Şimdi Ara

Megamind (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Megazeka

Megamind (2010)
    Yönetmen: Tom McGrath
    Tür: Aile | Animasyon | Komedi
    Çıkış Tarihi: 5 Kasım 2010 (Amerika) | 14 Ocak 2011 (Türkiye)

Açıklama

Parlak zekalı ve acımasız zalim Oobermind 20 yıldır Dünya'yı fethetmeye çalışmaktadır ancak her seferinde, kurnaz can düşmanı pelerinli süper kahraman Metro Man tarafından engellenir...

Ancak bir gün Oobermind şeytani planlarından birinin eşiğindeyken kazara Metro Man'i öldürdüğünde tüm bunlar değişir. Birden bire yenmesi gereken bir düşman kalmayınca, morali bozuk kötü kalpli dahi monotonluğundan kurtulmanın tek yolunun yeni bir süper rakip yaratmak olduğuna karar verir. Metro Man'in hiç olmadığı kadar büyük, iyi ve güçlü bir düşman...

Ancak bir zamanlar iyi olan adam dünyayı yok etme savaşını başlattığında, Oobermind’ın karar vermesi gerekir: Kendi yarattığı bu şeytanı yenebilir mi? Dünyanın en zeki adamı bir kez olsun akıllıca bir karar verebilir mi? Kötü Kalpli Dahi taraf değiştirip kendi hikayesinin Kahramanı olabilir mi?

Fragman

İlgili Linkler

http://www.megamindmovie.com/
    http://www.imdb.com/title/tt1001526/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunship -- 27 Aralık 2010; 18:24:07 >

• eğlenceli duruyo
  •  Megamind (2010)

Megamind (2010)

Megamind (2010)

• Bayılırım bu tür filmlere ama internetten izleyeceğim :)
  • "MINION" iyimiş

Merakla bekliyorum.
  •  Megamind (2010)

Megamind (2010)

Megamind (2010)

Megamind (2010)

• oldukca güzele benziyor cıkısını bekliyorum
  • Yeni fragman + poster..
    http://www.sinemacanavari.com/2010/09/megaminddan-yeni-fragman-ve-poster.html

Baya eğlenceli olacak gibi görünüyor
  • 3d izlemek vardı.ah işte
  • Ben izledim arkadaşlar çok güzel olmuş. Eğlenceli bir animasyon ama klişe sonlar
  • eğlenceli bir animasyon olmuş..megamind'in roxanne için kötülüğü bırakıp iyi olmasına da hak vermiyor değilim zira roxanne'ya ben bile aşık oldum.
  • DVD ve Bluray çıktı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sinemada izlemiştim. Çok keyifli film. Dalgasını geçiyor, güldürüyor.
  • felony sürüme güvenemiyorum indirip izleyen varmı o sürümü
  • Ortalama bir animasyon olmuş. Çizimleri oldukça yapay ve zayıf gibi geldi bana. 130 milyon dolar bütçesi varmış ama o paraya değecek bir kalite çıkmamış.

Onun dışında espriler senaryo vs idare eder. Çok da orjinal birşeyi yok açıkçası. Aynı yıl vizyona giren Toy story 3, Despicable me ve Tangled gibi yapımların oldukça gerisinde bence.
  • Çok hoşuma gitti az önce izledim müzik seçimleri yerinde olmuş
  • 7-8 yıl önce izlediğimde, izlediğim en tırt animasyonlar arasında yerini aldığını hatırlıyorum. Adamakıllı bir komedi unsuru barındırmadığı, dişe dokunur bir senaryosu olmayıp TV'lerde sadece çocuklara yönelik klişe işlerden biri olduğu aklımda kalanlardan. Yani ben ki animasyon seven adamım bunu zamanında hiç sevememiştim. Kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Temmuz 2018; 21:18:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.