Şimdi Ara

Androidli Samsung i5801 ile i5500 San Francisco'da düzenlenen etkinlikte sergilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın mobil işletim sistemi Android, her geçen gün daha fazla tercih ediliyor ve yaygınlaşmayı sürdürüyor. San Francisco'da düzenlenen etkinlikte Google, Samsung GT-i5500 ile GT-i5801'i sergiledi.

Her iki akıllı telefonun da internette yayınlanan XML dosyalarını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Dünkü haberimizde bir İtalyan sitesinin GT-i5500'ün Corby serisi dahilinde olacağına dair iddialarına yer vermiştik. Ancak fotoğrafta görünen o ki sitenin iddiaları doğru çıkmayabilir. i5500'ün yanındaki kağıtta telefonun kod adının Galaxy olduğu yazmakta. Telefonda dokunmatik ekran, Android v2.1 (Eclair) işletim sistemi, 3G şebekesi, WI-FI 802.11 b/g/n, GPS ve Bluetooth gibi özelliklerin bulunacağı belirtiliyor.

Sade tasarımlı GT-i5801'in ise Galaxy 3 olarak anılabileceği söyleniyor. Telefonda, Android v2.1 platformu, 3.5 mm jak girişi, 3G şebekesi desteği, WI-FI, GPS ve Bluetooth'un yer alması bekleniyor.

• Alttaki telefon daha şık, daha uzun.
  • Samsung cep telefonu pazarında 10 yıl öncesinin nokia'sı oldu resmen.....
  • Fiyatı nedir merak ettim doğrusu.
  • Android hakettiği yere geliyor yavaş yavaş..
  • Adroidin sonuda umarım sybian gibi olmaz
  • Şu i5801 Türkiye'ye ne zaman gelecek acaba? Özellikleri güzel gibi duruyor, umarım Türkiye'de iyi bir fiyattan satışa sunulur da biz de alırız
  • Cihazı ekim 15 gibi Hindistan'dan aldım, nokia n8'le karşılaştırıp durdum uzunca bir süre, ona 780 vereceğime buna 380 verdim dokunmatiği, uygulamaları, wifi, gps, herşey harika, her işimi görüyor
  • 5500 bende var çok memnunum fiyat olarak 160 a almıştım

• 3 yıllık konuyu hortlatmışsın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.