Şimdi Ara

Kasetten DVD'ye Kayıt 3,50 TL + KDV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
8
Favori
10.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video Kasetten DVD yada CD'ye çekim yapıyor. Fiyatıda makul geldi gittim 4 adet dvd çektirdim. Yeri Üsküdar'da sicak galiba değil mi? Ataşehir'de dvd başına 20 Tl alıyorlar.

Basit hesapla : 4 x 20 = 80
    4 x 3,5+kdv = 16,52
    80 - 16,52 = 63,48

63,48 cepte kalmış :)

internet adresi:http://www.tenadigitalmarket.com/VCDkayit.htm

• Bu haber için teşekkürler gerçekten hesaplı bir kampanya . Ben de düşünüyorum. Daha ucuza yapan bir yer bilen varsa paylaşalım.
  • ben 10 tl'ye çektirmiştim. kdv yok, çünkü fiş kesmiyordu.
  • uygun bencede bır kac once 7 tl yaptırmıştım bende
  • o zaman ben foruma özel 3tl yapayım hatta bunu sıcak fırsatlara başlık olarak açsam mı acep :cg, yer maslak.. evim nişantaşında, sabahları giderken ya da akşam gelirken elden alıp elden verebilirim şişli, mecidiyeköy, nişantaşı dolaylarından...
  • Çok iyi fiyat Ankara da da bu fiyatlara yapan yer varmı acaba?
  • Detay var arkadaşlar,saat başı fiyatı 3,5 TL,yani dvd başı çekim değilde saat başı fiyat verilmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluecafeblue -- 21 Mayıs 2010; 0:15:31 >
  • ankarada uygun fiyatlı çeken yer var mı. yıllar 15 yıl önce trt ye canlı yayına çıkmıştık o zamanki müzik grubmuzla. annemlerde beta kasette duruyor. dvd recorder ama getir götür uğraşmak istemiyorum.
  • Forum üyelerine bende 3,5 liradan yapabilirim..Saatini.Ankaradaki arkadaşlara.Kırkkonaklarda işyerim..
  • beta dan da yapabilirmisiniz
  • güzel konu takipte kalalım birsürü eski kaset var...
  • önemli olan kaset okuyucu olarak ne kullandığı. bir de dvdden ziyade daha kayıpsız bir formata çeksin bence.
  • Sitelerine baktım ama hiç teknik ayrıntı yok?
    1080p olarak mı kayıt ediliyor, transfer metodu nedir? Hangi dosya formatına çevriliyor, bitrate ne kadar oluyor?

Bu konularda bilgi verebilecek arkadaşlar var mı acaba?
  • nerazzuri kullanıcısına yanıt
    Çekimi nasıl yapacaksın. Şişlide verebilirim kasetleri :)
  • Kayıt Kalitesini sanırım bir adet örnek yaptırarak görebilirsiniz.. dooğrusu budur..
    kasetleri yaaa elden ulaştırıyorsunuz yada kargo ile gönderiyorsunuz.. ben kargo ile göndermiştim..
    Gerekli bilgileri telefonla ulaşarak alabilirsiniz...
    Firma üsküdar da merkezi yerde marmaray a çok yakın. Yürüme Hızınıza bağlı olarak 3-4 dakika . çabucak ulaşabilirsiniz...
    Kasetleri kargo ile gönermiştim ama almaya marmaray ile gittim çok rahat...
    ve ben kayıtlarını beğendim güzel ve kaliteli yapmış. Tabiii bu bana göre...
    Tabii bana göre hem kaliteli hemde 3.50 TL + kdv bence çok uygun.. Değerlendirin derim..

kayıt yaptırdığım yerin internet adresi aşağıdadır..

http://www.tenadigitalmarket.com/VCDkayit.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazakk -- 22 Şubat 2014; 18:14:48 >

• 4 senelik hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat gerçekten iyi de bu işlerden anlayan arkadaşlara bir sorum var benim verdiğim video kasette görüntü bulamadıklarını söylediler çocukluğuma ait tek kaset var mıdır kurtarmanın bir yolu acaba daha profesyonel bir yöntemle kaset vhs bu arada.
  • Kasetlerdeki zorno arşivim yok oldu gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde duran cd de görüntü bozulması sorunum var, bozulan görüntüyü düzeltmenin yolu varsa biri yardimci olsun lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 senedir aynı fiyat bravo
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.