Şimdi Ara

Geely Emgrand EC7 (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.252
Cevap
19
Favori
686.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emgrandların 2014 Ekimde yenileneceğini anlatıyor bu site ayrıca resimleride mevcut.

http://chinaautoweb.com/car-models/geely-emgrand-7-ec7/ sedan

http://chinaautoweb.com/car-models/geely-emgrand-7-rv/ hatcback
  • 1.3litre turbo şarjlı motorla 133bg olacakmış araba şuan 1.5 motorla 108 bg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekskalibur

Emgrandların 2014 Ekimde yenileneceğini anlatıyor bu site ayrıca resimleride mevcut.

http://chinaautoweb.com/car-models/geely-emgrand-7-ec7/ sedan

http://chinaautoweb.com/car-models/geely-emgrand-7-rv/ hatcback

bu aracı biraz c ve d segmenti arası görmek lazım o halde.. hb'si var çünküm

• acilan ilk konudaki cvvt motor cok verimsiz

6000 de 98hp
    4000 bnde 126 tork turbo sarjli 133 bg iyi gibi donanim ve motor konusunu arttirip fiyati uygum tutarsa alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

acilan ilk konudaki cvvt motor cok verimsiz

6000 de 98hp
    4000 bnde 126 tork turbo sarjli 133 bg iyi gibi donanim ve motor konusunu arttirip fiyati uygum tutarsa alinir

donanım ın esini artıracak zaten araç ful+ful daha koyulabilecek ne var sadece esp var oda çok önemli değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

acilan ilk konudaki cvvt motor cok verimsiz

6000 de 98hp

donanım ın esini artıracak zaten araç ful+ful daha koyulabilecek ne var sadece esp var oda çok önemli değil bence

hala kampana fren allah askina yil 2014

• disk fren iyi bişey değil sadece önlerde disk olması yeterli arkalarda kampana olması aracın dengesi açısındandır ayrıca o beğenmediğiniz kampana firenler tırlarda otobüslerde kamyonlarda filanda kullanılıyor çok iyi durdurmaya sahip olsa kamyonlarda bizzat tercih edlirdi o kadar ağır tonajlı aracı durdurabiliyorsa bence çok iyidir kampana arabayı arka firen değil ön fren durdurur zaten arka fren sadece yavaşlatır
  • Markası opel honda toyota ne biliyim güvencesi bi araç olsa alınır. Tasarım donanım falan güzel gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

Markası opel honda toyota ne biliyim güvencesi bi araç olsa alınır. Tasarım donanım falan güzel gerçekten

güvencemi istiyorsun al sana güvence aracın sahibi volvo'nun patronu ağzın açık kalmasın volvo'nun patronu aracı üretiyor
  • Bu yeni gelecek araçlar kesinlikle iş yapacaktır.

Edit:Düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekskalibur -- 21 Temmuz 2014; 16:20:20 >
  • Bu arabada can güvenliği namına bişi yok. Şu kadar hava yastığı var şunu var bunu var demeyin! Bu araba kağıt gibi. Kaportanın altı boş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçKutusundakiDelik

Bu arabada can güvenliği namına bişi yok. Şu kadar hava yastığı var şunu var bunu var demeyin! Bu araba kağıt gibi. Kaportanın altı boş!

Kaç kez incelediniz yada kullandınız ?
  • quote:

quote:

Bu arabada can güvenliği namına bişi yok. Şu kadar hava yastığı var şunu var bunu var demeyin! Bu araba kağıt gibi. Kaportanın altı boş!

Çalıştığım galeride vardı aracın altı boş... Savunuyorsan sağlamlığını getir bakalım.
  • bu araba hakkında o kadar çok yazılıp çizilmiş ki dallas gibi olmuş :) Aracı almaya niyetlendim araştırdım sahibinden üzerinden direk satanlara mesaj attım. Kullanıp satanlardan bir tane şikayet duymadım herkes gözünü kapat al diyor. Ön yargılarını yık pişman olmazsın diyor. Lakin dışarda bu aracı kullanmayanlar çin malı parçası olmaz elinde patlar diyor. Bir de bakıyorsun 2011-2012-2013 model araçlar çok düşük km lerde satılıyor. İnsan ister istemez soruyor bu araç güzelse neden bu modeller bu km de satılıyor? Hala şüphelerim var araştırmaya devam. Eğer 24-23.500 aralığında bir araba bulursam almayı düşünüyorum daha fazla sanırım verilmez bu arabaya
  • quote:

quote:

quote:

Çalıştığım galeride vardı aracın altı boş... Savunuyorsan sağlamlığını getir bakalım.

Sadece gözünüzle gördünüz yani öylemi ve sonunda sağlam olmadığı kanısına vardınız valla bravo görerek bir malın ne olduğunu anlayabilmenize.4 yıla yakın kullandım arkadaşım yeterlimi bu cevap.

• Bu aracı alıp kullananlardan kullanmayanlar kadar şikayet gelmiyor.

Yahu biraz insaf,araç daha ilk çıktığında teneke,tabut ve daha aklıma gelmeyen bir ton kötü yorum yapıldı.Ne zamanki Euro Ncap tan 4 yıldız alınca sesleri kesildi.Biraz açıp okuyun netten bu araç nedir ne değildir.Öyle işkembeden sallamayın,Şu an bu aracı kullanmıyorum Opel Astra aracım var emin olun Astradan hiç aşağı kalır yanı yok hatta donanım açısından fazlası var.Yukarda arkadaş altı boş diyor sanırım içini boşaltmışlar onun benim aracımda öyle boş olan bi taraf yoktu.

Hayırlı Ramazanlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece gözünüzle gördünüz yani öylemi ve sonunda sağlam olmadığı kanısına vardınız valla bravo görerek bir malın ne olduğunu anlayabilmenize.4 yıla yakın kullandım arkadaşım yeterlimi bu cevap.

Peki kardeşim ben alan arkadaşımın çektiklerini anlatayım. Alan kişi öğrenci ve aldıktan sonra tövbe etti. Aracın 4 defa freni patladı adam sanayiden servisten çıkamaz oldu. Sürekli bi yeri arıza veriyordu. En sonunda araca park halinde iken bi clio çarpması sonucu pert oldu. Clio'nun çarpıp pert ettiği arabadan ne beklersin?

• Arkadaşına geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.Diğer markalarda yaşanmıyormu sanıyorsun bu tip şikayetler ve galeride çalışıyormuşsun benden daha iyi biliyorsundur bir çok markanın bu tip sorunlar çıkardığını.Kendi kullandığım araçta 4 yılda bir kez gaz kelebeği arızası verdi başka bir sorun çıkarmadı bakımdan bakıma servise gittim e buna ne diyeceksin.

Arkadaşım pert olayına gelirsek bu çarpmanın şiddetine bağlı olarak tüm araçlarda olabilecek bir durum sadece bu markaya ait değil anladınmı.
  • bugün gidip 2011 model bi araca baktım. Kötülemek için söylemiyorum ama hala ağır plastik kokusu vardı. İçine girdim deri döşeme çatlamış, Vites topuzu ve derisi deforme olmuştu. Dıştan bakınca on numara ama içi malesef öyle değildi. Alır mıyım ? Sanmıyorum
  • quote:

Peki kardeşim ben alan arkadaşımın çektiklerini anlatayım. Alan kişi öğrenci ve aldıktan sonra tövbe etti. Aracın 4 defa freni patladı adam sanayiden servisten çıkamaz oldu. Sürekli bi yeri arıza veriyordu. En sonunda araca park halinde iken bi clio çarpması sonucu pert oldu. Clio'nun çarpıp pert ettiği arabadan ne beklersin?

ben clionun passatı kartalında nissan navarayı pert ettiğini gördüm bunlar kriter değil yani iki olayda gözümün önünde oldu
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.