Şimdi Ara

Cooler Master yeni kasa modeli HAF X'i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
13.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kasa, güç kaynağı ve soğutucu üreticisi Cooler Master, yüksek performans tutkunları ve oyuncular için hazırladığı yeni kasa modeli HAF (High Air Flow) X'i tanıttı. Tayvan merkezli firmanın, 230 x 550 x 590 mm boyutlarında ve 14.35 Kg ağırğında olan yeni kasa modeli, tamamı Siyah olan tasarımı ve kaslı çizgileriyle güçlü bir görünüm sergiliyor. Beş adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabilen yeni kasanın giriş-çıkış bölümünde ise bir eSATA, USB 2.0, USB 3.0, FireWire, ses portuyla birlikte yine kasanın SATA istasyonu da bulunuyor.

Pencereli yan kasap tasarımıyla dikkat çeken Cooler Master HAF X, kutudan su soğutma sistemleriyle kuruluma hazır bir vaziyette çıkıyor zira ürün üzerinde su soğutma sistemleri için üç adet boru kanalına yer verildiğini görüyoruz. Ön kısmında Kırmızı LED'li 230mm, üst ve yan ve üst kısımlarında 200mm ve arka kısmında 140mm olmak üzere toplamda dört adet fan ile gelen Cooler Master HAF X, yurt dışında 199$ seviyesinden satışa sunuluyor.

• Kasanın şekli süper, soğutmasının da çok başarılı olacağına eminim
  • Bu nasıl bir kasa böyle müthişş kasa içi de siyaha boyanmış sonunda şükür !!!
    HAF 932'nin tipsizliğinden ve HAF 922'nin küçüklüğünden sonra bu kasa gerçekten çok iyi oldu seriyi kurtaran kasadır bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Vayvalak -- 26 Mayıs 2010; 17:48:29 >
  • Toz filtresi varsa alınacak kasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeLihhTripp

Bu nasıl bir kasa böyle müthişş kasa içi de siyaha boyanmış sonunda şükür !!!
    HAF 932'nin tipsizliğinden ve HAF 922'nin küçüklüğünden sonra bu kasa gerçekten çok iyi oldu seriyi kurtaran kasadır bu

Aynen bencede öyle bu HAF X, HAF 932 den daha iyi gözüküyor ve iç kısım komple siyah olması çok iyi olmuş

• bu ne yahu.. görünüm mükemmel görünüyor..
    HAF serisi kasalardan daha ii bir soğutma performansı sunacağı kanısındayım..
  • Tam da HAF932 alma aşamasındaydım.Bu kasa ülkemize ne zaman gelir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

Tam da HAF932 alma aşamasındaydım.Bu kasa ülkemize ne zaman gelir acaba ?

Hocam ben olsam süresiz beklerdim
    Böyle bir kasanın olduğunu bilmek dahi 932 almamak için yeterli bir sebep bence
  • hafın dönüşü süper kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

Tam da HAF932 alma aşamasındaydım.Bu kasa ülkemize ne zaman gelir acaba ?

Aynen bende tam alma aşamasındaydım. Ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı ?
  • Sakin olun arkadaşlar böyle çıldırıyorsunuz sonra normal fiyatının üstünde giriş yapıyor kasa
  • Rodney Reynolds'a göre eksileri çıkarılabilir anakart tepsisi ve ağırlığıymış. Onun dışında kusursuz bir kasa.
  • Vay yeni görüntüsü daha hoş karizma durmuş .Benim kanımca toz girmesin diye fanların çaplarına dokunmadan fan dışındaki demir alan bir miktar kadar düşürülüp toz u minimize etme düşüncesi var bence harika olmuş iç boyaması yan cam olması ve üstteki fan yenilemesi 20mm lik 2 fan gelmiş galiba eski modelinde su soğutma bölgesine usblerimi vb şeyleri koyarken bunda daha ufak tutulup belkide öle bi eşya koyma yeri olmamıştır.
    Alıcakların bence bekleyip eski modeli alıp akıllarında kalmasın bence paranızın sonuna kadar hakedip yolda bırakmaz
  • galiba armor+ kasayı değiştirme zamanı geldi.

armor+ ile karşılaştırınca boyutları nasıldır acaba?

haf x biraz küçük kalıyor. gelse de yan yana baksak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 26 Mayıs 2010; 18:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musasm

Rodney Reynolds'a göre eksileri çıkarılabilir anakart tepsisi ve ağırlığıymış. Onun dışında kusursuz bir kasa.

Videoyu inceledim ama birşey anlamadım...
    Toz filtresi öndeki ve yandaki fanda var mı?

4 aydır bekliyorum gözüme, gönlüme ve cebime göre bir kasa...
    Biraz da beklememin sebebi USB 3.0 çıkışı şart olmasıydı benim için... Mantıksız da olsa...
  • Çok güzel bi kasa olmuş
    Edit:
    Cebit'te tanıtılanda usb 3.0 yoktu diye hatırlıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leech -- 26 Mayıs 2010; 19:39:35 >
  • İşte bu kasaya para verip alınır.kaya gibi kasa olmuş.Ama 2.eli alınır 199 usd çok para.parada kolay kazanılmıyor.
  • gerçekten çok hoş bir kasa olmuş..
  • İşte son nokta..

Türkiye ye ne zaman gelir ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.