Şimdi Ara

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.847
Cevap
13
Favori
290.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 8 saatten beri oblivion oynuyorum ve sıcaklık 56c.. ısınma çok oluyor diyenlere gelsin
  • makina elime şimdi ulaştı, resimlerinden çok daha tatlı duruyor. Gerçekten çok içime sindi. Mlzeme kalitesi çok iyi.Tıkırtı olayına gelince ben cidden bişey duyamadım. Bir önceki makinam kulağımı sağır etmiş olabilir . Bu fiyatta makina düşünenler düşünmeden bunu alsın, ben burdaki arkadaşların yorumlarına güvendim aldım gayet memnun kaldım, hepinize teşekkürler...
  • Bir arkadas 1683tl ye aldigini soylemis vatandan.daha ucuza gidip Alan varmi?AMA yinede fiyati iyimis
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

Ben bundan alcam artik imzamdakini bosverip zaten yoktu AMA bundan alcaktim ve klune girmek icin yapmistim.bu laptopun en ucuzu Istanbul bilisimde ve fiyati 1374tl.bu neden bu kadar ucuz?ayrica ayni laptop mudur?ayni ise Istanbul bilisimden almak mantikli olur.bide max4gb ram diyor sitede AMA 8gb dimi?

arkadaşım istanbul bilişim olmayan ürünün fiyatını aşşağı çekmekte uzmandır ürün stoklarında tükendiği anda fiyatını aşağı çekerler burdaki amaç fiyat motoru tarzı sitelerde en başta çıkmak ve sitelerinin reklamını yapmaktır. Ben sordum ürün varmı diye tahmin ettiğim gibi ürünün stokla sınırlı olduğunu ve bittiğini söylediler.
  • Ben 1774TL ye hızlıal' dan axcess e 12 taksitle aldım. Taksitle alcaklar için en iyi fiyat bu heralde. Hatta şu an 1767 TL

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/asus-n61ja-jx114v-intel-core-i5-430m-2-26ghz-4gb-320gb-15-6-notebook_30.001.1196.0290.htm?ref=akakce&v=0.28.9
  • Vatan da ve bimekste ayni fiyata yani 1683tl sanirim bimeksin ki sadece Internete ozel .vatan da ise kampanya var.o yuzden ucuz AMA Benim gidip almam gerekiyor bu yuzden hangisinden alayim?
  • gothic 3 tam ayar aa2x de kasmadan sorunsuzca oynadım.

risen , dark mesiah of might and magic , the witcherı en kısa sürede deneyeceğim..
  • quote:

Bir arkadas 1683tl ye aldigini soylemis vatandan.daha ucuza gidip Alan varmi?AMA yinede fiyati iyimis

Dün akşam PcDepodan verdim siparişi. Ürün şu an yolda, yarın elime geçer. Tek çekim 1.623TL.
  • şimdi arkadaşlar başka bir disk aldığımdı diğer diskin içerisinde gelen recovery kısmını yani aynı şekilde otomatik ön yükleme olayını bu diske nasıl aktarıcam.ACAYİP MUTLUYUM EKRANDAKİ ÖLÜ PİKSEL GİTTİ YAŞASIN DÜN VARDI BU GÜN YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pardus- -- 11 Haziran 2010; 18:28:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pardus-

şimdi arkadaşlar başka bir disk aldığımdı diğer diskin içerisinde gelen recovery kısmını yani aynı şekilde otomatik ön yükleme olayını bu diske nasıl aktarıcam.ACAYİP MUTLUYUM EKRANDAKİ ÖLÜ PİKSEL GİTTİ YAŞASIN DÜN VARDI BU GÜN YOK

sorunun cevabını bilmiyorum ama ölü pikselin gitmiş olduğuna sevindim..
  • arkadaşlar şimdi fiyat araştırması yaptım..

güvenilir diyebileceğim bir mağazada worlde 9 taksit 1680 TL buldum..

http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=2876&u=Asus N61JA-JX114V
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

şimdi arkadaşlar başka bir disk aldığımdı diğer diskin içerisinde gelen recovery kısmını yani aynı şekilde otomatik ön yükleme olayını bu diske nasıl aktarıcam.ACAYİP MUTLUYUM EKRANDAKİ ÖLÜ PİKSEL GİTTİ YAŞASIN DÜN VARDI BU GÜN YOK

sorunun cevabını bilmiyorum ama ölü pikselin gitmiş olduğuna sevindim..

ya sorma acayip kafaya takmıştım 3 tane mazeretim vardı 1.si ölü piksel bu geçti 2.si harddisk bunuda halledicem 3.sü piyasaya göre 150tl fazla ödedim tabi bun benim hatam bu kalıcak bende

• quote:

arkadaşlar şimdi fiyat araştırması yaptım..

Bimekste 1683tl
    edit:bu pesin fiyati ve bence daha guvenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamblerbarbo -- 11 Haziran 2010; 19:05:43 >
  • quote:

Bunun için recovery cd si oluşturman yerterli. 4 DVD gerekiyor. Daha sonra yeni bir hard disk aldığında bu DVD ler ile formatlıcaksın bilgisayarı ve ilk aldığın günkü gibi olacak

quote:

quote:

Bimekste 1683tl

Millet 1800 Tl den bahsediyor. 1683 TL muhteşem bir fiyat ve vatanda kampanya yarın bitebilir. Bimeks te de stok tükenir. Ondan bir an önce al daha fazla beklemek zorunda kalma. Çünkü çok çok iyi fiyat bu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le.Mans -- 11 Haziran 2010; 19:08:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Ben 1774TL ye hızlıal' dan axcess e 12 taksitle aldım. Taksitle alcaklar için en iyi fiyat bu heralde. Hatta şu an 1767 TL

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/asus-n61ja-jx114v-intel-core-i5-430m-2-26ghz-4gb-320gb-15-6-notebook_30.001.1196.0290.htm?ref=akakce&v=0.28.9

Dostum hayırlı olsun. İnan pişman olmuyacaksın.

Üye olmaz istiyorsanız bana bildirmeniz yeterli. İmzamızı kullanın ki daha fazla kişilere bu güzel aleti tanıtadım. Onlarda yararlansınlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Coder99

yaklaşık 8 saatten beri oblivion oynuyorum ve sıcaklık 56c.. ısınma çok oluyor diyenlere gelsin

İşte bir kanıt daha. Ben eski notebookumda oynamış olsaydım 8 saat , şu an akşam yemeğinde benim bacaklar yeniyordu piştiği için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le.Mans -- 11 Haziran 2010; 19:11:16 >

• uffuk kardeşim ben bu recovery programını başlatıyorum 40 dkk oluyo hala daha % 60 image diyo yani diske yazmaya bile başlamıyo ne yapıyosa sizdede bu kadar ağırmı
  • Nasıl yani ? %60 a kadar hiç DVD takmıyormusun ? Yada %60 da takılıyormu , ilerlemiyor mu hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Nasıl yani ? %60 a kadar hiç DVD takmıyormusun ? Yada %60 da takılıyormu , ilerlemiyor mu hiç?

yo boş dvd yi takıyorum programa start diyorum başlıyo ama dvd ye yazmıyo image başlıyo ilerlemesini gösteriyo
  • Vatandan taksitle 1683 bimekste pesin 1683.yani vatandan alirim 17-18 I gibi.ondan sonrasi falan onemli simdi alicak olsam vatandan alirim.
  • quote:

quote:

Bimekste 1683tl

tabii ki tercih sizin..

ben bilgi amaçlı yazdım..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.