForce GT 320M 1GB

2266 Mesaj
6 Kasım 2010; 2:05:28 

bende bu program surekli donuyo bikackez tıtladıgımda program yanıt vermiyor uyarısı cıkıyor anlamadım gitti

COOLER MASTER HAF 932///ASUS Maximus V Formula///İNTEL İ7 2700K 4.80 GHZ///COOLER MASTER HYPER 412S///MSI GTX 680 LIGHTNİNG///GSKILL 12GB Ripjaws 1600MHz///POWER COOLİNG SİLENCER 825 WATT///AVERMEDİA TRİNTY DİJİTAL TV KARTI///SAMSUNG 4 TB HD///SAMSUNG b2230h monitör/// logitech cordless rumblepad 2/// CREATİVE 6 1//LOGİTECH GAMİNG G110 KLAVYE//A4TECH X7 MOUSE XL-747H

9315 Mesaj
6 Kasım 2010; 15:08:14 

Bu program benim gözüme steamdan daha hoş gözüküyor. Sade, açar açmaz tak diye oyunların karşında falan.

その想いが叶わなくたって 好きな人に好きって伝える~~

1594 Mesaj
28 Aralık 2010; 15:18:21 

ben yedek almayla ilgili bişey sormak istiyorum
burnout konusunda programın default indirme dizini olarak c:\program data\eadm olarak görünüyo. dosyaları oraya indirdiğini ve dilersek ordan yedek alabileceğimizi yazmış. ben bc2 ve burnout u indirdim. ama c:\program data\eadm nin içi 40 mb gibi bişey görünüyo. sizin ilk mesajınızdan anladığım kadarıyla program files in içindeki bad company ve burnout klasörlerini kopyalasam ve format attıktan sonra geri aynı dizine yapıştırsam oyunu tekrar indirmeme gerek kalmazmı yoksa program datadan mı alınması gereken bi yedek var.
yani oyunlar kurulum olarak iniyo yazmışsınız.bu yüzden program files teki dosyaları kopyalamamız yeterlimi

1457 Mesaj
12 Ocak 2011; 23:16:57 

quote:

Orijinalden alıntı: mumak

ben yedek almayla ilgili bişey sormak istiyorum
burnout konusunda programın default indirme dizini olarak c:\program data\eadm olarak görünüyo. dosyaları oraya indirdiğini ve dilersek ordan yedek alabileceğimizi yazmış. ben bc2 ve burnout u indirdim. ama c:\program data\eadm nin içi 40 mb gibi bişey görünüyo. sizin ilk mesajınızdan anladığım kadarıyla program files in içindeki bad company ve burnout klasörlerini kopyalasam ve format attıktan sonra geri aynı dizine yapıştırsam oyunu tekrar indirmeme gerek kalmazmı yoksa program datadan mı alınması gereken bi yedek var.
yani oyunlar kurulum olarak iniyo yazmışsınız.bu yüzden program files teki dosyaları kopyalamamız yeterlimi

Sanırım bu yöntemi değiştirmiş EA. Ortalıkta setup dosyası yok gibi...
Zaten lanet olsun serverlarındaki bir sıkıntıdan dolayı 8 GB'lık oyunu herhalde 3 kere filan indirdim.

Problemin farkında olmalarına rağmen bir şey yapamadılar şu ana kadar.

Hayır yedeklemek çok önemli sanırım oyunu aldıktan sonra 1 sene içinde 5 kere mi ne indirme hakkınız var.
Daha bir sürü saçma sapan ayrıntıları var EA. Steam bunun yanında gül gibi.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1327 Mesaj
13 Ocak 2011; 20:43:53 

Arkadaşlar hala indirmede sorun yaşanıyor mu?Bir de 1 sene içinde 5 defa indirebilme bu doğru mudur?Sonra indirilmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 13 Ocak 2011; 20:47:19 >

Bundan sonra sadece laptop

4086 Mesaj
13 Ocak 2011; 21:36:25 

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Sade, açar açmaz tak diye oyunların karşında falan.

steam de de var bu özellik, direk oyun erkranı geliyor karşına

http://worth3d.blogspot.com/

9315 Mesaj
13 Ocak 2011; 21:47:59 

quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Ya aslinda demek istedigim o degildi. Oyunun bir resmi oluyor ya o hosuma gidiyor. Daha estetik duruyor EADM de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4086 Mesaj
13 Ocak 2011; 22:58:34 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Ya aslinda demek istedigim o degildi. Oyunun bir resmi oluyor ya o hosuma gidiyor. Daha estetik duruyor EADM de

işin garibi o da var steam de ama EA Download Manager de sana daha güzel gözüküyorsa o başka

http://worth3d.blogspot.com/

9315 Mesaj
13 Ocak 2011; 23:09:35 

Steamdeki o olayi farketmemisim ilk resim cidden guzel duruyor. Artik Steami oyle kullanirim, tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

485 Mesaj
15 Mayıs 2011; 15:22:10 

Arkadaşlar konu hakkında bir sorum olacaktı,

EADM'den satın aldığım oyunu indiriyorum, settingsden indirdiğim oyunun setup dosyasını tut dememe rağmen belirtilen yerde hiçbir dosya yok ve olası bir formatta oyunu tekrar indirmek zorunda kalıyorum. İşletim sistemin Windows 7 64 bit (belki gereklidir diye bunu belirtme gereği duydum). Sizce sorun ne olabilir?

Beşiktaş!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Oyun Genel ve Diğer türler » EA Download Manager Nedir, Nasıl Kullanılır? (Resimli)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219