Şimdi Ara

cd rom neden yavaşlar??????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler nforce 3 ultra yongalı mobomda 1 sata hdd ve 2tane(tek kaplo ve ide1 portunda) ide kaplosuna bağlı cd rom ve cd writer var eski intel sistemimde bir sorun yokdu fakat amd ye geçince cd rom um saçmalamaya başladı şuan writer master rom ise slave fakat cd rom tek başınada kullansam aktarım süresi gerçekten çok yavaş writer tek başına kullanmam da 4 dk sürerken cd romda 8 dk hatta başarısızlıkla bile sonuçlana biliyor...
    şimdi eskimiştir demeyin ikisinide aynı zaman da aldım ve writerı çok daha fazla kullanmışımdır
    not: writer lg ama rom asus dur ...
    yardımlarınızı bekliyorun

• duyduğuma göre yeni bi trojan çıkmış odonanımların gücünü azaltıp bozuyomuş o girmiş oalbilir.
    sen bi tarama yap olmassa lens temizleme aracı al..
  • quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

duyduğuma göre yeni bi trojan çıkmış odonanımların gücünü azaltıp bozuyomuş o girmiş oalbilir.
    sen bi tarama yap olmassa lens temizleme aracı al..
    bak onu bilmiyodum nortonun sitesinden bi arama yapalım(ama xp vs bütün updatler tmdı yaw)
    bu konuda bilgisi olan varsa yardım bekliyom
  • ala ala kmsenin bilgisi yok mu bu konuda
  • DMA lar açıkmı? PIO modunda kalmış olabilir.
  • garantin varsa bence yolla. cdromları hemen değişiyolar. benimki cd patlatmıştı içinde.. sorun etmediler. exa dan almıstım
  • işte amd'ye geçişin zararları
  • bence işleyen demir pas tutmaz vakası benim cdrw'ye 45 gün hiç yazmadım bu yüzden 5 cd yaktı aça kapaya cd kopyala kopyalaya kendi kendine düzeldi sen varsa çıkar garantiye ver.
    not:nasıl cd patlar yahu???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.