Şimdi Ara

İşin Özü: Gigabyte X58A-UD9 video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
25.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanimhaber.com olarak video programlarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. "İşin Özü" olarak isimlendirdiğimiz yeni video programımız ile sizlere, son teknoloji ürünü yeni nesil donanımları, uzun haberler yerine görsel içeriklerle zenginleştirilmiş, daha önce başka bir yer de verilmeyen detayları da içeren videolarla anlatmayı planlıyoruz.

Detaylı video incelemelerize ek olarak "İşin Özü" programında fark yaratan detaylar üzerinde durarak, yeni nesil ürünleri çıktığı gibi sizlere kısa bir özet şeklinde tanıtmayı, dünya lansmanlarıyla eş zamanlı olarak ekranlarınıza getirmeyi hedefliyoruz. İlk programımızda, Gigabyte'ın şimdiye kadar hazırladığı en gelişmiş anakart olan çift NF200'lü X58A-UD9'a yakında bakıyoruz.

• Detaylı ve güzel bir inceleme olmuş
  • Güzel bir inceleme olmuş Yalnız bir test sistemi ile de ufak testler alıp ekleseydiniz daha güzel olurdu

Rog xpander la karşılaştırılmasını merakla bekliyorum.
  • [simage][/simage][simage][/simage] Gigabyte evet oldkça iyi bir anakart üreticisi ,arkadasımızında dediği gibi bizim bunu evde kulanmammız mumkun deyil bizi aşar.. bir hız aşirtmak için oldukça gereksiz...
  • inceleme için teşekkürler...
    gigabyte X58A-UD9 dışında.. asusun Rog xpander olayını çok merak ediourum acaba.. iddaalarını gerçekleştirebilecek mi?
  • aynı fiyat seviyesindeler evga ile ama evga 2 işlemci ile kullanılabiliyor..bu anakarttada 2 işlemci kullanılabiliyor olsaydı bunu derdim ama evga sr2 diyorum...
  • güzel inceleme teşekkürler
  • İnceleme güzel teşekkürler...
    Performansınıda görmek isterdik
  • Gigabyte anakartlar bana göre her zaman rakip firmaların benzer kalitede çözümlerine oranla daha yüksek sıcaklıklarda çalışmakta.
  • http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=248891

Bu anakart rakiplerinden daha iyi burda bazi test sonuclari var.

Ama videoda söylendigi gibi bu anakart sadece hiz asirtmacilara hitap eder. Rekor kirmak isteyenlere.
    Ben sahsen almam bu anakarti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 26 Mayıs 2010; 0:37:29 >
  • işin özü güzel olmuş üründe gayet güzel asusun karşısındaki ürünün neler yapıcanı görmek lazım asıl . ancak neden mesut çevik abimiz sunmadı videoyu yoksa işten ayrılcağı iddaları gerçekten doğrumu ?
  • Video arka planda başladı.Merhaba ben Erdi Özüağ diyince şok geçirdim

Mesut abi bu konuda bir açıklama bekliyoruz..

Video incelemesi mükemmel olmuş.Yeni bir tasarım çok yakışmış.Ama başlık sakat (Şaka şaka Erdi abimize o da yakışmış)
  • Güzel inceleme bizim için gereksiz olsada güzel kart. 2 tane de 8 pin güç girişi göz kamaştırıyo valla
  • Kesinlikle bir prestij ürünü olmuş
  • Erdi bey bilgilendirme için çok teşekkürler , UD9 test masamızda diyorsunuz ama ben test falan görmedim , bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum acaba ...?
  • biraz hüsrana uğradım inceleme konusunda, çalışan bir test sistemi kurup sıcaklık, o.c değerleri vs. tüm bilgileri paylaşıcaksınız diye bekliyordum ki, video bitti :)
  • newegg'de 699 dolara satılıyor
  • bu yazılı yapılan incelemelerin videosu olmuş..

700 dolar.....
  • Kendisi görünmeden dünya overclock rekorlarına adını yazdıran esrarengiz Gigabyte anakartı X58X-UD9 ’un resmi duyurusu yapıldı.Intel X58 yongaseti barındıran üst segment kartın üzerinde 24-faz güç katı yerleştirilmiş.

Nvidia NF200 köprü yongasıyla bağlanan 7 adet PCI-Express x16 slotu ve kuzey köprüsü üzerine monte edilen su soğutma bloğu, X58-UD9’un kalabalık bileşen oturumunu detaylıyor. Kartın CPU besleme katında 2 adet 8-pin EPS12V güç girişi, PCIe x16 hattında ise molex güç girişi X58A-UD9’un beslenme gereksinimini açığa çıkarıyor.

Firmanın adıyla özdeşleşen mavi PCB rengi ve 56gr bakır içeriği “UItra Durable” inşasının temelini oluşturuyor.Kart üzerinde bulunan geniş yüzeyli heatsink ve blok, soğutmanın bu kart için ciddiyetini anlatmaya yetiyor.Dinamik Enerji Tasarrufu 2 teknolojisi, güç katının bileşenlerini koruyan çift güç tetiklemesi, çift BIOS yongası, CrossFireX ve 4’lü SLI desteği X58A-UD9’un özellik listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

X58 platformunun performans anlamında suyunu sıkan GA-X58A-UD9 ile endüstrinin en yüksek kalibreli(24-faz) CPU güç dağıtımı gerçekleştiriliyor.Kart dizaynı bu noktada rakip tanımazken, sınıfının birinci sınıfı olmaya hak kazanıyor.

GA-X58A-UD9 anakartı üzerinde taşıdığı 6 adet DDR3-2200+ bellek slotu, 2 adet SATA III portu, 8 adet SATA II port, Gigabit Ethernet ikilisi, 7.1-kanal ses, 2 adet eSATA ve 3 adet USB 3.0 konektörü, FireWire bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği tüm arayüz bağlantılarını önermekte. XL-ATX form faktörlü kartın fiyatını, raflardaki yerini aldığında öğrenebileceğiz.

ALINTIDIR

• sırf hız aşırtmacılar içinde normal kullanıcılara hiç yaramaz ne o yaa sanki ekran kartı dükkanımız var 7 tane ayırmışlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.