Şimdi Ara

Arabayla Suriyeye gitmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
0
Favori
21.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serseri sirin

quote:

Orijinalden alıntı: Mriya

Arkadaşlar 1 ay kadar sonra kendi arabamla Suriyeye gitmek istiyorum,yanımda 2 arkadaş daha olacak,tatil maksatlı olarak gitmek istiyorum,birazda eğlenceli olur diye yurtdışına çıkmayı düşündüm

Malum vizede kalktı ama yine de burada bir sorayım dedim,pasaport almak dışında neler yapmam gerekiyor,gümrükte belge ihtiyacı var mı vs vs

Özellikle Hataylılardan yardım bekliyorum

suriye'ye girip çıkana abd dolayısı ile kanada vize vermiyor diye biliyorum. eğer amerikaya yada kanadaya gitmek gibi bir düşünceniz var ise tavsiye etmem.

Yalan
  • Çipli pasaportla gitmediysen, zaten Suriye'de sistem eski, pasoportu değiştir öyle git abd'ye.
    Bu taktik işe yarar gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Jong Un

quote:

Orijinalden alıntı: serseri sirin

quote:

Orijinalden alıntı: Mriya

Arkadaşlar 1 ay kadar sonra kendi arabamla Suriyeye gitmek istiyorum,yanımda 2 arkadaş daha olacak,tatil maksatlı olarak gitmek istiyorum,birazda eğlenceli olur diye yurtdışına çıkmayı düşündüm

Malum vizede kalktı ama yine de burada bir sorayım dedim,pasaport almak dışında neler yapmam gerekiyor,gümrükte belge ihtiyacı var mı vs vs

Özellikle Hataylılardan yardım bekliyorum

suriye'ye girip çıkana abd dolayısı ile kanada vize vermiyor diye biliyorum. eğer amerikaya yada kanadaya gitmek gibi bir düşünceniz var ise tavsiye etmem.

Yalan

Külliyen yalan .

Defalarca Suriye'ye gittim . Amerika'yada gittim , İngiltere vizeside aldım .

EFSANE BİR YALAN
  • gidinde daha sınıra varamadan teroristler keleşlerle kevgire çevirsin sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberKnight

gidinde daha sınıra varamadan teroristler keleşlerle kevgire çevirsin sizi.

Ben gittim hemde savaş varken :) ama mecburdum

Birde hayatta!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hataydayım kestirme yol biliyorum ben size tarif ederim
  • yerinde bir hort olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

Birde hayatta!

anlatsana,noldu,noldu? merak ettik,ortam nasıl?tek parça halinde dönmeyi nasıl başarabildin?bu işin sırrı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

Birde hayatta!

anlatsana,noldu,noldu? merak ettik,ortam nasıl?tek parça halinde dönmeyi nasıl başarabildin?bu işin sırrı ne?

Valla cok olaylar serüvenler oldu, suan laptop basında degilim sonra ayrıntılı yazarım

Ben savaşın ilk aylarında gittim baya sorunlar yasadım simdi gitmek bildigin intihar olur yani :)

• Şu anda Suriye'nin birçok yerinde savaş var.Şamda savaş var mı? Bilen varsa cevap verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylmzcnoztk

Şu anda Suriye'nin birçok yerinde savaş var.Şamda savaş var mı? Bilen varsa cevap verebilir mi?

Var.

• Suriyenin hiçbir yerinde kanun nizam yok şu an. Her an bir yerden mermi bir tarafınıza gelebilir. Kaçırılabilirsiniz. Tavsiye etmem

• Lübnana gitmek için Hatay Yayladağı sınır kapısından çıkıp sahili takip ederek Lübnana giriş gösteriyor harita. Suriye de durum nasıl, bilgisi olan varsa dinliyorum. Transit geçiş olacak zaten.

• Çelik yelek al kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: mandufla

Lübnana gitmek için Hatay Yayladağı sınır kapısından çıkıp sahili takip ederek Lübnana giriş gösteriyor harita. Suriye de durum nasıl, bilgisi olan varsa dinliyorum. Transit geçiş olacak zaten.
    Sınırı geçemezsiniz çünkü savaş var. Hadi diyelim geçtiniz Rejimin olduğu bölgelerdeki checkpointleri geçemezsiniz
  • bende yeni konu diye okuyorum
  • Pochinki’ye atla daha iyi.

• Bende ilk iki sayfayı okuyup " ya bu millet hangi cesaretle oralara gidiyor da bi kişi dahi terörü söylememiş" dedim.

Sonra baktım ki 2010

• Eskiden bizimkiler oralara gidiyorlarmış, şu anda onların hepsi bizde, gitmenize gerek bile yok. Nasıl plan ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önüncü

Bende ilk iki sayfayı okuyup " ya bu millet hangi cesaretle oralara gidiyor da bi kişi dahi terörü söylememiş" dedim.

Sonra baktım ki 2010
    Hocam bende ciddi ciddi okudum dedim nasıl ya adamlara bak hiç korkmuyorlar helal olsun derken 2011 gördüm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.