Şimdi Ara

HTC, Wildfire'ın tanıtım videosunu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon pazarının öncü isimlerinden HTC, geçtiğimiz günlerde duyurduğu Wildfire isimli Android telefonu için hazırladığı tanıtım videosunu yayınladı. Videoya geçmeden önce HTC Wildfire'ın sahip olduğu özellikleri kısaca hatırlatalım. HTC Wildfire, Google'ın mobil işletim sistemi olan Android'in kullanımda olan son sürümü olan Android 2.1(eclair) işletim sistemine sahip. 3.2 inç'lik 320x240 çözünürlüğe sahip olan kapasitif ekranların yer verildiği telefonda

Qualcomm MSM

7225 kodlu 528 MHz'lık işlemci, 384 MB RAM - 512 MB ROM kapasiteleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. HTC Sense arayüzünün kullanıldığı telefonda 3.5 mm kulaklık girişi, geotagging destekli 5 mp kamera, WiFi, bluetooth, microSD kart girişi gibi özellikler de yer alıyor.

HTC Wildfire'ın genel özelliklerini hatırlattıktan sonra, HTC'nin yayınladığı tanıtım videosunu hep birlikte izleyelim

• HTC tamamen android'e kayıyor gibi.
  • Sanırım, HTC - Android lerin temel problemi düşük ROM kapasiteleri ve SD kartları Uygulama kurup/çalıştırmak için kullanamamaları.
  • video yok ortada!!!! firefox 3.6.3
  • @Batuist

video youtube linki, youtube ile ilgili ayarlarında sorun olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

@Batuist

video youtube linki, youtube ile ilgili ayarlarında sorun olabilirmi?

tamam saol... sorun bendeymiş... gerçi 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanıyorum o yüzden sorun yokta başka biryerde vardı hallettim saol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 20 Mayıs 2010; 21:17:00 >
  • Alt seviye bir cihaz olmuş. Gereksiz bir alet bence.Desire'dan sonra niye çıkardılarsa??
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 19 Temmuz 2010; 14:26:37 >
  • _KadirşinaS_

HTC wildfire, Android işletim sistemi kullanmak isteyen ve maliyet odaklı telefon arayanlar için ideal bir seçim olacak gibi görünüyor..

@Batuist

rica ederim
  • _KadirşinaS_

HTC wildfire, Android işletim sistemi kullanmak isteyen ve maliyet odaklı telefon arayanlar için ideal bir seçim olacak gibi görünüyor..

@Batuist

rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.