Şimdi Ara

south park çılgınları!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• son birkaç aydır takip ediyorum.. inanılmaz eğlenceli yaw.. bu kadarmı olur..

south park çılgınları!!
  • Asıl ilk bölümleri göreceksiniz.. Zuhahauhzummuahuhahauhzu oluyosunuz resmen.

http://mrtwig.net/board/viewtopic.php?t=899

Buradan tüm bölümleri indirebillirsiniz. Her bölüm 150 MB ama değer. Ben ilk 2 sezonu şimdiden indirip izledim bile. Bu kadar komik bi şey olamaz.. Altyazı konusunu hallederiz, benle irtibata geçin yeter.

Ama Episode 201'de Türklere yapılan saygısızlık çok canımı sıktı. Saddam'ı yok ediyor bizim tayfa ve Türklerden kurtulduk!! Oleey! şeklinde sevinmeye başlıyorlar.

Onun dışında çok eğlenceli bir dizi...

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fprox41 -- 2 Temmuz 2020; 14:15:12 >
  •  south park çılgınları!!

süper yav, TV'de tek izlediğim dizi
  • Screw you guys, i'm going home...

Bunu bir de Eric'ten duyun, gülmekten yere yatmazsanız gelin beni yatırın.
  • konuşması müthiş yav valla bu lafı zaten parçalıyor

quote:

Orjinalden alıntı: Engerekli İnsan

Screw you guys, i'm going home...

Bunu bir de Eric'ten duyun, gülmekten yere yatmazsanız gelin beni yatırın.

• bigger locer uncut filminden hatırladığım kadarıyla sınıfta bi dialog vardı :D

bende 1-2 ve 8.bölüm komple var diğerleri ise yarım.

mr.garrison : what is 5 times 2 ?.....come on children dont be shy.. yes clyde ?
    clyde : 12 ?
    mr garrison : okay now lets get the answer from someone who is not complete retard
    clyde : ....
    kyle : i think i know the answer mr.garrison
    eric : mıy mıy mıy mıy
    kyle : shut up fat boy
    eric : aww dont call me fat you fucking jew
    mr garrison : eric ! did you just use the f-word ?
    eric : jew?
    kyle : no he is talking about fuck.you cant say fuck in school you fucking fatass
    mr garrison : kyle !
    eric : why the fuck not ?
    mr garrison : eric !
    stan : dude , you just said fuck again
    mr garrison : stanley
    kenny : fuck
    mr garrison : kenny !
    eric : what's the big deal ?it doesnt hurt anybody. fuck fuckity fuck fuck.
    mr garrison : how would you like to go see school counsellor
    eric : how would you like to suck my ball ?
    students : whoaaa
    mr garrison : what did you say ? !
    eric : oh i'm sorry sorry actually what i said was "how would you like to suck my balls"
    kyle : holy shit dude

süper diyalog ya

• south park da güzeldir ama the simpsons bir numaradır.
  • bendede ilk 2 sezon var divxforeverdan edinebilirsiniz altyazılarda var

south park çılgınları!!

south park çılgınları!!

• Başka izleyen yok mu South Park yani??

south park çılgınları!!
  • çizgi dışında bir dizi, en son aklımda kalan yılbaşı bölümü ve bir de gülmekten kırıldığım, anaokulunda iken itfayecilik oynayıp, yangın cıkartıyorlar, başka bir anaokulu çocuğunu suluyorlar, çocuk boş yere 5 sene ıslah evinde kalıyor ve cezası bittikten sonra bizimkilerin girdikleri haller....
    superrrrr dizi valla,öğretmenin durumu çok komik özellikle...

Kaç bölüm oldu bu dizi acaba?
  • o bölümü bende gördüm.
    geceyarısından sonra oynuyor hep.
    o bölümde felçli ve bitkisel hayata girmiş öğretmen tekerlekli bir sandalyeye benzeyen ama
    her tarafı kapalı bir araçta yalnız başı ve gövdesinin bir kısmı açıkta olarak duruyor ve ne düşünüyorsa
    aracın önünde ona uygun bir ışık yanıyordu.

yıllar önce uzay yolu dizisinden alınmış bir teknik.
    aynı şekilde uzay yolu dizisinde de sakatlanmış bitkisel hayata girmiş eski bir gemi kaptanı işte onda da
    o aracın aynısından vardı. yani kendiliğinden yürüyen ve düşüncesine göre değişik renklerde ışık yakan bir araçta oturuyordu.
    o adamın dışarıyla başka türlü iletişimi yoktu.

south parkın yapımcıları ta 60 lı yılların filmlerinden kalmış bu tekniği nerden bulmuşlarsa artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsgan -- 14 Eylül 2005, 19:46:18 >
  • Southpark'ta her filme, her kesime ve her ünlüye gönderme yapılabiliyor.

Bölümler basit gibi görünse de sistemi çok iyi eleştriyor adamlar. Hayvan hakları koruyucularını aşağıladıkları ve siyasette adayların ne kadar işe yaramaz olsalar bile seçme seçilme hakkının çok önemli şeyler olduğunu anlattığı bölüm çok güzeldi mesela.

Çok cesurlar yahudilerle bile çok kolay dalga geçebiliyorlar adamlardaki o kadar lobiye rağmen.
  • Aşmış, yarmış, koparmış, dalga geçmiş, laf sokmuş, gece yayınlanmış, uyutmamış, rüyama girmiş müthiş bir dizi

Her bölümde "Oh my god they kill keny" "You bastards" demesi beni öldürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 14 Eylül 2005, 17:00:52 >
  • Hepsi birbirinden tatlı ya.. Stan, Kyle, Kenny, Cartman zaten bir klasik..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Asıl ilk bölümleri göreceksiniz.. Zuhahauhzummuahuhahauhzu oluyosunuz resmen.

Buradan tüm bölümleri indirebillirsiniz. Her bölüm 150 MB ama değer. Ben ilk 2 sezonu şimdiden indirip izledim bile. Bu kadar komik bi şey olamaz.. Altyazı konusunu hallederiz, benle irtibata geçin yeter.

Ama Episode 201'de Türklere yapılan saygısızlık çok canımı sıktı. Saddam'ı yok ediyor bizim tayfa ve Türklerden kurtulduk!! Oleey! şeklinde sevinmeye başlıyorlar.

Faux bunların altyazı warmı? yoqsa boşuna bitirmiyelim kotayı

• quote:

Orjinalden alıntı: ikista

quote:

Asıl ilk bölümleri göreceksiniz.. Zuhahauhzummuahuhahauhzu oluyosunuz resmen.

Faux bunların altyazı warmı? yoqsa boşuna bitirmiyelim kotayı

http://www.spturk.com/index.php?action=altyazi burada var ama inşallah fpsleri uyar...

• Mr.Twig release'ler için farklı yerlerden çok uğraşıp bulduğum ve senkronize ettiğim altyazıları sizin için upload ettim. İlk 3 sezon..http://rapidshare.de/files/5177182/Subs.rar.html
  • quote:

Mr.Twig release'ler için farklı yerlerden çok uğraşıp bulduğum ve senkronize ettiğim altyazıları sizin için upload ettim. İlk 3 sezon..http://rapidshare.de/files/5177182/Subs.rar.html

Ellerine sağlık ve çok teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.