Şimdi Ara

FACEBOOK ' hesabımı donduramıyorum :s hatanın neden kaynaklandığını bilen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
32.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu uygulamanın tek geliştiricisi siz olduğunuz için hesabınızı şu anda donduramıyoruz. Lütfen uygulamayı siliniz ya da bu uygulamayı başka bir geliştiriciye devrediniz.

Böyle bir hata veriyor daha önce hiç karşılaşmamıştım nedir bu arkadaşlar ya?

• ya aynı konu benimde başıma geldi acaba nasıl halledecez varmı bilen
  • Dün aynı sorun bir yakınımın hesabında da oldu, çözdüm.

Aramalardan Geliştirici hesabı diye aratın, oradan API isimli bir uygulama detayı göreceksiniz.
    Uygulamalardan da ulaşmanız muhtemel...

Size ait bazı bilgilerin olduğu bir ekran çıkıyor karşınıza, sağ altta AYRIL diye minicik bir buton var.

Ona basın, sonrada herzamanki gibi kapatma prosedürünü uygulayın kapanıyor.

Sevgiler.
  • Hayır komple silmek değil, devoloper lıktan çıkmak gerekiyor hepsi bu. Biraz abuk subuk bir yerde aratınca karşınıza çıkıyor, API lerle ilgili bölümde. Çözemezseniz Pm atın daha detaylı yardımcı olayım.
  • www.facebook.com/developers/ buraya gir sağ tarafta uygulamların listesi var
    siliceğin uygulamaya tıkla açılan sayfada sağ alt kısımda uygulamayı sil var ona tıkla sil.
  • Fzcebookta dediğiniz sayfayı hala bulamadım ... yardımcı olabilir misiniz?
  • benim hiç bir uygulamam olmadığı halde bana bu uyarıyı veriyor..
  • arkadaşlar sorunu hala çözemedim çözenler varsa bir yardımcı olsunlar lütfen...
  • yukarı.
    arkadaşlar acil kapatmam lazım silmeye de gözüm yemiyor bi yardımm..
  • Arkadaşlar Facede Devoloper diye aratın, karşınıza bir sayfa geliyor...Ya da;

www.facebook.com/developers/ buraya girin sağ tarafta uygulamların listesi var oradaki uygulamayı seçip, açılan sayfadan sağ köşedeki sil butonuna basın hepsi bu kadar.

O da olmazsa, Google dan da aratınca çıkıyor facebook devoloper yazınca, zaten login olduğunuzda o sayfaya gidiyor. Orada oluşturulan gurup tarzı bir yer var, benim tanıdığım da oraya üye olmadığını söylemesine rağmen üye olmuş görünüyordu. Altı çizili Devoloper yazısı var, oradan da girebilirsiniz aramalarda çıkan yerden.

Zaten açılan sayfanın sağında uygulama listesi var...oradan ilgili uygulamayı seçtikten sonra (burası sizin uygulamalarınızdan farklı bir yer), ortasında size ait bilgilerin olduğu yaklaşık 10 satırlık bir sayfa göreceksiniz, tam o sayfanın sağ alt köşesinde bahsettiğim sil butonu.

Oradan developers üyeliğinden çıkacaksınız, bir soru soruyor eminmisiniz falan diye ok diyorsunuz hepsi bu kadar.

developers.facebook.com adresinden de ilgili yere ulaşabilirsiniz.

Kolay sadece biraz kurcalamanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENFARKLISI -- 31 Mayıs 2010; 1:53:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ENFARKLISI

Arkadaşlar Facede Devoloper diye aratın, karşınıza bir sayfa geliyor...Ya da;

www.facebook.com/developers/ buraya girin sağ tarafta uygulamların listesi var oradaki uygulamayı seçip, açılan sayfadan sağ köşedeki sil butonuna basın hepsi bu kadar.

O da olmazsa, Google dan da aratınca çıkıyor facebook devoloper yazınca, zaten login olduğunuzda o sayfaya gidiyor. Orada oluşturulan gurup tarzı bir yer var, benim tanıdığım da oraya üye olmadığını söylemesine rağmen üye olmuş görünüyordu. Altı çizili Devoloper yazısı var, oradan da girebilirsiniz aramalarda çıkan yerden.

Zaten açılan sayfanın sağında uygulama listesi var...oradan ilgili uygulamayı seçtikten sonra (burası sizin uygulamalarınızdan farklı bir yer), ortasında size ait bilgilerin olduğu yaklaşık 10 satırlık bir sayfa göreceksiniz, tam o sayfanın sağ alt köşesinde bahsettiğim sil butonu.

Oradan developers üyeliğinden çıkacaksınız, bir soru soruyor eminmisiniz falan diye ok diyorsunuz hepsi bu kadar.

developers.facebook.com adresinden de ilgili yere ulaşabilirsiniz.

Kolay sadece biraz kurcalamanız lazım.

anlatıklarını bir türlü bulamadım...
    en sonunda çözdüm... zaten benim bir uygulamam yok o yüzden göremiyormuşum.
    baştan kurdum... sonra anlattığın şekilde kaldırdım... ama hala aynı uyarıyı verip dondurmuyor hesabı

• ortaam ellerine saglık. uye fln deildim. sırf tebrik etmek icin uye oldum... cok saolasın. kızın facesini açtıydım geri donduramadım :D üstümden yük kalktı saolasın tekrar
  • teşekkürler işime yaradı sağolun
  • hehe 3 uygulamam vardi onu sildim o gruptanta cıktım ama h alen geliştiricisiniz diyor sinir oldum 30 dkdır uğraşıyorum :)
  • enteresan bi tek ben beceremedim galiba.
  • uygulamam olmamasına rağmen uygulamadan bahsediyor dediğiniz yere girdim ama orda uygulama yok diyor :S
  • Rica ederim arkadaşım.
  • quote:

Rica ederim arkadaşım.

uygulamam olmamasına rağmen uygulamadan bahsediyor dediğiniz yere girdim ama orda uygulama yok diyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqin

ortaam ellerine saglık. uye fln deildim. sırf tebrik etmek icin uye oldum... cok saolasın. kızın facesini açtıydım geri donduramadım :D üstümden yük kalktı saolasın tekrar

Yardımı olduysa ne mutlu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

quote:

Rica ederim arkadaşım.

uygulamam olmamasına rağmen uygulamadan bahsediyor dediğiniz yere girdim ama orda uygulama yok diyor :S

http://developers.facebook.com/blog/post/385

bu linki kullanarak dene buradaki linkleri kontrol et, birinde sağ alt köşede sil olmalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.