Şimdi Ara

TCLOCK - Saatinizi Özelleştirin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tclock windows saatinin rengini , yazı tipini , biçimini değiştirmeye yarayan bi araçtır , kullanımı çok basittir altta örnek bi resim var

● Programı kurduktan sonra saat alanına sağ tıklıyoruz ve TClock özelliklerini seçiyoruz

●Saat biçimi sekmesinden yazı tipini , rengini ve boyutunu seçiyoruz

●Kırmızıyı seçtim ben ve sonuç alttaki gibi

●Dilerseniz diğer sekmelerden diğer ayarlarıda yapabilirsiniz örneğin yıl gün any yazmasını sağlayabilirsiniz , alarm kurabilirsiniz ve birçok işlem yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 13 Haziran 2010; 11:13:23 >

• Teşekkürler, Güzel anlatmışsın.
  • değiştirdim bu arada bu programda güzelmiş bir ara baya sarmıştım bu saat programlarına
  • Evet çok şık duruyo avedesk fontuyla falan uyumlu olunca
  • programın win7 64 bit desteği yok galiba uygulamaya tıklayınca hiç bir şey olmuyor
  • Bilmiorimki valla benimki 32 bit
  • tıklayınca çalışıyor gibi oluyor ama herhangi bir pencere açılmıyor ama görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor
  • ayarlarına gir ordan yazı rengini değiştir. Çalıştığını göreceksin. Bnde de aynısı olmuştu. Ayrıca program şahane teşekkür ederim.
  • Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

ayarlarına gir ordan yazı rengini değiştir. Çalıştığını göreceksin. Bnde de aynısı olmuştu. Ayrıca program şahane teşekkür ederim.

iyide ayarlarına gireceğim kısım açılmıyor ki saat kısmına sağ tıklayınca programla alakılı herhangi bir seçenek çıkmıyor rengini nasıl ayarlıyacağım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

ayarlarına gir ordan yazı rengini değiştir. Çalıştığını göreceksin. Bnde de aynısı olmuştu. Ayrıca program şahane teşekkür ederim.

iyide ayarlarına gireceğim kısım açılmıyor ki saat kısmına sağ tıklayınca programla alakılı herhangi bir seçenek çıkmıyor rengini nasıl ayarlıyacağım o zaman

hmm ozaman ilginç bir durum var ortada :D ya bende de saat gözükmüyordu ama saatin yerine sağ tuş tıklayınca ayarlarla ilgili bir kısım çıkmıştı o yüzden belki seninki de öyledir dedim ama değilmiş :(
  • Güzelmiş..Teşekkürler
  • Rica ederim , bide bişey sorucam bu saati komple yok etmenin bi yolu varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Rica ederim , bide bişey sorucam bu saati komple yok etmenin bi yolu varmı ?

saatin yanındaki aşağı doğru oka sağ tıkla, Özellikler e gel. Ordan istediğini açıp kapayabilirsin.
  • Teşekkürler
  • XP için bu saat programından yüklenemez mi?
  • Güzel paylaşım,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

http://homepage1.nifty.com/kazubon/tclocklight/tclocklight-040702-3.zip

bu linkdeki çalışıyo xpde

Şimdi deniyorum,teşekkür ederim.
  • Güzel paylaşım teşeküürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.