Şimdi Ara

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.847
Cevap
13
Favori
290.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

varsayılan ayarlar:

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE

test esnasında yalnızca download yapıyordum, pek bir etkisi olmamıştır.

• eline sağlık burak..
  • Burak nasıl yaptın testi. Bende resolution hatası veriyordu.

Edit: Ama bende 3D Mark Vantage vardı. Sanırım hata ona bağlı. Sende ki bi önceki versiyonuymuş. İzninle ana sayfaya ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le.Mans -- 9 Haziran 2010; 23:58:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

eline sağlık burak..

eyv ;)

quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Burak nasıl yaptın testi. Bende resolution hatası veriyordu.

Edit: Ama bende 3D Mark Vantage vardı. Sanırım hata ona bağlı. Sende ki bi önceki versiyonuymuş. İzninle ana sayfaya ekliyorum.

evet bendeki 06 sürümü herhangi bir hata vermedi. tabi ki her eklediğimi ekleyebilirsin ilk sayfaya :). mesela biraz daha ilerletirsek oyun fps leri için tek mesaj bağlantılarını da veririz ilk sayfadan. maksat cihazı tanıtmak

• Ben albüm oluşturcaktım fakat olmadı. Artık onu da ara sayfalarda bırakalımda millet okusun. Yoksa herkes hazıra koncak gibi :d Armut piş ağzıma düş hesabı :D

Hadi beyler konu bu kadar güncel sadece 5 üyemiz mi var ya ??? 5 kişi mi kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Ben albüm oluşturcaktım fakat olmadı. Artık onu da ara sayfalarda bırakalımda millet okusun. Yoksa herkes hazıra koncak gibi :d Armut piş ağzıma düş hesabı :D

Hadi beyler konu bu kadar güncel sadece 5 üyemiz mi var ya ??? 5 kişi mi kullanıyor.

evet o da doğru :)
  • Valla laptop gayet seri... i7 920 + 6 gb ddr3 tri channel kullanmis bir ex masaustu delisi olaraktan bu laptoptan memnun kaldim ben.. Tabii acilis vs masaustu kadar seri degil amma velakin gordugum tum yeni alinmis laptoplardan cok daha seri ve hali hazirda 64-bit home premium orjinal sistem de cabasi..... Iyi ki almisim cok memnun kaldim....
  • konuda ki ürünle aynı değil..

vatanda ki nvidia ekran kartlı.. bizim ki ise ati 5730.. tabii ati daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgün

vatan bilgisayarda indirime girmiş.

alsak mı ne yapsak ?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61jv-240dv-n61jv-core-i5-430m-2.26-ghz.-4gb-320gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-gt325m-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=44366

bu model bize ters :D

• çanta olmaması kötü.

çanta da olsaydı dadından yinmezdi bee
  • arkadaşın birine sorduk hangi vatan notebook tan çanta hediye ettiler sana diye ama hala cevap alamadık nedense..

devlet sırrı sanki..
  • Beyler vatanda indirime girmiş. Büyük olasılıla stok kısa sürede tüknenir. Alacaklar saldırsın. üzülürsünüz :D
  • acelesi yok daha babalar günü gelicek ayrıca sadece worlde indirim kötü olmuş
  • Hayır havale ile de o fiyat. Yani tek çekim
  • Arkadaşlar,yardımlarınız için teşekkürler,bende ürünü birkaç saat sonra vatandan maximum 10 taksit 1839.a almaya gideceğim.Çanta nın kutu içeriğinde olmadığını söylediler.Kurulumunu orada yapacaklarmış,backup konusunu sorduğumda biz gerekli bilgilendirmeyi yaparız dediler.Ürünü aldıkdan sonrada biraz başınızı ağrıtacağım.Ayrıca izmir media markt dede ürün cuma günü 15 adet kadar gelecekmiş vede fiyatı 1799 olacakmış,ilgili arkadaşlara duyurulur.Herşey yolunda gider bir aksaklık çıkmazsa bende bir Asus n61ja-jx114v kullanıcısı olacağım.Sadece şu çanta konusu canımı sıktı ,lakin ondada yapacak birşey yok gibi görünüyor.İşin enteresan tarafıda media markt yetkilileri onlara gelen ürünün çantalı olduğunu söylemeleriydi,ben bu durumu açıkcası anlayabilmiş değilim.
  • Evet bazı yerlerde veriyorlar sanırım bende anlamadım.
  • Timecatz şimdi tam olarak açıklama yapayım. ben n61ja240dv aldım geçen c.tesi media markt tan 1730 tl ye içinde çanta var. fakat çoğu yerde yok diyorlar birde şu var bu ürünle benimkinin arasındaki fark nedir anlayamadım 240 dv yani benimkinde led ekran var diğerine baktığımda bazı sitelerde onda olduğunu söylüyor kafam iyice karışmış durumda. şimdi bi başka olaya gelelim media dan aldığında 14 gün içerisinde koşulsuz geri iade var ve yine 14 gün içerisinde aynı ürünü il sınırlarında daha ucuzunu bulursan aradaki farkın 2 katını geri veriyolar. ben şu an araştırmadayım bulursam götürecem geri :) merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. bana göre laptop un tek sorunu kamerası. yani biraz tepkimesi geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşın birine sorduk hangi vatan notebook tan çanta hediye ettiler sana diye ama hala cevap alamadık nedense..

devlet sırrı sanki..

Kime sordun sen ? o kişi ben miyim kardeş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Offchu! -- 10 Haziran 2010; 12:50:02 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.