Şimdi Ara

Apple, 4.Nesil iPhone'un reklamları için 'kayıt' diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşık iki hafta sonra 4.Nesil iPhone ile kullanıcıların karşısına çıkacağına kesin gözüyle bakılan Apple, yeni nesil iPhone için hazırlıklarını sürdürüyor. Firmaya yakın kaynaklardan gelen son bilgilere göre Cupertino'lu 4.Nesil iPhone'un reklam filmleri için "kayıt" dedi...

Engadget'in haberine göre Apple, yeni iPhone'un reklam filmleri için Akademi tarafından American Beauty filmiyle En iyi yönetim ödülüyle ödüllendirilen Sam Mendes'le birlikte çalışıyor. Önceki haberlerimizde söylediğimiz gibi Mammoth / N90 ismiyle anıldığının tekrardan altı çizilen 4.Nesil iPhone'un bir reklamının anne ile oğlunun görüntülü görüşme yaparkenki diyaloglarını konu aldığı iddia ediliyor.

Ayrıca çeşitli sanatçılar da Twitter hesaplarından yayınladıkları mesajlarında Apple'ın reklamları için Sam Mendes ile görüşmeye gidileceği belirtmişler.

• Reklam filmi inş. çekici olur.
  • iyi bakarsınız belki apple hangi işe el atsa o alanda muazzam gelişmeler oluyor belki bu sayede 3G'yide adam akıllı bir teknoloji haline getirirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

iyi bakarsınız belki apple hangi işe el atsa o alanda muazzam gelişmeler oluyor belki bu sayede 3G'yide adam akıllı bir teknoloji haline getirirler..

iPhone 3G den beri 3G var zaten iphone'da.
    Niye yani , 4G ye kadar adam olamadı mı 3G servisi ?
    Artık hep 3g kullanıyoruz ne edge kaldı ne bişey daha gelişmesi mi kalmış.
  • Bu da reklamın reklamı bunu da gördük ya.
    Ne pazarlamaymış ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuSuF48

Reklam filmi inş. çekici olur.

olmazsa almıcakmısın
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu da reklamın reklamı bunu da gördük ya.
    Ne pazarlamaymış ama

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

iyi bakarsınız belki apple hangi işe el atsa o alanda muazzam gelişmeler oluyor belki bu sayede 3G'yide adam akıllı bir teknoloji haline getirirler..

iPhone 3G den beri 3G var zaten iphone'da.
    Niye yani , 4G ye kadar adam olamadı mı 3G servisi ?
    Artık hep 3g kullanıyoruz ne edge kaldı ne bişey daha gelişmesi mi kalmış.

ben o teknolojinin iphone gelişmesi anlamında kullanmadım.. belki bizim telefon operatörleri daha fazla yoğun ilgi görürse 3G, bu teknolojiyi adam gibi sunarlar anlamında söyledim. yoksa iphonun destekleyip desteklememesi değil olay.. Türkiyede görüntülü konuşma içler acısı bir durum, belki bu alanda bizim operatörlerimiz telefonda yüzyüze görüşme yapmak isteyen kullanıcılara paralel oranda bir iyileştirme yapabilir demek istedim.. yani umarım yapar dedim

• quote:

Bu da reklamın reklamı bunu da gördük ya.
    Ne pazarlamaymış ama

Bu arkadaşın iPhone'a garezi var. Ya biri ona iPhone alıcam deyipte almamış, yada çok heves edip alamamış. Her iPhone konusunda negatif yorumlar, iğneleyici laflar. Tamam beğenmiyorsun iPhone'u çok gereksiz bir alet flashı da yok zaten...
  • Bu arkadaşın iPhone'a garezi var. Ya biri ona iPhone alıcam deyipte almamış, yada çok heves edip alamamış. Her iPhone konusunda negatif yorumlar, iğneleyici laflar. Tamam beğenmiyorsun iPhone'u çok gereksiz bir alet flashı da yok zaten.../quote]

Bu arkadaşın iPhone'a bir aşkı var. Ya biri ona iPhone almış ya kendi almış, yada çok heves edip alacak. Her iPhone konusunda pozitif yorumlar, yüceltici laflar. Tamam beğeniyorsun iPhone'u çok gerekli bir alet flash da çok çok önemli değil zaten
  • quote:

Bu arkadaşın iPhone'a bir aşkı var. Ya biri ona iPhone almış ya kendi almış, yada çok heves edip alacak. Her iPhone konusunda pozitif yorumlar, yüceltici laflar. Tamam beğeniyorsun iPhone'u çok gerekli bir alet flash da çok çok önemli değil zaten

Aşkım falan yok birader. Telefonu kullanıyorum ha eksikleri yok mu var yeri geldiğinde onları da söylemişimdir. Bunun haricinde sevmediğim telefonlarda var ama gidip oraların konuların da eleştiriler yazıp tartışma oluşturacak olaylar çıkarmıyorum. Yorum yazmasını öğren önce, kendi söylediklerimle bana karşı süslü laflarla cevap verme, bu yaptığınla anca kendi seviyeni düşürürsün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schumii -- 25 Mayıs 2010; 21:54:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.