Şimdi Ara

Samsung S8500 Wave'in 429 Euro fiyat etiketiyle Almanya'da satışına başlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung, Bada mobil platformunu kullanan ilk modeli S8500 Wave'in Almanya'da satışına başlandığını anons etti.

429 Euro (~545$) civarında fiyat etiketiyle vitrinleri süslemesi beklenen Wave'in teknik özelliklerini sizler için bir kez daha gündeme getirirsek; 1 GHz saat hızında işlemci, dört band GSM (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz) ile kullanıcılara hızlı internet bağlantısı olanağı tanıyan HSDPA şebekesi desteği, 10.9 mm kalınlık, 3.3 inç boyutunda 480x800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik Super AMOLED ekran (kapasitif), ivme sensörü, ışık sensörü, çizilmeye dayanıklı ön yüzey, TouchWIZ 3.0 arayüzü, 3.5 mm jak girişi, 32 GB'a kadar microSD kart girişi, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, led flaş, 1280x720@30 FPS video kaydı, WI-FI 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS, RDS'li FM radyo, DivX/XviD desteği ve 1500 mAh batarya göze çarpıyor.

• PEHHH PEHHH PEHHH ADAMLAR MAKİNA YAPMIŞ YAW FİYATI ÖZELLİKLERİNE GÖRE NORMAL
  • canavar gibi makina ama fotodaki kız katır gibi sırıtmış.
  • 545 USD yaklaşık 842 lira yapar. Vergilerle birlikte minimum 1000 lira ile girecektir TR'ye...
  • fotograftki kızdan korktum resmen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

canavar gibi makina ama fotodaki kız katır gibi sırıtmış.

sana katılıyorum.
  • hangi memleketin katırlarıysa o güzelmiş :D bu arada telefon fiyatına göre iyi ve özellikler doyurucu alınabilir bi ürün.
  • kadını yanında veriyolarsa almam bu telefonu
  • Şık telefon olmuş. Beğendim.
  • Obejektife değil de karşıya baksaymış daha güzel dururmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKA1881 -- 20 Mayıs 2010; 21:32:05 >
  • o resim telefondan ziyade diş macunu reklamı için daha uygun olurmuş :))

şaka bir yana telefon özellikleri harika da o işletim sistemi nasıl birşey öyle?? microsoft bile bu telefon işletim sistemi pazarında yer edinemedi adam gibi, samsung ne yapabilir ki???
  • Güzel cihazmış. Samsung çalıştığını belli ediyor.
  • telefonun önüne geçmiş sırtmasıyla telefon 2. planda kalmış
  • kıza vermiş veriştirmişsiniz ama yolda görseniz kesin dibiniz düşer
  • evet kese kağıdı takarsa kesin düşer
    quote:

Orijinalden alıntı: fbonurcan

kıza vermiş veriştirmişsiniz ama yolda görseniz kesin dibiniz düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

kadını yanında veriyolarsa almam bu telefonu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.