Şimdi Ara

Navitech, Nav-pxb 210F, Yeni Nesil Navigasyon Kullananlar ve Alıcak Olanlar Buraya.. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
1
Favori
75.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Q4 güncellemesi çıkmış :) bilginize yükledim ama daha incelemedim
  • bende öğle saatlerinde yükledim. Eskişehirdeki köprülü kavşaklar sanırım yeniden düzenlenmiş. daha denemedim
  • bu akşam ben de güncelleyim bakalım.. konyada sağa sola dönüşe 3 4 sene önce kapatılan yollarda sağa sola dönüş uyarısı veriyordu..
    bakalım güncellemede oraları da içine almış mı merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: amphetamin

bu cihazı yeni aldım ama şöyle bir sorunum var. kiti cama takamadım acaba siz nasıl taktınız?

Vakumun arkasındaki mandali dik konuma getirip cama bastırdıktan sonra uyguladığınız baskıyı çekmeden mandalı kilitleme konumuna getirin yapışır. Yalnız yapıştırdığınız yüzey temiz ve nemsiz olmalı. Bezle kuruladıktan sonra takın.

Bende Q4 güncellemesini yaptım ancak Isparta da 2 sene önce kapanan yol hala açık gözüküyor. Tabi bunun cihazla alakası yok. Başarsoft haritayı günlemede sıkıntılar yaşıyor sanırım. Bu da illerden gelen bilgilerdeki kordinasyon eksikliği sanırım. Nasıl iletiliyor tam bilmediğim için suçluyu da tespit edemiyoruz.
  • Arkadaşlar bende bir konuyu danışmak istiyorum. Cihazda İGO 8 8.3.2 versiyonu yüklü. Ancak nette gezinirken gördüğüm kadarıyla igo 8.3.4 versiyonu da var. Program update sorguladığımda herhangi birşey çıkmıyor. Acaba nasıl yükseltileceği hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coachya

Arkadaşlar bende bir konuyu danışmak istiyorum. Cihazda İGO 8 8.3.2 versiyonu yüklü. Ancak nette gezinirken gördüğüm kadarıyla igo 8.3.4 versiyonu da var. Program update sorguladığımda herhangi birşey çıkmıyor. Acaba nasıl yükseltileceği hakkında bilgisi olan var mı?

Bu yazılımlar çok önemli sorun olmadıkça güncellenmez Farklı markalardaki cihazlar'da versiyon farklılıkları olabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 2010-Q4 haritası pili çabuk bitiriyor...

daha önceki 2010-Q3 haritası yüklü iken ve cihaz kapalı iken 15-20 gün kapalı halde durduğunda pil bitmiyordu, geçen gün 2010-Q4 haritasını yükledim cihazı tam şarz ettim ve kapatarak çekmeceye koydum bugün açmak istediğimde açılmadı, sonra usb den şarza taktım birde ne göreyim pil tamamen bitmiş.

bu durum hakkındaki bilgisi olan veya başına bu tür olay gelmiş olan arkadaşların bilgisini paylaşmasını rica ediyorum.

cihaz navitech 210
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

2010-Q4 haritası pili çabuk bitiriyor...

daha önceki 2010-Q3 haritası yüklü iken ve cihaz kapalı iken 15-20 gün kapalı halde durduğunda pil bitmiyordu, geçen gün 2010-Q4 haritasını yükledim cihazı tam şarz ettim ve kapatarak çekmeceye koydum bugün açmak istediğimde açılmadı, sonra usb den şarza taktım birde ne göreyim pil tamamen bitmiş.

bu durum hakkındaki bilgisi olan veya başına bu tür olay gelmiş olan arkadaşların bilgisini paylaşmasını rica ediyorum.

cihaz navitech 210

Cihaz kapalı iken pili harita nasıl bitirebilir ki? Hani aktifken bitirmesi normal olabilir daha kapsamlı bir harita işlemcinin daha fazla çalışmasına neden oluyor ve buda pilden yiyor diyebiliriz ama kapalı konumda bir makinenin pilinin çabuk bitmesine yazılım neden olmaz diye düşünüyorum. Başka bir nedeni olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

2010-Q4 haritası pili çabuk bitiriyor...

cihaz navitech 210

Cihaz kapatılırken yanlışlıkla uyku modu'na alınmış olmalı..
  • pili yine usb den şarz ettim kırmızı ışık yeşile dönüştükten sonra fişi çektim ve kapatıp bıraktım bakalım durduğu yerde yine kaç günde bitecek,

sizin cihazlarda da durduğu yerde pil bitiyormu (bir kaç gün hiç kullanmadığınız zamanlarda)
  • Arkadaşlarım selamlar,
    1.Nav.210F aldım.İlk güncellemeyi yapana kadar soru yoktu.Ancak güncellemden sonra nedense navigasyon dili ingilizce oldu.ve listede Türkçe yok. sistem dili türkçe ancak navigasyon dili türkçe yapamıyorum.listede yok çünki.Bu cihaza türkçe yükleme yapabileceğim bir site bilen varmı.Servisi aradım İstanbul.Berko elektronik.göndrin biz yapalım dediler ben ankara dayım.Siz bana zipli dosyayı email atın ben yüklerim dedim tamam dediler ses çıkmadı daha.
    2.Cihazı açtıktan sonra rota bölümü sönük gözüküyor evde iken ve işlem yapamıyorsunuz bunun sebebi uyduyu görmemiş olmasımı.
    3.Yaptımız güncellemeyi cihazda nerden görebiliriz.
    Teşekkürler
  • herkese selam.
    gecen hafta Nav-pxb 215F aldim.merak ettigim gercekten radar veya farkli cihazlari gösteriyormu???
    radar arabasinin yanindan gectigim halde hic bir tepki vermedi.
    bütün ayarlarini o.k ledigim halde.tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: magenna

herkese selam.
    gecen hafta Nav-pxb 215F aldim.merak ettigim gercekten radar veya farkli cihazlari gösteriyormu???
    radar arabasinin yanindan gectigim halde hic bir tepki vermedi.
    bütün ayarlarini o.k ledigim halde.tesekkürler

Koordinatlarının girilmiş olması lazım diger forumlarda araştırırsanız mutlaka bulacaksınız. Navi cihazları radarı değil sabit koordinatların kesiştiği noktaya gelince ikaz verir tabii siz isterseniz

magenna Özel mesaj kutunuza bakmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hs37 -- 14 Ocak 2011; 19:02:20 >
  • Arkadaşlar Nav.PXB210F cihaza güncelleme yapana kadar mevcut olan türkçe dil desteği,son güncelleme yaptıktan sonra yok oldu.Navigasyonu açtıgımda türkçe dil göremiyorum.Yükleye bileceğim bir site varmı lütfen yardım edin.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: officer33

Arkadaşlar Nav.PXB210F cihaza güncelleme yapana kadar mevcut olan türkçe dil desteği,son güncelleme yaptıktan sonra yok oldu.Navigasyonu açtıgımda türkçe dil göremiyorum.Yükleye bileceğim bir site varmı lütfen yardım edin.Teşekkürler.

http://www.navitech.com.tr/index.php?mid=4&id=16
    Firma ile irtibata geçin yardımcı olurlar..
  • quote:

Arkadaşlar Nav.PXB210F cihaza güncelleme yapana kadar mevcut olan türkçe dil desteği,son güncelleme yaptıktan sonra yok oldu.Navigasyonu açtıgımda türkçe dil göremiyorum.Yükleye bileceğim bir site varmı lütfen yardım edin.Teşekkürler.

Güncellemeden sonra kaybolan Türkçe dil desteği için netten bir yazılım buldum ve yükledim sorun çözüldü.Servislede görüştüm.Bizimde yapacağımız buydu zaten dediler.İhtiyacı olan arkadaş var ise bende var.verebilirim.aklınızda olsun.
  • quote:

quote:

Güncellemeden sonra kaybolan Türkçe dil desteği için netten bir yazılım buldum ve yükledim sorun çözüldü.Servislede görüştüm.Bizimde yapacağımız buydu zaten dediler.İhtiyacı olan arkadaş var ise bende var.verebilirim.aklınızda olsun.

Sorun çözüldüğüne sevindim.Esasen cihazların bu yazılımları CD ile beraber kutu içeriğinde olmalı..Kullanıcılar bu gibi durumda oradan yükleme yapabilmeliler.Siz cihazı pc ye baglayıp cihazın içindeki Mobilnavigator isimli klasörü komple pc ye yedekleyin olası bir sorunda o yedegi yüklersiniz..

• Arkadaşlar Navitecten son güncellemeyi yaptım.61 MB.kapasite verdi.Sizin güncellemelerde 61 MB.mı yoksa bende bir sorun mu oldu.
  • ben de bu hafta 210f alan birisi olarak şunu sormak istiyorum, bluetooth'la yapılan telefon görüşmeleri kesin olarak fm transmitter üzerinden araç hoparlörüne aktarılamıyor değil mi? ben denedim olmadı ve burada da yapamadığını söyleyen arkadaşlar olmuş, eğer gerçekten böyleyse ürünün tüm fonksiyonlarını araç radyosunden dinleyebilme şeklinde vaad edilen özellik maalesef yalan olmuş oluyor, firma en kısa sürede bu yanıltıcı bilgiyi güncellemeli diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto82

ben de bu hafta 210f alan birisi olarak şunu sormak istiyorum, bluetooth'la yapılan telefon görüşmeleri kesin olarak fm transmitter üzerinden araç hoparlörüne aktarılamıyor değil mi? ben denedim olmadı ve burada da yapamadığını söyleyen arkadaşlar olmuş, eğer gerçekten böyleyse ürünün tüm fonksiyonlarını araç radyosunden dinleyebilme şeklinde vaad edilen özellik maalesef yalan olmuş oluyor, firma en kısa sürede bu yanıltıcı bilgiyi güncellemeli diye düşünüyorum..

FM trasmitteri açık olarak işaretleyip radyodan da aynı frekansı işaretlemelisiniz, ancak o zaman sesi radyodan alırsınız, ancak bence gereksiz çünkü cihazın sesi çok berrak geliyor. birde sakıncalı tarafı radyoyu dinleyemezsiniz sadece navigasyona fm sesini alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.