Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
82
Favori
382.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim iyi oldu bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATURNUS2015 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Antalya'da ufak bi kaza yapmıştım. Araçla uğraşmaktan o işe fırsatım olmadı. Ancak Ankara'ya gittiğimde hallettim. Ne var ne yok açtırdım.

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Ankarada kime kaca yaptirdiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2015

quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

2014 makyajlı jetta sahibi olup birkaç özelliği aktif ettim. Çorumda ikamet ediyorum arada tokata geçiyorum elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

hocam helal olsun takdirlik bu davranışınız.

Forumun amacı bu zaten hocam bilgi paylaşıldıkça daha değerli oluyor kablo bagajda dolanıyorum Laptop yanımda old zaman denk gelen sürücülerin işlerini hallediyoruz tanışıyoruz güzel değerli vakit geçirince değme keyfimize.. Yakındaki arkadaşları her zaman beklerim çorum sungurlu Boğazkale hafta içi bu noktalardayım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

Seat ibiza cupra aracım var. sarıyer,maslak,üsküdar tarafların da vag com için yardımcı olacak arkadaş var mı ?
    yada aliexpresten alabileceğim kablo tavsiyeniz var mı ? hangi sürümü satın almalıyım ?

kodlamalar bunlar. denemek lazım hocam. kaç model aracınız?

http://www.stemei.de/pages/coding/seat-ibiza-6j.php

2011 model hocam.arabam aslında seat ibiza bocanegra .ama biliyorsunuz ibiza cuprayla aynı herşeyi.

• quote:

quote:

quote:

Seat ibiza cupra aracım var. sarıyer,maslak,üsküdar tarafların da vag com için yardımcı olacak arkadaş var mı ?
    yada aliexpresten alabileceğim kablo tavsiyeniz var mı ? hangi sürümü satın almalıyım ?

2011 model hocam.arabam aslında seat ibiza bocanegra .ama biliyorsunuz ibiza cuprayla aynı herşeyi.

hocam 12.12 vcds kabloyla bir deneme yapmanız lazım. yukarıda belirttiğim linkten üye olup arkadaşlarla buluşma anında kablolarından faydalanabilirsiniz. yada kendiniz 12.12 ve üzeri kablo bulup deneyebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam 12.12 vcds kabloyla bir deneme yapmanız lazım. yukarıda belirttiğim linkten üye olup arkadaşlarla buluşma anında kablolarından faydalanabilirsiniz. yada kendiniz 12.12 ve üzeri kablo bulup deneyebilirsiniz.

tamamdır hocam. teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mamply

hill holder saniyesini artırmamız mümkünmüdür?

hangi araç için sordunuz? golfte mümkün mesela.

jetta 2011 model
  • quote:

quote:

quote:

hill holder saniyesini artırmamız mümkünmüdür?

hangi araç için sordunuz? golfte mümkün mesela.

jetta 2011 model

http://forum.vwturk.com/showthread.php/81308-Jetta-Sahiplerinin-araçlarına-Vag.Com-Kodlamarı

stemeide jetta için kodlamalar yok. nette jetta ile alakalı başlıkları kontrol etmek lazım tek tek.

ben bir linke baktım eleman bayağı bir özellik açmış ancak hill holder yok . bu şekil bakmak lazım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 25 Kasım 2015; 17:13:20 >

• levoank kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma. Atlamışım bu mesajı.
    Bu kişiye açtırdım. İlgili ve oldukça bilgili bir arkadaş.http://alidelen.sahibinden.com

• Tamamdir tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Kusura bakma. Atlamışım bu mesajı.
    Bu kişiye açtırdım. İlgili ve oldukça bilgili bir arkadaş.http://alidelen.sahibinden.com

Dun gittim
    saygılı ve becerikli birisi
    işide biliyor
    açılacak herşeyi açtı 50₺ adlı
    2009 jetta paspas sordum 120 dedı onu almadım
    uygun fiyatlı paspas varmı arkadaşlar bildiğiniz
  • Yasin Bey merhaba,
    Ben foruma yeni katıldım. 15.7 vag kablo ile bu kodlamaları yapıyorum.
    Fakat Central Electric "Security Access" e geldiğimde 31347'yi bir türlü kabul etmiyor.
    Controller refused to send a seed! Error 37: Required time delay not expired. diye bir hata veriyor.
    Aracım 2009 model Golf 6 Comfortline.
    Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

Arkadaşlar merhabalar. Polo 6C1 1.2 TSI sahibiyim. Tekirdağ'da, istediğim 1-2 özelliği açabilecek arkadaşlar var mıdır aramızda?

Biraz geç olmuş fakat 12.12.3 sürüm kablom var, 6c poloya oluyorsa yardımcı olabilirim.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefert38 -- 22 Aralık 2015; 14:02:06 >
  • Jetta 2006 midline aracıma vag com ile neler yaptırabilirim bide bu işi Kırıkkale'de yapan var mı ? Bilgisi olan var mı ?

• İstanbul Anadolu yakasındayım. 2012 Passat Comfortline aracıma bu işlemi yaptırmak istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemoncuma

Yasin Bey merhaba,
    Ben foruma yeni katıldım. 15.7 vag kablo ile bu kodlamaları yapıyorum.
    Fakat Central Electric "Security Access" e geldiğimde 31347'yi bir türlü kabul etmiyor.
    Controller refused to send a seed! Error 37: Required time delay not expired. diye bir hata veriyor.
    Aracım 2009 model Golf 6 Comfortline.
    Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

çin malı kablolarda sürekli sıkıntı çıkıyor. ilk defa kodlama özellik açabilme işini öğrenince arkadaşlar aliexpresi tavsiye ettiler oradan 12.12 kablo getirdik cd de problem çıktı başka linkten programı indirdik kurulumda kullanımda bi sürü problem çıktı çok geçmedi bi ay sonra kablo da yandı türkiyeden alalım fazla beklemeyelim dedik baktık çin kablolar ateş pahası çin siteleriyle arasında nerdeyse 4 kat fiyat farkı var. yine aliexpresden 12.12.3 kablo sipariş ettik kırk güne geldi. 2 ay geçmedi o kabloda mevta oldu elde kaldı. yine üst versiyonlara bakınmaya başladık o sıralar 14.10 versiyon çıkmıştı sahibindenden 14.10 sürümünü gördüm avrupa güncellenebilir ürün diyordu ilanında. başta tereddüt ettim gerçekten güncellenir mi yoksa çin malları gibi mi diye sonra satıcıyla telefonda konuşunca ikna oldum. baya ilgili, iş bilen bir arkadaşa benziyor. aldığıma da hiç pişman olmadım. ürün 15.7 15.7.1 15.7.2 15.7.3 çıkan tüm güncellemeleri aldı satıcıyla iletişime geçtim ve yükledik. şuanda son sürüm 15.7.3 kullanıyorum. çin malları gibi değil çok farklı çok kaliteli bir kablo. bakıyorum şimdi çin malı 15.7 kabloları bile 200 civarı satıyorlar. arkadaşım o kadar veremem diye 15.7 aldı sizin gibi bi sürü problem yok program açmıyo hadi uğraş açtık programı oraya tıkla girmiyo şuraya bas açmıyo bildiğin gavur eziyeti. sonunda bıraktık uğraşmayı kendi kablomu getirdim hallettik çin malı güncellenemeyen problemli bir kabloya 150- 200 vereceğinize havaleyle 300 e 15.7.3 avrupa güncellenen versiyonu alın daha mantıklı. iyiki zamanında almışım diyorum yeni versiyonlar çıktıkça ha bire artıyo fiyatı.

• söylemeyi unutmuşum şimdi siz güncellenen avrupa kabloyu kimden aldın diye sorar mesaj atar durursunuz. aldığım ürünü malum site sahibinden de gördüm, fıyat 370. ben bir sene kadar önce hesaba direkt havale etmiştim o zamanlar 270 almıştım şimdi havale 300 diyor fiyatına. biliyorum bazı arkadaşlar o kadar paraya vermeye gerek yok diyecek direkt aliexprsi tavsiye edecek, çin malıyla herşeyi yaparsınız deyip duracaklar ama bunlar hikaye. bir önceki mesajda da anlattım. çin mallarını da çok kullandım, çok problemli oluyor, ürün ful çalışmıyor ve çok kalitesiz dayanmıyor hiç. aldığımız ürün iki üç ayda bozulup elde kalıyor. yok interneti açma yok virüs programı kapat aman çipi yanacak diye korkarak iş yapmaya çalış dur. korkunun ecele faydası yok derlerya gerçekten öyle ne yapsanda gözün gibi baksanda sonunda yanıyor. birde çin mallarını türkiyede çok pahalı satıyolar. eski versiyon çakma çin mallı 15.7 kabloya 150-200 vermektense 300 e avrupa kablo bedava sayılır. ben ikisini de kullandım arada çok fark var, boşa çin çakmalarına para harcamayın. bir kere aldım her yeni sürüm çıktıkça güncelledi kendini. çok memnun kaldım.alın pişman olmazsınız ayrıca ilanda satıcı numara da vermiş 0545 418 12 87. Muhammet bey ilgileniyor. çok iyi bilgili bir kardeşimiz. çok yardımı dokundu bana sağolsun. alın senelerce güncelleyip kullanın. her yeni veriyon çıktığında her kablo yandığında 150-200 lira boşa vermez dua edersiniz bana. ürün budur...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-teknik-elektronik-test-olcum-cihazi-vag-com-15.7.4-vagcom-cin-mali-degil-guncellenebilir-avrupa-urun-322911401/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertewas -- 26 Temmuz 2016; 0:18:51 >

• şunu da söyleyeyim, güncellenebilir kablo diyerek çin malı 15.7 kabloları satıyorlar dikkat edin. arkadaşım geçenlerde ben ucuza buldum diye aldı baktık programı 15.7.1 çin malını uyanık son sürüm güncellenebilir kablo diyerek satıyor, geri iade ettik. son sürüm alacaksanız 15.7.3 versiyon olacak. güncellenebiliyorsa zaten 15.7.3 sürüme güncellenmiş olması lazım. daha aşağı kablolar güncellenebilir diyerek satılsa da inanmayın sahtedir çakmadır. 15.7.3 son sürüm kablodur. dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.