Şimdi Ara

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.060
Cevap
7
Favori
38.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2. bölümde sallıncak sahnesi gayet iyiydi

Şuana kadar bozulma yok gibi
  • alison brie için ölürüm ya .

4. sezon önceki sezonlara göre aşırı güldürmedi ama gerçekten zevk veriyor
  • Bu sezonun ilk 3 bölümü hayal kırıklığıydı bence. Dördüncü bölümde özüne dönmüş dizi.

Önceki sezonlar daha iyiydi gerçekten. Herhâlde son sezon diye düşüş var.
  • Annie paylaşımları ben de katkıda bulunayım :) Videonun sonunu ne zaman izlesem gülüyorum

http://community101.tumblr.com/post/14015041965/teach-me-how-to-understand-christmas-community
  • Abi bu çevirmen çıldırtacak beni. Her hafta bir bahaneyle çeviriyi geç veriyor. Bu hafta baya baya geç kaldı. Pazara söz demiş ama Pazar bitiyor hala %1 bile ilerlemiş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Abi bu çevirmen çıldırtacak beni. Her hafta bir bahaneyle çeviriyi geç veriyor. Bu hafta baya baya geç kaldı. Pazara söz demiş ama Pazar bitiyor hala %1 bile ilerlemiş değil.

Tamamen haklısın. En geç pazar yüklerim yazdı umutlandım, tam unuttum derken altyazıyı yüklüyor. Heves meves bırakmadı. Madem işin gücün var gün verme işim var uğraşamıyorum de.Tamamen haklısın. En geç pazar yüklerim yazdı umutlandım, tam unuttum derken altyazıyı yüklüyor. Heves meves bırakmadı. Madem işin gücün var gün verme işim var uğraşamıyorum de.

• Bu altyazı olayını nereye şikayet edebiliriz?
  • Arkadaşlar altyazı çevirenler maaşlı eleman mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Arkadaşlar altyazı çevirenler maaşlı eleman mı?

Benim bildiğim kadarıyla para alıyorlar çeviri başına.
  • quote:

quote:

Gerçekten mi?

Ben ve forumdan 1-2 arkadaş zamanında community çevirisi yaptık ama gönülden yaptık para almadık yani.
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekten mi?

Ben ve forumdan 1-2 arkadaş zamanında community çevirisi yaptık ama gönülden yaptık para almadık yani.

Sizin gibi gönüllü yapan olduğunu bilmiyordum. Ama bana kalırsa emeğinizin karşılığının ödenmesi gerekirdi.
  • Valla çevirilerimiz amatörceydi ancak sözümüzde de durmuştuk.
  • Bütün çeviriler gönüllü, ancak ben çevireceğim deyip bekletmek hoş değil.
    Belki o sırada çok daha hızlı ve kaliteli çeviri yapacak bir kişinin önünü tıkamış oluyorsunuz.

Bölümlere gelirsek,
    Sezonun ilk bölümlerine göre çok daha iyiydi tabi, ama esik Community'yi özlemiyor değiliz.
    Nerede o Winger Speech'ler, nerede o göndermeler.
  • evet ilk sezonların havası yok biraz daha sıkıcı geçiyor bölümler
    son bölümde idare ederdi
  • 5 gün önce farketmiş olup resmen göçerttiğim dizidir

bugün itibariyle günceli yakaladım ama az evvel ilk bölümü birşey için tekrar açtığımda ilginç bir detay farkettim dekanın bölümün açılışında yaptığı moral konuşmasında parmağında alyans var Allah bilir adamlar karakterin nasıl bir hale geleceğini düşünmeden pilotu çektiler

bu arada

chang in city college için çalıştığını düşünmeyen kalmamıştır herhalde başka biri çıkarsa esas o zaman süpriz olur bence

• çok fena çook
  • Esprileri, göndermeleri, şarkılarıyla muhteşem bir bölüm yapmışlar.
    Belki de sezonun en iyi bölümüydü.
  • ee beyler nasıl gidiyor.epeydir izleyemediydim.sıraya dizer topluca izlerim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

ee beyler nasıl gidiyor.epeydir izleyemediydim.sıraya dizer topluca izlerim artık.

Bana göre rezalet, ama ilk 2 sezona ayıp olmasın; vasat altı diyelim. Sezonun en formda karakteri Dekan. Gerisini at çöpe. Abed ve Troy üzerinden gitmelerini çok bekledim, bir türlü yapmadılar. Bu sezon diziye nokta koyulması gerektiğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.