Şimdi Ara

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.059
Cevap
7
Favori
38.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

quote:

Hem iyi hem kötü haber:
    In the Season 6 #CommunityFinale, some will leave. But some will return.
    https://twitter.com/CommunityTV/status/605071264189960192

ne anlatıyor hocam

Altıncı sezon finali yani önümüzdeki bölümde bazıları gidecek, bazıları ise geri dönecekmiş. Geri dönen Shirley o kesin gidenleri bilmiyoruz henüz. Some kelimesi orada başka anlamda da kullanılmış olabilir ama

şu gitmeler nedendir. shirley gelmese de olur da troy gelse sevinirim. hem abed hemde brittaya konu olur

• Takas işi saçma olmuş.Kim gidecek ki.Britta gidebilir de diğerleri giderse de izlenmez.Jeff zaten gitmez.Abed'i ilk zamanlar sevmiyordum şimdi olmazsa olmaz.Annie'de grubun kadını.Shirley geliyor diye birinin gitmesi olmaz.Gruptaki en pasif kişi Shirley idi.Bu kişi as kadrodan biri olacak diye bir şey yok.Chang'in gideceği zaten kesin yeni dizisi başlıyor da.Birileri gidecek birileri gelicek ne demek onu çözemedim.O zaman dizi devam edicek.1 bölüm takas için buraya yazıcak halleri yok.Ayrıca some orda belki anlamın da kullanılmış gibi geldi.Belki bir gün geri gelicek anlamı var orda.
  • şaka maka dizide kimse kalmadı be
  • 6x10 ve 6x11 izlendi.
  •  Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)
  • Ve Final. ( Dönüşü yok bu işin arkadaşlar bariz finaldi)

Resmen gözümden yaş geldi biran. 1 sene olmuştu diziye başlayalı tam şu sıralar.

Bu sezon bitmesini isteyenlerdim ama insan bekliyor yinede. Filmde görüşürüz.
  • Bana da 7.sezon olacak gibi geldi.Eğer final ise olmamış.En azından eski üyeler de olmalı idi.
  • ne desem bilemedim bir dizi finaline bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum
    #andamovie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 5 Haziran 2015; 23:01:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bittti

7 sezon olur belki ya da film. sürekli film deyip durdular.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu seviyorsan Parks and Recreation'ıda izle bence, Community'den daha samimi ve zekice geliyor bana, kesin izlemelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Hocam bunu seviyorsan Parks and Recreation'ıda izle bence, Community'den daha samimi ve zekice geliyor bana, kesin izlemelisin.

bakayım hemen ama bu dizideki samimiyeti bulacağımı sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezondan bu yana aktif takip ettiğim bir diziydi farklı ve yaratıcı ayni zamanda samimi bir diziydi gerek Ayrılan oyunlar olsun gerek yapımcılarla yaşanan sorunlar olsun belki de community kalitesi ile bitemedi dizi ama onlar zaten kendilerini kanıtlama işini Çoktan geçmişti umarım bir film gelir bu dizi bu finali hak etmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her türlü izleri ya... ama kadro dağılmaz umarım.
  • alison brie giftir tıklayın .
  • Finali az önce izledim #andamovie

3.sezon gibi harika bir sezondan sonra gaz sızıntısıyla başlayıp Pierce, Troy ve Shirley'nin ayrılınca dizi eski tadını kaybetmeye başlamıştı ama güzel ve sağlam ve bol göndermeli finali durumu unutturdu resmen. Hickey, Elroy ve Frankie diziye renk kattı, hem oyuncuları hem de karakterlerini sevsem de eski karakterlerin yeri dolmuyor.

Karakterlerinin tam olacağı bir sezon veya güzel bir film olursa tadından yenmez.

Son olarak...
    Bu arada finaldeki Shirley normal haline göre daha beyaz olmuş

Jeff dizide 40 yaşındayken gerçekte 44 yaşındaymış adam harbi göstermiyor

•  Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Joel Mchale röportajında 7. sezonun yapılamayacağını söylüyordu. Yahoo'nun ayırdığı bütçe Alison Brie ve Gillian Jacobs'ı oynatmak için çok düşük diyordu. Bir şeyler değişti demekki. Hayırlısı olsun bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Joel Mchale röportajında 7. sezonun yapılamayacağını söylüyordu. Yahoo'nun ayırdığı bütçe Alison Brie ve Gillian Jacobs'ı oynatmak için çok düşük diyordu. Bir şeyler değişti demekki. Hayırlısı olsun bakalım.

30 Temmuz'daki röportajda aynen bunları dedi. Ne değişti bilmiyorum ama kendi hesabından bunu yazdıysa doğrudur herhalde öyle umuyorum
  • quote:

• quote:

Çeviri pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.