- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Tel suya düştü 2 sorunu var garantiden çıkarmı?
25 Cevap5934 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1716 Mesaj
23 Mayıs 2010; 14:13:00 

Suya düştü: bluetooth ve hafıza kartı girişi çalışmıyo onun haricinde herşey normal garantiye yollasam yaparlarmı yoksa kullanıcı hatası deyip gerimi yollarlar?

Tel: Nokia3120c

2081 Mesaj
23 Mayıs 2010; 14:39:51 

quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

Suya düştü: bluetooth ve hafıza kartı girişi çalışmıyo onun haricinde herşey normal garantiye yollasam yaparlarmı yoksa kullanıcı hatası deyip gerimi yollarlar?

Tel: Nokia3120c

aklından geleni uydur alırlar

tecrübem var

Işık Üniversitesi

Mimarlık

1716 Mesaj
23 Mayıs 2010; 14:42:19 

Hiç garantiye yollayan yokmu telefonunu?

690 Mesaj
23 Mayıs 2010; 14:47:10 

Eğer metal ayaklar oksitlenme yapmışsa garanti dışı kalır..

Bluetooth un onunla alakası varmıdır bilmem ama hafıza kartı girişi için de eğer bu suya düşmüş ıslanmış vs derlerse sürekli cebimdeydi çok terliyorum o yüzden olmuştur kesin suya düşse garanti dışı kalacağını biliyorum zaten getirmezdim hiç dersin çıkarsın işin içinden

|Kişisel Dürtüler..
|Kişisel Bişiler..

1716 Mesaj
23 Mayıs 2010; 14:56:16 

quote:

Orijinalden alıntı: MzLgNy

Eğer metal ayaklar oksitlenme yapmışsa garanti dışı kalır..

Bluetooth un onunla alakası varmıdır bilmem ama hafıza kartı girişi için de eğer bu suya düşmüş ıslanmış vs derlerse sürekli cebimdeydi çok terliyorum o yüzden olmuştur kesin suya düşse garanti dışı kalacağını biliyorum zaten getirmezdim hiç dersin çıkarsın işin içinden

Vay hocam dahisin ya cebimde terden ıslanmış ha 40 yıl düşünsem aklıma gelmez bu arada oda garanti dışı olmaz mı?

1105 Mesaj
23 Mayıs 2010; 15:02:06 

bosuna gonderme. ben e71 i yaptiramadim.sorunu icine yagmur damlasi gitmis buda sivi temasina giriyormus :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

331 Mesaj
23 Mayıs 2010; 15:32:06 

Board suya temas ettiğinden itibaren 2-3 gün içerisinde oksitlenmeye başlar,teknik servis elemanları sıvı temaslı cihazlarla pek uğrasmazlar,şevkini kırmak gibi olmasın ama pek işe yarayacağını sanmıyorum ama yinede bi götür göster.İnanmazlar ama sen yinede salla bişiler.Yalandan kim ölmüş

Unutma ki; zapt edilemez tek kale senin milliyetçi yüreğindir. Çünkü burcunda vatan için karşılıksız sevmenin bayrağı dalgalanır. Sen kale gibi dik dur ki, o bayrak sonsuza dek dalgalansın!

285 Mesaj
23 Mayıs 2010; 15:38:17 

doğru dürüst yalan uydur

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir.

690 Mesaj
23 Mayıs 2010; 16:10:12 

quote:

Vay hocam dahisin ya cebimde terden ıslanmış ha 40 yıl düşünsem aklıma gelmez bu arada oda garanti dışı olmaz mı?

Ben zamanında test ettim merak etme (:

Bendeki 5700 Xpress Music'in kulaklık girişinde de vardı benzeri.Sıvı teması olmadığı halde bana öyle dedi teknik servisteki eleman.Bi çıkışmıştım orda ne diyosun sen falan diyerek ben kulaklık çalışmıyor diyorum sen gelmişsin bana altındaki jack'ın oksitlenmesinden bahsediyorsun sürekli cebimde telefon terlediğimden dolayı nemlenmiştir ben ne yapayım yani,üstelik o kadar sıvı teması olsa ekran gider tuşlar basmazdı dedim basıyor mu tuşlar basıyo,ekran da görüntü var mı var,telefon çalışıyor mu çalışıyor.. O zaman sana susmak düşer diyince zöhnk diyerek kaldı tabi. Sonra yeni kulaklık verdiler tabi sen de aynı şekilde bir dene istersen (=

|Kişisel Dürtüler..
|Kişisel Bişiler..

11111 Mesaj
23 Mayıs 2010; 17:04:37 

Telefonun arka kapağı açılır pil çıkartılır orada telefonun suya düşüp düşmediğini gösteren altın uçlar vardır.Eğer onlar körelmişse oradaki görevli anlar garanti kapsamından çıkar.Eğer bir şey anlamazsa ve sende sinirli sinirli herifin üstün gidersen garanti kapsamına girer.

Benim 6500slide ıslanmıştı.Tuş takımı çalışmıyordu ama telefon çalışıyordu.Bende gittim adama biraz çıkıştım 680 tl para verdim lan ben buna falan dedim o gün içinde değiştirdiler tuş takımını aynı zamöanda ölü pikselleri olan ekranıda değiştirmişlerdi ücretsiz. Adam arka kapağı açmıştı ama şansım yaver gitmişti altın uçlar paslanmamıştı adamda suya düşmemiş sandı

3183 Mesaj
24 Mayıs 2010; 2:30:49 

peki arkadaşlar bu hangi servis oluyor,mesela TELESERVİCEDE oyle değil,benim E72 im düştü ve hala konu başlığım aktif,yarın insallah GARANTİYE vericem ama TELESERVİCE de oyle bir durum yok gidiyorsun içeriye,numara alıyorsun bekliyorsun sana sıra gelince telefonun sikayetini söyleyerek sana bir kağıt imzalatıyorlar sonra 3 veya 4 gün sonra gelip alıyorsun yani içine dısına bakmıyorlar,hangi garantide içine bakıp onay aldıktan sonra yapıyorlar ki,ayrıca benim e72 tuvalete düştü herseyini kurtardım ama sebekem yok ve tel sıfır gibi hala yani çok şükür bir yerinde paslanmaya veya diğer sorunlar yok...

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!

1716 Mesaj
24 Mayıs 2010; 14:00:47 

Telefonda suya dustune dair hic bisey yok oksitlenme olsa telefon acilirmiydiki? bide ben amasyadayim yani telefonu aldim yere goturecem onlar teknik servise gonderecek adamlarda tanidik. yani tanidiklar servise gondrdikten snra garanti geri yollayabilirmi

1716 Mesaj
28 Mayıs 2010; 19:51:28 

Telefonu yarın yada pazartesi günü yolluyorum garantiye son önerilerini alıyım dedim.

5512 Mesaj
28 Mayıs 2010; 20:20:10 

geçmiş olsun N97 garanti kapsamında iken üserine kola döküldü biraz hemen kurulama falan yaptık ama telefon hafıza kartını tanımadı,KVK ya gittik bir gün sonra gelen mesajda sıvı teması olduğundan tamir ve bakımının yapılamayacağını telefonu almamız gerektiği yazılı idi biryakınımın tavsiyesi ile piyasadaki teknik servise götürdüm sorun giderildi ancak 24 saat içinde pili tüketiyor düzen tutmadı gitti

1716 Mesaj
29 Mayıs 2010; 13:38:14 

Bu pek açıcı değildi .

Napıcamı bilmiyorum bilgisayarıda verdim garantiye o yapılacak yalnız telefondan korkuyorum yaparlarmı diye hafıza kartı da çalıştırmıyo bluetooth da öyle pazartesi verecem artık cevabı bir haftaya alırım herhalde.

3183 Mesaj
29 Mayıs 2010; 18:15:04 

Ben hala beklemedeyim...

88 Mesaj
31 Mayıs 2010; 3:16:05 

Son durumu paylaşmanı bekliyoruz.. Genelde teknik servis ne kadar kurutsanda anlıyor

1716 Mesaj
31 Mayıs 2010; 20:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory
Ben hala beklemedeyim...

Hocam senle aynı sorundan muzdaripiz bu konuya gelen cevaplar aynı zamanda senin sorunla ilgilide

2990 Mesaj
31 Mayıs 2010; 22:11:48 

Artık telefonların içine ıslanınca renk değiştiren bantlar koyuyorlarmış
Nerde eski me45'im, lavaboda yıkar hava atardım.

Q klavye parmaklara işkencedir. Türkçenin klavyesi F klavyedir, tıklayın!
USB belleklerde virüslerin gizlediği dosyaları ortaya çıkarmak için tıklayın!
Android cihazların yazılım güvenliği için tıklayın!

3183 Mesaj
31 Mayıs 2010; 22:47:18 

bugun teleservicedeki bir haftasını doldurdu E72 im,ve bu sabah itibari ile arayayım bakalım ne diyecekler dedim,ancak 20 dk telde bekledim ne cevap veren var nede ilgilenen,bende dedim bari sinirli bir mail atayımda cevap veren olur diye,maili attıktan 5 dk sonra hemen dönüş yaptılar''imei numaramı istediler'' bende yolladım ve gelen cevapta hala ürünün maltepede testte olduğunu söylediler...yani anlayacağınız yine bekleme modundayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearfactory -- 31 Mayıs 2010; 22:49:39 >

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!

1716 Mesaj
1 Haziran 2010; 0:43:53 

Cevap geldiğinde bana pm atma gibi bi şansın olursa sevinirim.

3183 Mesaj
1 Haziran 2010; 1:00:59 

hem kendi sayfamda hemde burada insallah hayırlı cevağlarla geri döneceğim:-)

1716 Mesaj
1 Haziran 2010; 8:37:38 

Sağolasın cevabını bekliyorum

3183 Mesaj
1 Haziran 2010; 22:55:25 

Merhaba Salih Bey,

Cihaziniz icin yapilan detayli incelemeler sonrasinda degisim(anakart) karari alinmis olup, yurtdisina siparisi verilmistir.

Degisim cihazinizin stoklarimiza ulasmasinin takibinde acil cikis islemleri saglanacaktir. ,,

BANA GELEN MAİL ARKADAŞLAR COK UMUTLUYUM...

Bilgilerinize.

1716 Mesaj
1 Haziran 2010; 23:54:57 

Hocam bu mesajın beni çok umutlandırdı yarın veriyorum telefonumu garantiye 1haftaya sonuç gelir sanırım burda paylaşırım.

1 Mesaj
21 Mayıs 2014; 1:14:13 

Ya benimkinede çay döküldü ama ön kısmına hemen sildim. Sıkıntı yok gibi gözüküyordu başta ama ön hoparlör iflas oldu. İçim yandı resmennnn :((( Zaten aptaldı telefon iyice aptal oldu. Samsung s4 mini telefonum birde daha öncede garantiye yollamıştım kapanıp açılıyor diye şarjdan dediler devam etti ama değiştirdikten sonra bile. Şimdi de bu kulaklığı çıkardığımda bile çıkmış saymıyor. Bu kadar sorunluyken acaba onu bana söyleyebilirler mi

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » Tel suya düştü 2 sorunu var garantiden çıkarmı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359