- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?
10 Cevap17558 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1727 Mesaj
23 Mayıs 2010; 20:20:04 

Not ortalamamı hesaplıycamda googlea bakındım bulduklarımda ders sayısı yetmiyo elinde meslek liseleri için not ortalama programı veya excel dosyası olan varmı? varsa paylaşabilirmi

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

10449 Mesaj
23 Mayıs 2010; 20:24:20 

Dersten aldığın notun ortalaması (Aynı zamanda karneye geçen not.) X (Çarpı) Dersin haftalık saati = AAA

Böyle böyle tüm dersleri hesapla sonra topla çıkan sonuçları ve 1 haftada gördüğünüz ders saatine böl. Örneğin 37 filan. Ortalaması karnene gelecek Taktir, teşekkür ortalamasıdır. Karne ortalamandır.

Rehberlik görüyorsanız onu ders saatinden çıkartın. Misal 37 ders saatinde 1 ders rehberlikse 36 ya düşürün.

Oldukça basit.

1727 Mesaj
23 Mayıs 2010; 20:43:54 

biraz uğraşıyım geçen gün bi yere derslerin kaç saat olduğunu yazmıştım

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

1727 Mesaj
23 Mayıs 2010; 20:53:39 

0

yanlış bişeyim varmı? hesap makinesiyle çarptım toplamaları bi tek excelden yaptım

114 Mesaj
23 Mayıs 2010; 21:48:19 

Benimkini uplayayım. Excelde hazırladım, tüm hesaplama kodları yazılı. Sen sadece notlarını yazıyosun, ortalaman çıkıyor.

Buyur upladım: http://duckload.com/dow...610172/Ders_Notlar_.xls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secondpress -- 23 Mayıs 2010; 21:49:32 >

1727 Mesaj
23 Mayıs 2010; 21:57:38 

quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Benimkini uplayayım. Excelde hazırladım, tüm hesaplama kodları yazılı. Sen sadece notlarını yazıyosun, ortalaman çıkıyor.

Buyur upladım: http://duckload.com/dow...610172/Ders_Notlar_.xls

teşekkürler hemen notları yazalım

114 Mesaj
23 Mayıs 2010; 22:01:55 

Ders saatlerini değiştirmeyi unutma ha :D

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Mayıs 2010; 22:06:31 

Böyle birşey işini görürse uplayayım.Çok basit bir V.B. numarası.

0

3785 Mesaj
23 Mayıs 2010; 22:11:09 

Kardeşim için ilköğretimi var mı bunun?

114 Mesaj
23 Mayıs 2010; 22:20:30 

Bana diyorsan, bende ilköğretim için olanı yok ama yukarıda paylaştığımı, ders adlarını ve saatlarini değiştirirerek kardeşin için kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secondpress -- 23 Mayıs 2010; 22:21:33 >

1727 Mesaj
23 Mayıs 2010; 22:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Ders saatlerini değiştirmeyi unutma ha :D

değiştirdim bide biyoloji yok sizde galiba onuda ekledim bu şeye göre kalıyorum yarın hocaların peşinden koşmaya başlıyım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266