Şimdi Ara

AB Tronic X2 Egsersiz Aleti (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
2
Favori
114.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben pad leri dikey kullandığım zaman pek verimli olduğunu hissetmiyorum padler arası cok açık sanki birisi dalagi diğeri de karaciğeri çalıştırıyor.Sanırım en faydalı olan ilk geldiğinde de olduğu gibi capraz şekilde kullanmak arada yatay da kullandım o da fena değil. ÜRÜN orjinalı gittigidiyor da var. thane marka olanını sorun ona göre alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Demir

Acaba mide ve pankreas a zararı var mı
    bu da benim aklımı kemiriyor.

zarari olur mu
  • Kitapçığında zarar verdiğine dair bir bilgi yok ama bu olmadığı anlamına gelmiyor çünkü ilerideki etkileri bilinmiyor gibi bir ifade yakaladım kitapçığında sonuçta uzun bir tıbbi araştırma olduğunu sanmıyorum bu konuda
  • mide çok mekanik bir organ zarar veremez ama karaciğer öyle değil
    midenin tamiratıda kolaydır total olarak alındığında ince bağırsak onun vazifesini diyetle görebilir
    Karaciğer yaşam için gerekli olan hayati bir organdır,protein sentezi ve biyokimyasal sindirim gibi önemli görevleri vardır.
    Karaciğer fonksiyonlarını bozabilme ihtimali olduğunu okumuştum bi yerde.
    Hepatit B taşıyıcısı olan Bir iş arkadaşım 1 aydır abartarak kullanıyor bu aleti,salı günü full kan tahlili yolladık hem biyokimya hemde mikrobiyoloji
    anormal bi durum yoktu test sonuçlarında
    dün bende biyokimya ve Seroloji yolladım
    aleti alıcam 10-15 gün kullanıp tekrar kan tahlillerimi tazeliycem
    Karaciğer fonksiyonlarında bi değişiklik olacakmı karşılaştırıcam

bütün organlar kıymetlidir ama başka bir organ olsa bu kadar üstüne düşmezdim
    karaciğer bu Allah muhafaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 5 Mayıs 2011; 9:20:40 >
  • selamlar
    3 gün önce ürünü hiç bir araştırma yapmadan 50 lira ya boyner den satın aldım.
    Bugün internetten bir araştırmaya koyulayım dedim . Ve farklılıklar gördüm
    görebildiğim 3 büyük farklılık var .

1--
    Marka ismi AB Tronic X2 değil de

Voit Tronic x2 olması.Ürünün hiç bir tarafında AB tronic x2 ibaresi yok.

2--
    Padlerin 2 si büyük 2 si küçük değil , 4 ü de orta boy.

3--
    On/of yapıp mod ayarlamaya yarayan merkezi sinyal yerinin rengi kırmızı. tuş panel yeri siyah.

4--
    Ürün ablajında hologramlı AS SEEN ON TV logosu varmış . Bu ürünümde bulunmuyor.

Yaptığım araştırma şu an için yüzeysel .
    Şuan ben çin malı falan mı kullanıyorum yada eski bir versiyonunumu satın aldım acaba , yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutismet -- 7 Mayıs 2011; 23:30:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

günde toplam kac saat çalişmaliyiz kemerle=:???????

broşürde 30 dakika diyor.
    Gerçi ben biraz abarttım bugün
    ama yarından itibaren
    bu sistemi uygulayacağım.

günde 3-4 saat çalişsak nolur,ciddi bir hasara yol açabilirmiyiz
  • quote:

quote:

quote:

ama yarından itibaren

Günde 3-4 saat kardiyo bile yapsan hasara yol açarsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ama yarından itibaren

günde 30 dk çalişmayla 1 ayda yrm santim inceleceğimizi sanmiorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ama yarından itibaren

günde 30 dk çalişmayla 1 ayda yrm santim inceleceğimizi sanmiorum

Orasını bilmiyorum ben spor yapıyorum onun yanında destekleyici olarak kullanıyorum kilo vermek diyet ve egzersiz ile desteklenmeli çoğu otoritenin görüşü bu şekilde ama benim kemer den izlenimim kasları çalıştırıyor.Çok aşırı kullanma kas yakılmasına sebep olabilir diye düşünüyorum o yüzden kontrollü kullanmakta fayda var diyet ile beraber kullanırsan sanırım sende de faydalı sonuç verir.

• bu kemeri günlük ne kadar kullanmalıyız ve başlangıç dereceleri neler arkadaşlar?
  • Arkadaşlar ben mod 7 de kullanıyorum ama tam olarak verim alamıyorum sanki siz hangi mod da kullanıyorsunuz?
  • bu aletle hangi bölgede nasıl durmamız gerekiyor. örn calf çalışken nasıl, abs çalışken nasıl? ayakta mı duracağız, uzanacak mıyız, oturacak mıyız?
  • gg orjinal diye thane abtronicx diye theremax yolladılar.. bu nasıl acaba iyi bir markamı yardımcı olurmusunuz.ayrıca bu kemer bana cok dandik geldi cok buyuk degil ebat olarak.. son olarak ben bu urunu gg satıcıya geri yollayabilirmiyim sorularıma bile cvp vermiyor serefli... acaba kargo masrafımı dahil paramı geri alabilirmiyim. yoksa bi su iceyim ne dersiniz su makinanın ehil olan arkadaslar bi yorum yapsınlar ( MCORCO, OKAN DEMİR VS..) theremax ile igili
  • arkadaslar ben bu ürünü aldım ama sorun yasıyorum arka taraf calısıyor ön calısmıyor aldıgımın 3 günü böyle benmi calıstıramıyorum bozuldumu bilmiyorum ürün gercek ab tronic x2 diye gönderdiler. jel sürüyorum yine aynı yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kademeroglu

gg orjinal diye thane abtronicx diye theremax yolladılar.. bu nasıl acaba iyi bir markamı yardımcı olurmusunuz.ayrıca bu kemer bana cok dandik geldi cok buyuk degil ebat olarak.. son olarak ben bu urunu gg satıcıya geri yollayabilirmiyim sorularıma bile cvp vermiyor serefli... acaba kargo masrafımı dahil paramı geri alabilirmiyim. yoksa bi su iceyim ne dersiniz su makinanın ehil olan arkadaslar bi yorum yapsınlar ( MCORCO, OKAN DEMİR VS..) theremax ile igili

gg de siz onay vermeden ödeme yapılmıyor o yüzden iade edebilirdiniz ama süre geçti mi bilmiyorum.Theramax değil orjinal olanı bildiğim kadarıyla -Thane- markalı .Theramax kullanabilirsiniz ama aynı etkiyi gönderir mi kaslara kullanmadığım için cevap vermem güç.

• merhaba arkadaşlar.
    ürün gerçekten işe yarıyor mu? sporla uğraşıyorum zaten bunu destek olarak alsam nasıl olur?
    2-3aydır kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi ? karın kaslarında herhangi bir değişiklik oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmarass

merhaba arkadaşlar.
    ürün gerçekten işe yarıyor mu? sporla uğraşıyorum zaten bunu destek olarak alsam nasıl olur?
    2-3aydır kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi ? karın kaslarında herhangi bir değişiklik oldu mu?

Faydası oluyor olmasına da cok büyük değişiklikler beklemeyin.
  • grupfoni de şu an kampanya var 34 tl aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz

https://www.grupfoni.com/r/sahraevrensel$0040hotmail.com
  • selamlar;

arkadaşlar bu ürünü 3 aydır kullanıyorum. ben daha önceki senelerde vücut geliştirme sporu ile uğraşıyordum daha sonra bel fıtığı sebebi ile bırakmak zorunda kaldım ve göbekte yağlanma oldu. bu ürünü gördüm kullanmaya başladım. şimdi ürün ciddi anlamda toparlama yapıyor. hele bir de eskiden mide kasınız varsa onları yeniden aktive ederek daha iyi sonuç alabiliyorsunuz. ancak kimse reklamlardaki baklava mide görüntüsü beklemesin. göbeğim var pantolona girmiyorum göbek toparlansın yeter, önce biraz şu fazlalığı toparlıyım sonra mekik çekerek baklava yaparım diyen gönül rahatlığıyla kullansın. gerisi boşuna zahmet etmesin. şu an için en uygun fiyat ve orjinal ürün gittigidiyor da.

http://urun.gittigidiyor.com/AB-TRONIC-X2-FATURALI-2-YIL-GARANTILI_W0QQidZZ41013778

saygılar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: kenandnz

selamlar;

arkadaşlar bu ürünü 3 aydır kullanıyorum. ben daha önceki senelerde vücut geliştirme sporu ile uğraşıyordum daha sonra bel fıtığı sebebi ile bırakmak zorunda kaldım ve göbekte yağlanma oldu. bu ürünü gördüm kullanmaya başladım. şimdi ürün ciddi anlamda toparlama yapıyor. hele bir de eskiden mide kasınız varsa onları yeniden aktive ederek daha iyi sonuç alabiliyorsunuz. ancak kimse reklamlardaki baklava mide görüntüsü beklemesin. göbeğim var pantolona girmiyorum göbek toparlansın yeter, önce biraz şu fazlalığı toparlıyım sonra mekik çekerek baklava yaparım diyen gönül rahatlığıyla kullansın. gerisi boşuna zahmet etmesin. şu an için en uygun fiyat ve orjinal ürün gittigidiyor da.

http://urun.gittigidiyor.com/AB-TRONIC-X2-FATURALI-2-YIL-GARANTILI_W0QQidZZ41013778

saygılar ...

Arkadaşlın verdiği linki bende destekliyorum. Ürün orjinal thane'in + kargo dahil 30.90 tl alacak olanlara duyurulur. Bende oradan aldım. Satıcıya sorularınız varsa sorabilirsiniz almadan soru işareti kalmasın aklınızda.
    Birde arkadaşlar bu kol kasını baldırları bilekleri mod kaçla çalışmalıyız kasları geliştirmek için 8 tane mod var hangisidir en uygunu bu mekik çekme falan modları kolda baldırda bir işe yarar mı

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.