Şimdi Ara

League Of Legends Türkiye Oyuncu Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
33.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  League Of Legends Türkiye Oyuncu Grubu

Selam Arkadaşlar,

Öncelikle kendimden bahsedeyim, Yaklaşık 2002 senesinden beridir MMORPG oyunlarının arasında dolandım nerdeyse oynamadığım oyun kalmadı diyebilirim. Fakat 2007-2008 senesinden sonra her yeni oyuna başlarken ki heyecan oyuna login olup 1 saat sonra kendini hüzüne bırakıyordu ki buna sebep olarak başka oyunların yada uzak doğu yapımı oyunların ya Türkçeleştirilerek yada yeni palet boyalarla boyanarak önümüze aynı oyunların farklı sürümlerini sunuyorlardı. Burdan anlayacağınız oyunlarda yenilikçi hiç bir şey yoktu. En son olarak benim mutlu olarak ayrıldığım oyunlar şunlardır;

-6-7 senedir MMORPG piyasısının üst sıralarından düşmeyen Blizzart yapımı World Of Warcraft
    -Eve Online
    -Aion Online (Her ne kadar End Game içeriği olmasa da oyunun yeniliğine veriyorum bunu)

Ve son olarak hala oynamakta olduğum League Of Legends.

Arkadaşlar bu başlığı açmakta ki amacım Oyunun Türkiye'de de azımsanamayacak derece de player'ın olması bunun içindir ki;

Oyun içi arkadaşlarım ve ben;

1- Türk Player'lar ile bi grup altında konuşup fikir alış-verişinde bulunmak
    2- Şuan olmamasına karşın EU versiyon da Clan-Guild opsiyonu geldiği anda bir yerde birleşmek
    3- Yeni oyuncu arkadaşlarımızı oyunla ilgili olarak bilgilendirmek yardım da bulunmak
    4- Her ay yayınlanan TOP 500 listesine girebilmek

ve son olarakta oyun için yapılan 5v5, 3v3 yapılan turnuvalarda ve skirmish maçlarda yan yana olup newbie oyunu bilmeyen rastgele gelen tiplerden uzak durup ebedi galibiyeti almak için çalışmaktayım.

Bunun için;

1- Beraber oynayacağımız arkadaşlarda mutlaka Mikrofon+Kulaklık setinin olması (Grup'a katıldığınızda Teamspeak bilgileri tarafımızca verilecektir.)
    2- Yeni gelen oyunu bilmeyen arkadaşlara yardımcı olabilmesi
    3- Oyun içinde solo değil takım oyunu oynayabilen
    4- Övgüyü sevdiği kadar eleştiriyi de kabul edebilen arkadaşlar arıyoruz.

Oyun İçi Summoner Name: Nazqul

League Of Legends Ana Konu: TIKLA

Ayrıca kendim tarafından yapılmış,
    League Of Legends İnceleme ve Rehber: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proud2BeTurk -- 8 Nisan 2012; 13:16:47 >

• Başarılar Dilerim
  • Grup yöneticisi ben olup HON'dan veya DOTA'dan gelip ortalığı cıvıtacak kişiler tarafımdan uzaklaştırılacaktır. Sohbet ve Muhabbet içinse herkes zaten misafirimizdir
  • Fikir alış-verişi için kafanızda takılan soruları sormanız için her türlü destekte anlık cevap almanız için güzel düşünülmüş bir şey. Teşekkürler Proud2BeTurk
  • Çok güzel bi oyun özellikle TeamPlaye çok önem verilmiş şiddetle tavsiye ediyorum başından kalkamıyacaksınız
  • Bende Dahilim... uzun ömürlü bi grup olmasını umarım : )
  • Gerekli bir projeyi hayata geçiren Nazqul arkadaşımıza teşekkür ediyor ve hertürlü bilgi paylaşımı için herkezi grubumuza bekliyoruz...
  • Fazla söze gerekyok arkadaşın dediği gibi cıvıtacakların dışında herkesi bekleriz..
  • Guzel Çalışma Teşekkürler Nazqul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uniquê -- 24 Mayıs 2010; 18:29:30 >
  • Başarılar dilerim
  • Oyuncu gruu listesini burayada yapsak olurmu? DH isimleri ve oyundaki isimler olarak ilk konuya ek yapalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Oyuncu gruu listesini burayada yapsak olurmu? DH isimleri ve oyundaki isimler olarak ilk konuya ek yapalim.

Grup listesini ekledim başlığa güncellerim sürekli bundan sonra
  • bende oyuna yeni başladım inş güzel bir birliktelik olur :)
  • league of legends tuttu galiba sözün kısası
    lag spike dc falan resmen sıctı yani şu riot takeover olayı
  • Ben US server'ında oynuyorum arkadaşlar benim gibi US' de oynayan başkaları var mı aranızda?

quote:

Orijinalden alıntı: kucukti

league of legends tuttu galiba sözün kısası
    lag spike dc falan resmen sıctı yani şu riot takeover olayı

Biraz sabredin, uzun vadede sizin için çok daha iyi olacak bir uygulama yapılıyor şuan. Goa gibi kötü bir firmadan kurtuluyorsunuz, emin olun Riot' un müşteri hizmetleri ve oyunla ilgisi son derece iyi.
  • bu dota sıtayla heralde demi ?
  • İyi düşünülmüş, artık her oyunda gelen 4 tane pug yüzünden yenilmekten sıkılmıştım zaten

Beni de gruba eklerseniz sevinirim

quote:

Orijinalden alıntı: dahi anlamındaki de

Ben US server'ında oynuyorum arkadaşlar benim gibi US' de oynayan başkaları var mı aranızda?

Summoner name'im FenrirG hem US de hem EU da oynuyorum (bu aralar cogunlukla EU)

EU : lvl 7
    US : lvl 30

• aradığım konu buydu işte
  • Devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proud2BeTurk -- 2 Haziran 2010; 15:07:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

Arkadaşlar Land Of Chaos (Loco) oyununun Closed Betası açılması sebebiyle çoğu arkadaş (Ben dahil) Loco'ya geçmiş bulunmaktayız. Grupla şuan için ilgilenemiyorum. Eğer ilgilenen olan olursa adminliği verip grubu devredebilirim.

Orion nickini team daveti atabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.