Şimdi Ara

Eylül bütünleme sınavlarına kalırsam ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben aof 4.sınıf öğrencisiyim. Bu sene okulumu bitirip aralık ayında askere gitmek istiyorum. 1 dersten şüpheliyim. Geçemezsem eylül başında olan bütünleme sınavında vermek istiyorum. Eğer bütünleme sınavına girdiğim takdirde 2-3 ekim gibi diplomayı alırım sanırım. aralık ayı dağıtımına yetişirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

Arkadaşlar ben aof 4.sınıf öğrencisiyim. Bu sene okulumu bitirip aralık ayında askere gitmek istiyorum. 1 dersten şüpheliyim. Geçemezsem eylül başında olan bütünleme sınavında vermek istiyorum. Eğer bütünleme sınavına girdiğim takdirde 2-3 ekim gibi diplomayı alırım sanırım. aralık ayı dağıtımına yetişirmiyim ?

Aralık celbi için erken sevk için son başvuru tarihi 31 Ekim.o yüzden 2-3 ekimde diplomayı alıp başvuru yaparsanız yetişirsiniz.
  • Aynı şekilde büte kalmadan finallerde mezun olursak ağustos'ta gidebiliyomuyuz?

Yoksa yinede aralık ayınamı kalıyoruz?
  • Daha detaylı bilgisi olan varmı? Bütünlemeye kalırsak aralık celbini yakalayabilirmiyiz?
  • Yukarı, bilgisi olan var mı?
  • Geçen sene finallerde aöf'ten mezun olanlar celp dönemi başvuru tarihlerinde diplomayı alamadıkları ve aöf tarafından diploma gibi geçerli bir belge verilmediği için Ağustos celbi için başvuru yapamamışlardı.. Ama yine de celp tarihlerine bir bakıp aöf'le irtibat halinde olun bu sene iş değişebilir

Büte kalıp mezun olanlar ise hiç sıkıntı yapmasın aralık celbine yetişirler. Ben 331 olarak yaptım ve en iyi dönemde aralık dönemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatss -- 10 Haziran 2010; 1:10:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

Arkadaşlar ben aof 4.sınıf öğrencisiyim. Bu sene okulumu bitirip aralık ayında askere gitmek istiyorum. 1 dersten şüpheliyim. Geçemezsem eylül başında olan bütünleme sınavında vermek istiyorum. Eğer bütünleme sınavına girdiğim takdirde 2-3 ekim gibi diplomayı alırım sanırım. aralık ayı dağıtımına yetişirmiyim ?

şöyle bir durum var bütünleme sınavı eylül 3-4 olarak yapılacak ve sonuçlar 1 ay sonra açıklanıyor yani sonuçların açıklanması ekim başı olacak.
    Diplomanın çıkması vs. minimum 15 gün sürüyormuş. Sonuçların açıklanması+diplomanın çıkması Ekim 20-25 arasını bulur. Eğer son başvuru 30 Ekimse başvurabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatss

Geçen sene finallerde aöf'ten mezun olanlar celp dönemi başvuru tarihlerinde diplomayı alamadıkları ve aöf tarafından diploma gibi geçerli bir belge verilmediği için Ağustos celbi için başvuru yapamamışlardı.. Ama yine de celp tarihlerine bir bakıp aöf'le irtibat halinde olun bu sene iş değişebilir

Büte kalıp mezun olanlar ise hiç sıkıntı yapmasın aralık celbine yetişirler. Ben 331 olarak yaptım ve en iyi dönemde aralık dönemi

hocam sen büte kalıp mı sizde 331 dönem yaptınız yoksa normal Aralık mı?
    MErak ettiğim büte kalıp bütünleme sınavını geçip aralıkta giden var mı?

• Ben Eylül'de tek ders sınavına girdim, geçtim, diplomayı aldım. Başvuru yaptım ve 331 KD gittim, dolayısıyla gidiliyor merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcux

quote:

Geçen sene finallerde aöf'ten mezun olanlar celp dönemi başvuru tarihlerinde diplomayı alamadıkları ve aöf tarafından diploma gibi geçerli bir belge verilmediği için Ağustos celbi için başvuru yapamamışlardı.. Ama yine de celp tarihlerine bir bakıp aöf'le irtibat halinde olun bu sene iş değişebilir

hocam sen büte kalıp mı sizde 331 dönem yaptınız yoksa normal Aralık mı?
    MErak ettiğim büte kalıp bütünleme sınavını geçip aralıkta giden var mı?

evet büte kalıp 331.Dönem yaptım..

• Cevaplar için sağolun arkadaşlar. Rahatladım şimdi, ona göre planımı yapabilirim artık ozaman.
  • sedats ve sky_walker çooook teşekkür ederim. içim rahatladı resmen. İnşallah hayırlısıyla Bütünlemede eksik dersimi verir ve Aralık ayında giderim.
  • quote:

sedats ve sky_walker çooook teşekkür ederim. içim rahatladı resmen. İnşallah hayırlısıyla Bütünlemede eksik dersimi verir ve Aralık ayında giderim.

İnşallah bütleri verdikten sonra askerliğini de aslanlar gibi yapar döner hayatını yoluna koyarsın.. Başarılar.
  • quote:

quote:

sedats ve sky_walker çooook teşekkür ederim. içim rahatladı resmen. İnşallah hayırlısıyla Bütünlemede eksik dersimi verir ve Aralık ayında giderim.

İnşallah bütleri verdikten sonra askerliğini de aslanlar gibi yapar döner hayatını yoluna koyarsın.. Başarılar.

inşallah :) teşekkürler cevaplar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.